Maminka.czSlavné maminky

Paris Hilton představila světu svou dceru! Tohle je první oficiální fotka malé London

Vanda Stöckbauerová 22.  4.  2024
Slavná dědička Paris Hilton (43) v pátek sdílela na sociální síti první fotku své dcery London. Pochlubila se i dalšími krásnými snímky z rodinného focení s manželem Carterem Reumem (43) a jejich ročním synem Phoenixem. Dvojnásobná maminka navíc vydala novou píseň. Jak se vám líbí?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Představujeme London Marilyn Hilton-Reum,“ začala svůj příspěvek na Instagramu miliardářka a známá americká celebrita. Dodala, že vždy snila o tom, že bude mít dceru jménem London.

„Jsem tak vděčná, že je tady. Opravdu si vážím každé chvíle, kterou s ní strávím. Společně s Phoenixem mi moje andělská miminka ukázala lásku, o které jsem ani netušila, že může být tak hluboká, než jsem se stala jejich matkou,“ napsala. 

Na dalších snímcích pózuje společně s oběma dětmi i manželem. Profesionální celebrita dále uvedla, že její neuvěřitelná cesta mateřstvím ji inspirovala k nové písni Fame Won’t Love You, která vznikla ve spolupráci s její kamarádkou zpěvačkou Siou.

 „Píseň mi připomíná, že zvláštní pouto, které cítím ke svým dětem, manželovi a rodině, je cennější než cokoli jiného na světě. Je to hymna, která vám dodá sílu držet si ty nejposvátnější vztahy ještě blíž k srdci – ať už s rodinou, přáteli, nebo sami se sebou. Doufám, že si ji zamilujete stejně jako já,“ svěřila se Paris. 

Jak se vám píseň líbí? Hlasujte v anketě.

Paris na svou rodinu pěje samé ódy a podle svých slov se cítí jako nejšťastnější žena na světě. „Jsem vdaná za lásku svého života a mám naši krásnou rodinu. Tvoříme ten nejlepší tým a můj život je konečně úplný,“ uvedla pro PEOPLE.

Skrytá pravda Paris Hilton: Proč si nechala obě děti odnosit náhradní matkou?

Náhradní mateřství

Slavná dědička se netají tím, že jí obě děti odnosila náhradní matka. Spekulovalo se, že za tímto rozhodnutím stály zdravotní důvody. Nedávno se však Paris nechala slyšet, že by ráda byla těhotná, ale kvůli svému způsobu života, kdy je sledována na každém kroku, to udělala z opatrnosti. „Podstoupit celý proces náhradního mateřství bylo rozhodně těžké rozhodnutí, ale můj život je prostě tak moc veřejný,“ vysvětlila. I když by si podle svých slov moc přála zažít, jak jí dítě roste v bříšku, chtěla by cítit, jak kope, z opatrnosti ohledně zdraví a bezpečnosti obě děti odnosila a porodila náhradní matka.

VIDEO:  Od plotny na nákupy. Paris Hilton má svůj kuchařský pořad.

Témata: Slavné maminky, Sociální sítě, Instagram, Dcera, nahradní mateřství, Paris Hilton, Fotka, Focení, Paris Hiltonová, Oficiální fotka, London, Phoenix, Carter Reumem, Píseň, Paris, Manžel