Maminka.czSlavné maminky

Paris Hilton prozradila, že se podruhé stane maminkou. Těší se na dcerku. Jak se bude jmenovat?

Simona Procházková 24.  11.  2023
Fotky s jejím malým synkem Phoenixem se staly na sociálních sítích terčem drsných nenávistných komentářů, přesto na sdílení novinek ze svého života Paris Hilton nezanevřela a pochlubila se, že bude mít holčičku. Jak se zdá, bohatá dědička, slavná svými skandály a nejrůznějšími šílenostmi, přišla mateřství na chuť.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Na Den díkůvzdání dvaačtyřicetiletá Paris oznámila světu, že se ona a její manžel Carter Reum stanou rodiči dalšího potomka, tentokrát holčičky. Na svém instagramovém účtu fotografii roztomilého háčkovaného medvídka a růžových miminkovských dupaček s nápisem London. Okamžitě se objevily spekulace, zda se dcerka bude skutečně jmenovat stejně jako britská metropole.

Ke snímku Paris Hilton připojila jen krátký, ale všeříkající vzkaz: „Vděčná za svou holčičku.“ Stejně, jako to bylo v případě staršího synka Phoenixe, který přišel na svět začátkem letošního roku, odnosila a porodila London náhradní matka. 

V jednom ze starších rozhovorů se pro magazín People svěřila, že by nejraději měla dvojčata a že touží po velké rodině se třemi, či dokonce čtyřmi dětmi. Tak uvidíme, jaké překvapení si ještě v budoucnu pro své fanoušky kontroverzní hotelová dědička přichystá.

VIDEO: ČTYŘI celebrity, u kterých byste nečekali, že hrály hokej. Co třeba Paris Hilton?

Paris Hilton sdílela první video se synem a schytala kritiku: Jak to dítě proboha držíte?
Témata: Slavné maminky, Příběhy, Mateřství, Celebrity, Sociální sítě, Děti slavných, nahradní mateřství, Hollywood, Paris Hilton, Skandál, People, Carter Reumem, Dědička, Maminka, Paris Hiltonová, Holčička, Dcerka, Synek, London, Phoenix, Paris