Partner mě podvedl a ne jednou. Jak se s tím vyrovnat?

kasonka 25. 1. 2017 15:18
Šel by k čertu.
sára 25. 1. 2017 15:46
Něco podobného se mi stalo a vlastně to stále nemám dořešeno. Ale tomu člověku už nemůžu věřit,nejde to. A taky si myslím,že chlap který rád chodí na seznamky si tím dodává sebevědomí a nikdy s tím neskončí. Takžžee.
olda 25. 1. 2017 17:48
Stalo se mi neco podobneho manzelka sla do autoskoly tu nemohla porad udelat tak jsem ji pomahal s testy a ucil ridit.
Vozil ji do autoskoly ta se protahla protoze porad neprochazela u zkousek. Nakonec se pry zamilovala do zenateho ucitele autoskoly, ktery ma stejne stare vnoucata jako mame deti.
Odesla i s detmi bydlet do bytu kam si on vodil milenky. Po trech mesicich s nim otehotnela. Obcas tam nimi bydlel. Po trech letech ho donutila k rozvodu. Detem bylo tenkrat 9 klukovi 12 holce.
Martina 25. 1. 2017 23:41
Po teto zkušenosti vím, že již nikdy. Mam 3 děti a přesto jsem řekla dost. S lhářem a kurevnikem sdílet jednu domácnost nelze .
Jsou to lidé, kteří to budou dělat celý život.
Berou to jako sport. ..cítí se neodolatelní
Veronika 25. 1. 2017 16:18
Kazda mince ma dve strany,a ani jeden neni bez viny.Tezko radit,to si ani netroufam,nejvicto stejne odnesou ti,kteri za nic nemohou-deti.Muzete se snazit sebevic,ale je to na nic.
Anonym 9. 1. 2020 13:40
Děti to odnesou ikdyž se nerozvedlou..
Hana 25. 1. 2017 16:22
Pokud toho také i Váš muž lituje, dejte vztahu šanci. Jednoznačně, krátce, ale důrazně mu dejte na vědomí, že další nevěra znamená konec nekompromisní konec. Zkuste najít cestu, po čase ho překvapte a připravte pěkný večer, ale jinak, než byl dosud zvyklý. Snažte se udržet emoce a nic mu nevyčítejte. Pamatujte, že každý muž od výčitek utíká, tedy ho svým chováním sama zbytečně od sebe neodhánějte k jiné. Sama se také zkuste změnit, víc na sebe myslete, buďte svobodnější a zaplňujte volné chvíle zajímavými činnostmi, aby si manžel všiml příjemných změn. Nenechte vztah usnout v zajetých kolejích, díky nudě bude hledat zpestření jinde. Je to boj a kolikrát hodně bolí, znám to sakra dobře, ale funguje to. Začněte u sebe, aby jste pro něj začala být jiná, opět zajímavá a svým způsobem i záhadná, aby se o Vás začal naopak on bát. Přeji hodně štěstí.
Jana 25. 1. 2017 17:10
To funguje v případě, že nevěra proběhla kvůli manželské nudě... ovšem pokud to dělá chlap celou dobu těžko to něco spasí.... Já jsem takových večerů a překvapení dělala několik do měsíce, ošklivá a zanedbaná nejsem, sex jsme měli téměř každý den a dost kreativní a i přes to si muž potřeboval pravidelně odskakovat.... Prostě existují typy chlapů, který to nedělají jen z manželské nudy, ale pro zábavu.
Hana 25. 1. 2017 18:03
Jani, ano to je pravda, jsou i takoví muži, také píši, pokud toho ten muž lituje. Na druhé straně všichni dobře víme, že to muži mají v sobě zakódované, jsou prostě lovci a pak už záleží na jejich charakteru a inteligenci, zda umí tyto pudy potlačit a včas si uvědomit, že tím hodně ublíží nejen své ženě, ale i celé své rodině, což ho nakonec může stát i rozpad celé rodiny a věřte, že toho pak mnoho mužů i hodně litují, leč pozdě. A to raději ani nepíši o tom, že riskuje i mnohé pohlavní choroby. Pokud ale muž lituje, neměla by žena vztah hned vzdávat, dát tomu šanci a zapracovat i na sobě. Pokud to nepomůže, pak je to jiné, ale zůstat se dvěma dětmi sama v dnešní nelehké době, také není jednoduché. Určitě bych hledala příčinu a pak zabojovala, jen se trápit a hned všechno vzdát je až příliš jednoduché. Jen můj názor.
Petulka 25. 1. 2017 21:52
Obdivuji Vaši snahu. Mám také své zkušenosti s touto situací a musím poznamenat, že muž může upřímně litovat své nevěry hlavně kvůli dětem, pak je jen otázka, jestli se snažit udržet rodinu a žít jen vedle sebe nebo se snažit o znovuzrození vztahu. Samozřejmě záleží na tom, jaká byla ta nevěra, pokud to bylo pár jednorázovek, možná to náhlá snaha spraví, pokud to bylo "vážnější" a dlouhodobé, neřekla bych, že má smysl se snažit...
Jana 25. 1. 2017 16:25
Prožila jsem si podobnou situaci a stejně nevím jak poradit. Já jsem odešla, děti vychovala sama. Jednoduché to nebylo.
Hana 25. 1. 2017 18:30
Máte můj obdiv. S muži je to věčný boj, dnešní uvolněná morálka tomu bohužel jen napomáhá, mladé dívky se snad předhání v lovení mužů, provokují a jsou až lehce dostupné. Použila jsem svůj recept, který zabral doslova antikoncepčně. Dohnala jsem ho na vyšetření pohlavních chorob, už toto těžce nesl, nejenže mu to bylo nepříjemné - styděl se, ale i ta doba čekání na výsledky byla pro něj dost vyčerpávající a toho jsem využila, kdy si nebyl jistý s výsledky a hustila jsem do něj všechny možné informace, které se o pohl. chorobách na netu dali najít. Sám mi pak sdělil, že takto vůbec před tím neuvažoval a že má jasno, že je vyléčen, za takové riskování mu to nestojí. Jak hodně si po takové masáži oddychl, když mu výsledky po týdnu vyšly negativní ani nemusím popisovat. Změnu sleduji ve všem a aniž bych chtěla, sám se snaží, abych věděla o každém jeho doslova kroku. Pokud opět ulítne, má smůlu a on to dobře ví.
daniela77 25. 1. 2017 16:29
Víte, mám také tu zkušenost a ráda se podělím. Prožila jsem nevěru na vlastní kůži, zaplaťpánbůh jen jednu, která nepokračovala. Ten pocit uvnitř je jako neustálé pálení žáhy, snažíte se ho zatlačit, ale dlouho se to nedaří. Léčila jsem se z toho bezmála dva roky s tím, že jsem pochopila, že jsme jen lidé a každý udělá chybu, ale kdyby to jen jednou zopakoval, sbalila bych si kufry už napořád. Na chybu má právo každý, ale když je opakuje, je svým způsobem už nemocný a ztrácet svůj drahocený čas, kterého máme v životě opravdu málo, nestojí za to. A pak všechno zlé je pro něco dobré, když zůstanete, váš život se už nezmění, bude pořád hořký. Ale když najdete odvahu a změníte ho, vím určitě, že na vás pořád ještě někdo čeká ... V tomto neberte ohled na děti, ty vyrostou a odejdou a co pak vy??? Hodně štěstí...
Paula 01 25. 1. 2017 16:35
Také mně to potkalo a je tomu 5 let a neumím se s tím smířit do dneška. Nenávidím ho ,ale žijeme spolu a nikdy mu to nemůžu zapomenout!
Jitka 25. 1. 2017 17:30
S tim se neda vyrovnat nikdy! Je to ve mne, tak strašně bych chtěla byt nad věcí, ale ten kostlivec leze stale ze skříní!! A partner stejně podvádí dál, asi je to nějaká mužská závažná nemoc, na kterou není žádný lék!!! Bohužel !!! Držím Vám všem moc palce!!
anna 25. 1. 2017 16:47
Myslím,že když to udělal jednou -udělá to znovu. Mluvím z vlastní zkušenosti. Lidi se nemění. Někdo to tu psal.Neztrácet čas je ho málo.
Jana 25. 1. 2017 16:55
Já osobně bych to neudržovala jen kvůli dětem. Bohužel i já mám opakovaně takovou zkušenost a pochopila jsem jedno, pokud chlap místo omluvy začne říkat, že je to chyba ženy je to na prd, je mu fuk jestli jí ublížil. Měla jsem vztah, kde jsem zpětně zjistila, že už od půl roku co jsme spolu byli můj partner využíval různých seznamek za různými účely a i když jsem sem tam na něco přišla, vždycky slíbil že už nikdy, ale ještě ten den tam šel hledat znovu a ještě horší bylo zjistit co těm holkám říká... Nikdy se vlastně neomluvil a vždycky řekl že o nic nejde, ke konci, že to je moje chyba. Blbost, jen si dodával sebevědomí a zaháněl nějaký mindrák a bylo mu fuk jak moc mě to ponižuje. Přehlížela jsem to 3 roky.
Další partner s tím mám tedy už dceru, mě podvedl půl roku po narození dcery, která nám tedy moc času na sebe a klidu nedopřála, ale stejně to po tak krátké době nebylo fér. Ale nestalo se to po cíleném hledání milenky, omluvil se mi, ani jednou neřekl že bych já něco udělala špatně a bylo vidět i cítit jak ho trápí, že mi ublížil a trápí ho, jestli mu odpustím. Trvalo to, ale zase mu věřím a je nám spolu dobře, dcera trochu povyrostla a je větší prostor pro nás. Těžko říct jestli to už nikdy neudělá, ale podle mě chlap, který během vztahu chodí hledat kohokoliv na cokoliv cíleně na seznamku je prostě někdo kdo o mě nestojí a nestojí o to být se mnou a nikdy to nebude jinak, musí přece vědět jaké to může mít následky a je mu to fuk, pokud se to stane náhodou a zakopne je to možná na diskuzi, ale v tomhle případě bych muže u sebe za každou cenu kvůli dětem nedržela a netrápila se, děti potřebují šťastnou mámu....a tátu. Asi bych se snažila zamyslet nad tím, zda ještě nemám šanci být šťastná,místo hry na rodinu, která stejně moc nefunguje a až skončí a děti vyrostou třeba způsobí to, že stejně zůstanu sama, proto že pak si muž najde jinou.... Děti můžou dobře vyrůst i s rozvedenými rodiči, pokud rodiče chtějí a snaží se fungovat tak, aby děti byly spokojené.
sára 25. 1. 2017 17:14
Souhlasím.Souhlasím. Seznamka je jasná -účel hledat ,komunikovat. Jasný plán. Když jsem ve vztahu spokojená a štastná nenapadlo by mě jít na seznamku.
Jita 25. 1. 2017 17:24
Taky to mám za sebou, zavírala jsem oči "kvůli dětem" dlouhých 10 let. S nevěrnými muži ( nebo ženami ) je to jako
s lidožravým lvem. Jakmile překročí tu mravní hranici, že nevěra je nemorální, už se nepolepší. Už je to vada charakteru a může vám lhát jak chce a slibovat co chce.
Ne nadarmo májí "nevěra" a "důvěra" společný slovní základ....
bre-burda 25. 1. 2017 17:58
Nazačalo jsi ho děvče, tak nějak nudit, když tě obvinil, že za vše můžeš ty? Ona nevěra bývá až důsledek rozkolu, nikoli příčinou. Kořeny hledej ve vašem způsobu života už před tímto karambolem. Možná už tehdy vysílal signály a tys je nevnímala. Vše jste chtěli mít honem, honem, nejlépe hned - děti, dům, spokojený život a obětovali jste květinku vašeho vztahu, kterou jste zapomněli zalévat. - To je jen úvaha, spoustu věcí neznám.
Rina 25. 1. 2017 18:05
Děvčata vy to podle mého moc prozivate. To nemáte dost sebevědomí na to toho chlapa si přitáhnout aby už nevěrný nikdy nebyl? Podle mého se nevěra strašně přeceňuje a lidi snad ze nemají dost co na práci a porad přemýšlí o blbostech tak se strašně rádi trápí. Pokud to udělá jednou,dvakrát a nechce bořit rodinu,pouzije kondom a chce vas od toho uchtanit,nic tak závažného se přece neděje. No ano ztratily jste monopol na jeho tělo ale to přece nikdy nebylo jenom vaše, nebo vám ho snad někdy partner dal?
Jana 25. 1. 2017 18:15
V zásadě chápu i tenhle názor a i bych byla ochotna se nad tím zamyslet, ale v tom případě i já chci od muže takovou toleranci a pochopení.... Bohužel, ale existuje velmi malé množství mužů kteří na to přistoupí, takže kde je férovost, on mi svoje tělo nedá a já mu to mé musím... A nějaký řeči o tom co v sobě mají chlapi zakódovaný jsou blbost,je to jen alibismus, samice zvířat obvykle taky nemají všechny mláďata s jedním samcem a přesto se na to ženský nevymlouvají.
Dea 14. 4. 2018 23:08
Přesně. To muži neumí, nechat ženě takovou svobodu, kteoru chtějí sami. Je těžké být ve vztahu s někým, kde tolerantní je jen jedna strana. Taky v současné době z tohoto důvodu přemýšlím nad rozchodem, neboť partner není téměř vůbec tolerantní a stejnou svobodu mi neposkytne, skoro abych se na jiného chlapa už nikdy nepodívala nebo jít jentak ven sama bez informování a jeho svolení? Neexistuje. On si jako muž může dělat co chce, ale já podle něj musím omezit vše. Tak to ne.
daniela77 25. 1. 2017 22:00
Ahoj, reaguji na tvůj podnět: víš, myslím, že se trochu mýlíš a to v přístupu. Nemyslím, že je špatný, taky názor, ale spíš mi to hodně připomíná názor žen s muslimskou vírou. A to je prostě rozdíl ve výchově. Moje kamarádka konvertovala k islámu, má úplně stejný názor jako ty, dokáže se podřídit, je přizpůsobivá a potlačí svoje potřeby nejen ty fyzické ale hlavně duševní, jen proto, že si myslí, že nemá žádnou cenu. Proč bych měla věnovat čas někomu, kdo o to nestojí, nebo omezovala svoje já. Nikdo nemluví o monopolu na tělo, sex je jen dočasná záležitost. Ve vztahu jde přece o něco docela jiného, přece aby ten druhý poznal, kdy a čím tě zraňuje nebo potěší a dá ti ten dar pocítit, jak jsi jedinečná a že chce právě jen tebe. A je to o to cenější, že víš, že chlap je ve své podstatě naprogramovaný jinak. Doufám, že to taky někdy poznáš, je to skvělý pocit...ale třeba seš fakt jiná a šťastná, tak jak jsi...každopádně mě těšilo. danie..
Abc 25. 1. 2017 19:39
Nevěra je pro mě to nejhorší zlo jaký vůbec může existovat. Naštěstí jsem to nezažila ale partner ví že bych mu odpustila snad cokoliv ale nevěru nikdy. Jednou podvede a jde. A ví to. Jen z představy že sahá na jinou je mi zle
jana 25. 1. 2017 19:51
Manžel mi byl neverny několikrat, vzdy jsem to poznala podle toho, ze se ke me v te dobe choval hnusne- nejspise diky spatnemu svedomi. Kvuli detem jsem vse snasela, ale na ukor sveho sebevedomi a stala jsem se smutnym clovekem. A pak pri dalsi nevere to najednou uz dal neslo, uz jsem byla rozdrcena. Pochopila jsem, ze to musim skoncit a rozvedla jsem se s nim po 15 letech smutneho souziti. Bylo to ekomicky obtizne, deti mely 14 a 10 let. Ale vratila se mi moje vesela povaha, cela jsem omladla a zbavila se zdravotnich potizi. Devcata, jde to bez takoveho chlapa!
Milka 25. 1. 2017 20:12
Ja svého muze miluji a nikdy nepřestanu milovat. Vím to, ublizil mi a i přesto mi srdce bije na poplach kdyz ho jen spatřím. I kdyby ode mne odešel, tak má laska zůstane. At s nim nebo bez nej. Jsme spolu uz 26 let a mame spolu tri děti. Z toho nejmladšímu jsou 2 roky. Nevěru jsem zjistila když malému bylo 4 měsíce. Ten vztah trval rok. Odesel,přišel, znovu chtel odejit k té, ale nakonec zustal. Naše milovani je nádherné. Ale stale citim ze nekdy by chtěl byt sám. Chápu ho, taky nekdy touzim po klidu. Vypnout a na nic a na nikoho nemyslet. Pracuje denně do vecera, šest dnů v tydnu. Nevim jestli s námi zůstane, ale at se rozhodne jak chce, budu stat pri něm.
Frogy 26. 1. 2017 01:35
Mám taky zkušenost s nevěrou. Byla jsem s partnerem 2 roky, on chtěl dítě, narodilo se nám dítě a já posléze zjistila, že mne podváděl a podvádí s bývalou přítelkyní,a to jak v mém těhotenství, tak po porodu. Byly jsme spolu krátce, vůbec by mne nenapadlo, že mi mě už mohl podvádět. Sex byl pravidelně několikrát do týdne. Jeho bývalá přitelkyně byla vdaná, ale do mého partnera bezhlavě zamilovaná. Můžu Vám řici, že doteď jsem mu to neodpustila a nikdy neodpustím, na tohle nemůžu nikdy zapomenout. První 3 roky, když na mne šáhl, tak jsem k němu cítila odpor. Sex s ním pro mne byl něco strašného, pořád jsem si představovala, jak šahá na ni a posléze na mne. Sex s ním byl pro mne z povinnosti, ale ne z radosti. Řekla jsem mu, že s ním zůstanu, ale jakmile zjistím, že mne podvádí, tak mu další šanci nedám. 3 roky trvalo, než jsem na tu nevěru aspoň trochu přestala myslet. Nejhorší je pro mne to, že mu už nikdy nebudu věřit, to vím, hrozně mne ranil. Nejsem si jistá, zda by to někdy neudělal znovu, ale přesto jsem s ním zůstala kvůli našemu dítěti. Ale jedno vím určitě, pokud by mne podvedl znovu, už mu nikdy druhou šanci nedám. Mám taky svoji hrdost. Nejsem žádný kus hadru, s kterým si může vytírat, jak se mu zachce.Ve finále jsem se ho zeptala, proč mne podváděl, a on, že z nudy, že nic víc v tom nebylo. Jsme nakonec spolu dodnes 10 let. Holky moc Vám přeji pevné nervy, ale myslete hlavně sami na sebe, ať Vy jste v pohodě.Držím pěsti.
pavla 27. 1. 2017 14:17
Už při první zjištěné nevěře / a asi nebyla skutečně první /jsem ho vykopla z bytu a šmytec... nikdy jsem nezalitovala a vychovala si děti sama, stejně to nebyl dobrý táta ani manžel..jenže kdyby to člověk věděl dřív, že má takové sklony tak by jsem ani do manželství nešla....a radím jiným jedině mu nakopat a vyhodit protože s tím nepřestane...
Haha 30. 1. 2017 16:26
co by asi tak mela delat....prestat bejt blbka a poslat hocha k ledu
Iveta 2. 2. 2017 15:23
Zdravím, min do 15 let děti potřebují oba rodiče, jinak se to na nich podepíše. Před dětmi bych se tvářila, že se nic nestalo, o samotě neutrálně a čas ukáže. Myslím, že do nového vztahu se vstupuje lépe s většími dětmi jinak to jsou spíše komplikace.
Přeji hodně sil!
Jasmine 17. 6. 2019 14:41
Díky chubygreatovi za to, že mi pomohl dostat svou ženu zpět, může Bůh pokračovat ve zvyšování své moudrosti a moci dělat více vykořisťování. Pokud jste v jakémkoli druhu problémů života, cokoliv, co víte, je problém a hledáte řešení a nic se nezmění, stačí ho kontaktovat s jeho e-mailem chubygreat@gmail.com nebo whatsapp nebo zavolat 2348165965904
Joyce 17. 6. 2019 14:42
Jak se vrátím k manželovi. Am Silvija Patrik podle jména Nikdy jsem nevěřila v milostná kouzla nebo kouzla, dokud jsem se s tímto kouzelníkem nesetkala, když jsem letos navštívila svého přítele v Africe na obchodním summitu. Myslel jsem, že muž jménem Dr. Ologhodo byl opravdu mocný a mohl pomoci s kouzly, která by vrátila ztracené, milence a kouzelné peníze, magii nebo kouzlo pro dobrou práci nebo štěstí. Jsem teď šťastný. Svědčím proto, že muž, kterého jsem chtěl vzít, mě opustil 5 týdnů před svatbou a můj život byl vzhůru nohama, protože náš vztah trvá 3 roky. Opravdu jsem ho milovala, ale jeho matka byla proti nám a neměla dobrou placenou práci. Takže když jsem potkal tohoto kouzelníka, řekl jsem mu, co se stalo a vysvětlil mu situaci. Nejdřív jsem byl nerozhodný a pochybný, ale zkusil jsem to. A za dva dny, když jsem se vrátil do Německa, mi zavolal kamarád (nyní manžel) a přišel ke mně a omluvil jsem se, že všechno bylo vyřešeno s matkou a rodinou a dostal nový pracovní pohovor, aby se oženil. Nevěřil jsem tomu, protože Dr.Ologhodo se zeptal mého jména a jména mého přítele a všeho, co jsem chtěl, aby udělal. Teď jsme šťastně ženatí a očekáváme naše malé dítě a můj manžel také dostal novou práci a náš život se stal mnohem lepší. Jeho email je: dr.ologhodospellwork@gmail.com nebo Whatsapp ho na 2348156911977.
Nehita 17. 6. 2019 14:44
Jak se vrátím k manželovi. Am Silvija Patrik podle jména Nikdy jsem nevěřila v milostná kouzla nebo kouzla, dokud jsem se s tímto kouzelníkem nesetkala, když jsem letos navštívila svého přítele v Africe na obchodním summitu. Myslel jsem, že muž jménem Dr. Ologhodo byl opravdu mocný a mohl pomoci s kouzly, která by vrátila ztracené, milence a kouzelné peníze, magii nebo kouzlo pro dobrou práci nebo štěstí. Jsem teď šťastný. Svědčím proto, že muž, kterého jsem chtěl vzít, mě opustil 5 týdnů před svatbou a můj život byl vzhůru nohama, protože náš vztah trvá 3 roky. Opravdu jsem ho milovala, ale jeho matka byla proti nám a neměla dobrou placenou práci. Takže když jsem potkal tohoto kouzelníka, řekl jsem mu, co se stalo a vysvětlil mu situaci. Nejdřív jsem byl nerozhodný a pochybný, ale zkusil jsem to. A za dva dny, když jsem se vrátil do Německa, mi zavolal kamarád (nyní manžel) a přišel ke mně a omluvil jsem se, že všechno bylo vyřešeno s matkou a rodinou a dostal nový pracovní pohovor, aby se oženil. Nevěřil jsem tomu, protože Dr.Ologhodo se zeptal mého jména a jména mého přítele a všeho, co jsem chtěl, aby udělal. Teď jsme šťastně ženatí a očekáváme naše malé dítě a můj manžel také dostal novou práci a náš život se stal mnohem lepší. Jeho email je: dr.ologhodospellwork@gmail.com nebo Whatsapp ho na 2348156911977.
Lydia 23. 5. 2019 09:24
DĚKUJÍ VELKÉM DR Sunny ZA ŘEŠENÍ MŮJCH PROBLÉMŮ JE JEHO EMAIL IS (drsunnydsolution1@gmail.com Jmenuji se Miss Lydia, byla jsem vdaná za svého manžela po dobu 5 let, kde jsme spolu letěli šťastně a ne až do doby, kdy odcestoval do Austrálie na služební cestu, kde potkal tuto dívku a od té doby mě nenávidí a děti a lásku jen jí. takže když se můj manžel vrátil z cesty, řekl, že mě nechce vidět znovu a znovu s dětmi, takže nás vyvedl ven z domu a teď jede do Austrálie, aby viděl tu jinou ženu. tak jsem s dětmi byl tak frustrovaný a já jsem zůstal jen s maminkou a nebyl jsem léčeni dobře, protože moje matka se po mém otcově smrti oženila s jiným mužem, takže muž, který se oženil, ji neošetřoval dobře, a moje děti byly tak zmatené a já jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože ho miluju a vážím si ho tolik, takže jednoho dne, když jsem procházel na svém počítači, jsem viděl svědectví o této kouzelné kouzlo DR Sunny, svědectví sdílená na internetu paní a to na mě zapůsobilo tak moc, že ​​jsem si to zkusil. Zpočátku jsem se bál, ale když jsem přemýšlel o tom, co já a moje děti procházejí, tak jsem ho kontaktoval a on mi řekl, abych zůstal klidný jen 24 hodin, aby se můj manžel vrátil ke mně a ke svému nejlepšímu překvapení jsem dostal hovor od mého manžela na druhý den ptát se po dětech a já jsem zavolal DR Sunny a on řekl, že vaše problémy jsou vyřešeny mé dítě. tak to bylo, jak jsem se dostat svou rodinu zpět po dlouhém stresu brzdit se zlá dáma, takže se všemi tyto pomoci od DR Sunny, chci, abyste všichni na tomto fóru, aby se se mnou řekl obrovský díky DR Sunny a já budu také radu pro někoho v takových nebo podobných problémech nebo jakýkoli druh problémů by měl také kontaktovat jeho e-mail je) (drsunnydsolution1@gmail.com) on je řešením všech vašich problémů a nesnází v životě. jeho e-mailová adresa je opět (drsunnydsolution1@gmail.com)

JE SPECIALIZOVAT V NÁSLEDUJÍCÍM SPELLU.

(1) Pokud chcete své ex zpět.

(2) pokud máte vždy špatné sny.

(3) Pokud chcete být povýšeni ve vaší kanceláři.

(4) Pokud chcete, aby po vás běžely ženy / muži.

(5) Pokud chcete dítě.

(6) Pokud chcete být bohatí.

(7) Pokud chcete svému manželovi navázat navždy.

(8) Pokud potřebujete finanční pomoc.

(9) Jak jste byli scammed a chcete obnovit vás ztratili peníze.

(10) pokud chcete zastavit rozvod.

(11) pokud se chcete rozvést se svým manželem.

(12) pokud chcete, aby vaše přání bylo uděleno.

(13) Kouzlo těhotenství k otěhotnění dítěte

(14) Zaručujeme, že vyhrajete znepokojující soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi

(15) Zastavte rozpad vašeho manželství nebo vztahu.

(16) jestliže máte jakoukoliv nemoc (H I V), (CANCER) nebo jakoukoliv nemoc.

(17) pokud potřebujete modlitby za vysvobození svého dítěte nebo sebe samého.

(18) chcete vyléčit lék na cukrovku, léčbu herpes, vyléčení Hiv a AIDS, léčbu rakoviny prsu a léčbu rakoviny,

ještě jednou se ujistěte, že ho budete kontaktovat, pokud máte nějaký problém, který vám pomůže. jeho e-mailová adresa je (drsunnydsolution1@gmail.com), kontaktujte ho okamžitě .... zavolejte nebo co se mu stalo číslo na +2349030731985 Oops
Brianna Owen 1. 6. 2019 00:15
Tento rok 2019 byl pro mě tak blažený, že mi Bůh dal důvod žít znovu šťastně poté, co jsem byl po třech měsících zlomen srdce, když mě manžel opomněl a vrátil se do své milenky. Trpěl jsem a prošel všemi druhy emocionálních mučení, protože jsem nemohl dostat žádnou pomoc, aby se můj muž nevrátil, dokud mi neřekl doktor Wealthy mým spolupracovníkem, který mi dal plné ujištění o tom, že mu může pomoci. ke mě. Byl jsem v kontaktu s doktorem Wealthym a poslouchal jsem jeho slova a následoval instrukce, které mi dal. Mohl byste věřit, že se můj manžel vrátil domů během 12 až 16 hodin, jak řekl on a dnes, moje manželství je obnoveno a jsem tak vděčný, vděčný a vděčný Bohu za to, že používal doktora Wealthyho, aby po třech měsících vrátil mého muže zpět zlomené manželství. Je tam někdo, kdo se musí vrátit zpátky do svého milence nebo potřebuje pomoc jakéhokoliv druhu? Pak navrhuji, abyste se s Dr Wealthyem dostali do kontaktu s jeho e-mailovým ID: wealthylovespell@gmail.com NEBO si ho můžete nechat taky na +2348105150446 pro více informací. Bůh vám žehnej, pane
Simone William 15. 7. 2019 23:04
Ahoj všichni čtou mé krátké svědectví. Jmenuji se Bar. Shantel, jsem z Brazílie, byl jsem ženatý, ale později mě manžel opustil a moje dvě děti za mého přítele, byl jsem velmi ustaraný a nemocný, potřeboval jsem pomoc, byl jsem velmi ohraničen, zkrátit dlouhý příběh krátký můj dobrý přítel mi poradil, abych šel dál, ale nemohl jsem pak představit mě IBHAGBOSORIA LOVE HOME, o které řekla, že se sjednotila s mnoha rodinami a povznesla mnohé v jejich podnikání a na pracovišti, řekla jsem si, že je to skutečné nebo falešné. Byl jsem strašně zvědavý a téměř jsem ztratil naději po velkém tlaku mého přítele, který jsem se rozhodl zkusit a na mé největší překvapení IBHAGBOSORIA LOVE HOME mi pomohl a můj manžel zavolal domů dva (2) dny poté, co mi přejeme všechno nejlepší k narozeninám a omluvili se . (Téměř jsem zapomněl, že to byly moje narozeniny) Pokud procházíš jakýmkoliv problémem, je to nemoc, rozpad, selhání, zpět e.t.c. pošlete mu e-mail na adresu IBHAGBOSORIALOVEHOME@GMAIL.COM nebo se na něj obraťte na adrese 2348165965904 a nenechte se oklamat nikým, kdo tam je spousta podvodníků
Derby Tine 15. 7. 2019 23:11
Málem jsem ztratil svého manžela, dokud mi můj přítel nedal číslo poslaného Boha, jeho jméno je dr.ologhodo, řekl mi, že můj manžel se ke mně vrátí, když budu schopen udělat vše, co se dr.ologhodo zeptal ale já jsem pochyboval, ale později jsem se rozhodl, že to zkusím, a zavolal jsem mu a všechno mu vysvětlil a řekl mi, že vidíme, co dokáže. Včera jsem měl telefonát a zkontroloval, kdo to je, hle, byl to můj milý manžel, který mě zavolal, abych ho vyzvedl z letiště. Teď jsem tak šťastný a tak vděčný. Pokud víte, že procházíte stejným problémem, obraťte se na něj na e-mailu na adrese dr.ologhodospellwork@gmail.com nebo na jeho adrese 2348156911977
Laura Nana 15. 7. 2019 23:17
Wooow !!! - To je ta největší věc, co se kdy v mém životě stala. Chubygreat je dar od Boha. Je velmi dobrý v tom, že spojuje domy, povznášející podniky, pomáhá lidem vyhrát volby s pomocí jeho magických sil atd. Pomohl mi vrátit svou ženu, kterou jsem téměř ztratil zlýma očima lidí. Sjednotil mou rodinu a udělal mi pokrok v mém podnikání. Je tento člověk z Boha andělem? Je to pravý… takže ho nesmíte podceňovat. Jednoduše kontaktujte chubygreat na 2348165965904 nebo mu pošlete e-mail na adresu chubygreat@gmail.com. Pokud jste ve stejném stavu jako před dvěma měsíci. To je tak reálné a nejsou o něm dva způsoby, protože on učinil můj a on také udělá vaše. Chubygreat Musím znovu poděkovat děkuji !!!!!!!
Danila 16. 7. 2019 02:47
Jsem Danila z USA, chci se podělit o svědectví svého života každému. Byl jsem ženatý s manželem John Smithem, miluji ho tolik, že jsme se oženili 5 let se dvěma dětmi. když šel na dovolenou do Francie, myslel na dámu, řekl mi, že už o manželství nemá zájem a řekl, že bychom měli jít na rozvod. Byl jsem tak zmatený a hledal pomoc, nevím, co mám dělat, dokud jsem nepotkal svou přítelkyni Edwinu, která mi řekla, kdo mi dal řešení mého problému. Řekla mi, abych se o to nestarala, že měla podobný problém dříve a představila mě muži jménem Dr. WEALTHY, který na ni vrhl kouzlo a po 24 hodinách ho přivedl zpět. a žádal mě, abych se o to nestaral, že bohové jeho předků budou bojovat za mě. Řekl mi do 24 hodin, že mě znovu spojí s mým manželem. Po dvou dnech můj manžel zavolal a řekl mi, že se vrací ke mně hledat věci, byl jsem překvapen, když jsem ho viděl a začal plakat po odpuštění. Právě teď jsem nejšťastnější žena na světě za to, co pro mě a mého manžela udělal tento kouzelník, jeho kontaktní adresa je: wealthylovespell@gmail.com. On je zatím nejlepší kouzelník na internetu email: wealthylovespell@gmail.com. Ještě jednou děkuji otci, budu i nadále sdílet vaši dobrou práci tak dlouho, jak budu žít, a ráda každému v podobné situaci vyzkouším a uvidím níže uvedenou adresu. wealthylovespell@gmail.com nebo vy ho chcete. + 2348105150446
Nikča 21. 8. 2019 20:49
Chtěla bych prosím nějaký názor. Pomohla někomu nevěra v tom že si přítel uvědomil že vlastně miluje vás a ne jinou?
Kukačka 3. 9. 2019 13:47
Těžko říct, můj muž mi to tvrdí. Nevěra trvala asi dva měsíce, přišla jsem na to rychle. My jsme spolu byli dvacet let, z toho osmnáct let manželé.

Řekla jsem mu, ať odejde. Do 10 dnů poté, co to prasklo, byl pryč, šel bydlet jinam. Nějakou dobu jezdil za ní, ale pořád zval na večeři mě. Řešili jsme rozvodové a majetkové věci. Pak přišel, řekl, že to skončil, a že se chce vrátit. Moc jsem nechtěla, nějakou dobu jsme se proto vídali a každý z nás bydlel jinde, ale pak spadl do finančních problémů, takže jsme skončili v jednom - mém, bývalém našem - bytě. Je to skoro rok a já jsem se s tím pořád nesrovnala. Hlavně nechápu, jak to mohl udělat a neuvědomovat si, jak moc ublíží mně a našim dětem, až to praskne. V té úvodní fázi, kdy jsem na to přišla a vypakovala ho, jsem zhubla skoro 20 kilo za 2 měsíce. Bylo to strašné. Ta bolest je hrozná. Nejvíc mě bolelo, když jsem ho slyšela, jak říká "my" o sobě a milence, a "vy" o mně a dětech.

Takže ano, on si možná uvědomil, že mě miluje, na druhou stranu já jsem si uvědomila, jak důležitá je pro mě ve vztahu důvěra a že to možná nepůjde vrátit. Zatím to nechávám být.
Janina 13. 8. 2020 23:00
Pisi z vlastni zkusenosti... kurevnik a lhar se nikdy nezmeni. Naslibuje hory doly,breci,prosi a citove vydira. Ja udelala tu chybu,ze jsem se vratila.Dala bych si par facek. V lednu navrat a v cervenci uz jede opet seznamky a lovi kde se da.Ze me dela zarliveho blazna a mluvi tak o me pred lidma v praci a lidma ktere neznam. Nadava mi do krav a dostal me na psychicke dno. NIKDY JSEM SE NEMELA VRACET!
43

Horoskopy

Beran Na partnerském poli panuje nedůvěra a nesoulad. Nejlepší by bylo najít kompromis, protože jste oba dva…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alan, Alen, Smil

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné