Maminka.czTipy redakce

Páteční Blešení podpoří i redakce Maminky. Přijďte za námi přispět na dobrou věc!

redakce 23.  11.  2021
Zdroj: Instagram/bleseni.cz
Páteční Blešení podpoří i redakce Maminky. Přijďte za námi přispět na dobrou věc! | Zdroj: Instagram/bleseni.cz
Pokud už teď přemýšlíte nad víkendovými plány, máme pro vás skvělý tip. V pátek 26. 11. od 15:00 startuje v hale číslo 13 v Pražské tržnici oblíbené Blešení. A u stánku Maminka bude blešit i naše redakce. Výtěžek z prodeje jsme se navíc rozhodli věnovat na dobrou věc!

Blešení je unikátní bleší trh spojený s hudbou, skvělým pitím a jídlem, a především společně strávený čas s lidmi, kterým udržitelnost a ekologie nejsou cizí. 

Na místě mohou své použité věci prodávat fyzické osoby a dát tak věcem (ať už jde o oblečení nebo cokoliv jiného) nový život a šanci najít opakované uplatnění, ale zúčastnit se mohou i značky a firmy, které prodávají produkty spojené s tématem ekologie, recyklace nebo upcyklace.

Maminka je nejenom mediálním partnerem festivalu, ale také zde bude mít svůj stánek, kde se s vámi rádi potkáme. Výtěžek z námi prodaných věcí jsme se navíc rozhodli věnovat Ditě Szymanské – letošní vítězce kategorie Maminka hrdinka v projektu Maminka roku. Dita je maminkou postižené Elenky, a přestože jí život házel klacky pod nohy, ona se nevzdává. Nejen, že sama bojuje, ale navíc ještě pomáhá ostatním ženám s podobným životním osudem. 

Blešení bere ohled samozřejmě i na aktuální covid situaci, takže se hosté nemusí bát o svoji bezpečnost. U vstupu bude probíhat kontrola bezinfekčnosti (případně bude možné zakoupit antigenní testy za symbolickou cenu), v areálu bude zachováno dost prostoru pro potřebné rozestupy a na základě provedených změn se vstupné snížilo na 80,-. 

Vstupenky na akci a veškeré podrobnější informace naleznete ZDE

28. 11. Festival VSL 2021

V neděli 28. 11. probíhá navíc svatební prodejní veletrh plný lokálních tvůrců a inspirativních projektů. Najdete zde to nejlepší z lokální svatební scény v jeden den na jednom místě. Přijďte se k nám nechat nalíčit do koutku Maminky, kde se vám bude věnovat jedna ze tří vizážistek. Navíc si budete moct objednat předplatné časopisu Maminka přímo na místě.

Vstupenka na akci samotnou stojí 150 Kč. V předprodeji je možné zakoupit i vstupenku na LEMARKET + VSL + BLEŠENÍ za 300 Kč, kde máte jednu akci zdarma a půlroční on-line předplatné časopisu Maminka jako dárek.

Více informací naleznete ZDE

4.–5. 12. LEMARKET

První prosincový víkend můžete zavítat na oblíbený LEMARKET. Jedná se o kurátorované tržiště poctivých lokálních značek, které představuje tvůrce od oblíbených jmen po nové projekty, od šperkařů, módních brandů či dekorací až po delikatesy, kosmetiku, doplňky do bytu či dětské zboží.

Nechybí dětský koutek v režii LEMARKET Hlídárny nebo oblíbená food zóna plná osvědčených pražských bister a podniků. V plánu je také doprovodný kulturní program dle pandemické situace. Nakupte poctivé vánoční dárky od lokálních tvůrců.

Vstupenka na akci samotnou stojí 150 Kč. V předprodeji je možné zakoupit i vstupenku na LEMARKET + VSL + BLEŠENÍ za 300 Kč, kde máte jednu akci zdarma a půlroční on-line předplatné časopisu Maminka jako dárek.

Více informací naleznete ZDE.

Témata: Tipy redakce, Ekologie, Za zábavou, projekt, Dobrá věc, Časopis, Redakce, Maminka, Vstupenky, Stánek, Elenka, Výtěžek
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Herečka Jennifer Love Hewitt je potřetí matkou! Její bříško pobavilo fanoušky i všechny na porodním sále
Formánková Simona
Instagram
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Emoce a detaily z nevídané blízkosti! Nejlepší porodní fotky roku 2021
Porod
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
GALERIE: Po porodu: Únava, povislé bříško, poporodní kalhotky. Ale největší pocit štěstí!
Formánková Simona
Galerie
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova