Maminka.czNovorozenec

Patero nejoriginálnějších dárků pro novorozence

Narodí se ve vaší rodině nebo vašim přátelům miminko a vy nevíte, co mu koupit? Nechcete přijít jako babička s dudlíkem nebo s praktickou dečkou? Přinášíme pět nejoriginálnějších dárků, které můžete malému človíčkovi a jeho rodičům pořídit.
28. 5. 2012
Patero nejoriginálnějších dárků pro novorozence

1. Kurz vaničkování

Vaničkování je určeno pro děti od 6 týdnů, které ještě nechodí plavat do bazénu. Jedná se o pohybovou aktivitu, která pomáhá jejich správnému vývoji. Pohyb ve vodě podporuje psychomotorický vývoj dětí a posiluje dětský imunitní systém. Na kurz může chodit s miminkem i tatínek, maminka si aspoň trochu odpočine.

2. Dětská znaková řeč

Program učí děti jednoduché znaky, které jim umožní komunikaci s rodiči a ostatními, kteří o ně pečují. Jednotlivé znaky, které se děti naučí, představují buď samostatná slova, nebo jednoduché pojmy. Dítě tak může rodičům sdělit nejdůležitější věci, ještě před tím, než začne mluvit.

3. První konto

Přijde vám nápad zakládat bankovní konto miminku zbytečné? Rozhodně to tak ale není. Výchova dítěte není levná záležitost a vzdělání už vůbec ne. Jak bude mladý člověk šťastný, že může jít studovat na vysokou školu do zahraničí, jelikož mu jeho dobrý kmotr spořil již od narození. Na trhu existuje několik možností, ale např. Era první konto, Poštovní spořitelna – První konto, ČSOB – Slůně, KB Beruška, RF – Včelička. Navíc nyní mohou mít už i děti od 10 let svůj vlastní osobní účet s platební kartou, jež jim umožní naučit se hospodařit se svými penězi.

4. Knížka

Knížka možná nevypadá příliš originálně, ale aktuálně je na trhu nový hit – kniha o správné manipulaci s miminky, která je vhodná především pro rodiče prvního dítěte, aby se nebáli, že mu při chování ublíží. Kromě knížky je možné zakoupit i kurzy se stejnou tématikou.

5. Baby otisky a odlitky

Možnost uchovat si autentickou vzpomínku na miniaturní nožičky nebo ručičky miminka určitě nadchne každého rodiče. Odlévací sady umožňují 3D otisky a jsou v prodeji i s rámečkem, kam lze výsledek vystavit.


Témata: Děti, Novorozenec, Praktické rady, Osobní účet, Mladý člověk, Nový hit, Dar, Znaková řeč, Páteř

Mohlo by vás zajímat
Aromaterapie: Může zpříjemnit těhotenství a usnadnit porod či kojení
Lívance a domácí pizza. Tohle dětem připravte a budou vás zbožňovat
Jaká vyšetření čekají miminko ještě v porodnici? Neděste se!
S mámou nevycházíme. Neustále mi zasahuje do života

Horoskopy

Kozoroh Ode dneška se do všeho naváží Venuše, která způsobuje, že jste citliví a dáváte své emoce najevo. Lidé…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Květuše, Zbyšek, LydiaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu