Maminka.czMaminka roku 2023

Patronky Maminky roku 2023: Berenika Kohoutová, Veronika Sovadina Kašáková a Petra Nesvačilová

Přihlašování do 6. ročníku výjimečné soutěže Maminka roku je v plném proudu. Přihlášky se nám hromadí a nyní nastal čas blíže vám představit patronky jednotlivých kategorií. Maminky z řad VIP osobností se budou společně s námi podílet na výběru semifinalistek a ve finálový den zasednou i v porotě. Na koho se letos můžete těšit?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Modelka a influencerka Veronika Sovadina Kašáková,
patronka kategorie MAMINKA HRDINKA

"Na letošní ročník Maminky roku se moc těším. Minulý rok jsme během soutěže zažívala mnoho silných momentů. Když jsem se mohla potkat s maminkami, které se potýkají s různými osudy a sdílet jejich zkušenosti a nahlédnout do jejich životů, bylo to velmi inspirativní a dojemné. Odnesla jsem si z toho spoustu zážitků... Můj život se mateřstvím také otočil o 180 stupňů. Dneska je úplně jiný než byl před narozením Matyáška. Vnímám, že děti jsou smyslem života a důvodem, proč tu jsme. Mateřství je pro mě nejcennější zkušenost, kterou jsem zatím měla možnost žít a jsem za ni nesmírně vděčná. Každý den za ni děkuji bohu. Najednou už se nerozhoduji jen sama za sebe, už nedýchám jen sama za sebe. Už je tu někdo, kvůli komu jsem změnila priority a znamená pro mě celý svět. Není okamžik, kdybych nemyslela na to, jak moc jsem vděčná, že jsem maminkou!"

Klepněte pro větší obrázek

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová,
patronka kategorie MAMINKA PODNIKATELKA

"Moc mě role patronky v Mamince roku těší. Časopis Maminka jsem znala a měla ho moc ráda, stejně tak tento projekt. I když spojení „Maminka roku“ může znít pro někoho pejorativně, je to ve skutečnosti moc příjemný projekt. Moc se těším, až se všichni uvidíme. Mateřství je pro mě všechno. Všechno, co miluju, všechno, co mě štve, trápí, děsí, těší a nenechá mě chvíli v klidu. Změnilo mi život kompletně a zároveň vůbec. Myslím, že jsem úplně stejná. Jen jsem si spoluvytvořila někoho, koho nekonečně miluju."

Klepněte pro větší obrázek

Herečka a režisérka Petra Nesvačilová,
patronka kategorie MAMINKA BLOGERKA

"Všech maminek a žen si velice vážím, a tak jsem nemohla odmítnout nabídku stát se letošní patronkou. Moc se těším a jsem sama zvědavá, jaké to bude… Mateřství je nepopsatelná krása a nekonečná láska. Jsem zkrátka šťastná. Život se mi úplně změnil. Všechno jiné a jinak, ale zároveň stejné. Mám stejné chutě na čokoládu a po kachně si vždy ráda loknu piva." (směje se)

Klepněte pro větší obrázek 

Přihlášky můžete posílat do 30. 5. 2023 přes web maminka-roku.cz

Témata: Maminka roku 2023, Veronika Kašáková, Maminka hrdinka, Maminka blogerka, Maminka podnikatelka, Berenika Kohoutová, Maminka roku 2022, Petra Nesvačilová, patronka, Soutěž, Finálový den, Kategorie, Pat, Přihláška, VIP, Maminka