Maminka.czZdraví

Péči o miminko vystřídala starost o životy dospělých

Reklama
24. 10. 2019
Péči o miminko vystřídala starost o životy dospělých
Petra našla po mateřské práci snů. Je mezi lidmi, má čas na rodinu i dost peněz. A hlavně ji to baví. Jak se stala pojišťovací poradkyní u MetLife a proč tuto práci doporučuje maminkám?

Jak vás napadlo jít pracovat do pojišťovny? To je od zdravotní sestry daleko…

Je a není. Je to práce s lidmi, splňuje mou chuť pomáhat, radit. Napadlo to mou kamarádku finanční poradkyni. Ví, že mě čísla moc nebaví, ale bylo jasné, že pracovat na směny v nemocnici jako před narozením Ondry nemohu, tak jsme přemýšlely, co by se mi mohlo líbit, a ji napadla poradkyně, jen trochu jinde.

Ale s čísly, resp. penězi, tu pracujete taky, ne? Bylo těžké se vše naučit?

Vůbec ne. Nejdříve jsem prošla bezplatným školením, kde jsem se dozvěděla všechno potřebné. Pro radu jsem se mohla kdykoli obrátit na některého ze zkušených kolegů. Rychle jsem se zorientovala ve všech produktech životního a úrazového pojištění, které naše společnost nabízí. Brzy jsem byla schopná vyslechnout klientovy požadavky a dnes se snadno doptám i na ty, které jeho samotného nenapadnou. Společně pak sestavíme pojištění tak, aby mu pokrylo vše potřebné. To mě na té práci opravdu baví. Poznávám nové lidi, zjistím, co opravdu potřebují a pomáhám jim, aby se v případě zranění či nemoci mohli soustředit na léčbu a nemuseli se strachovat o svou finanční situaci.

To vypadá jako spousta časově náročné práce. Jak ji dokážete skloubit s rodinou?

Podstatou je nezávislost a vlastní organizování času. Nejsem zaměstnanec, nepracuji od osm do šesti. S klienty se sejdu, kdy to vyhovuje oběma stranám. Večer až Ondra usne nebo přes oběd, když je ve školce. Spojím to s návštěvou restaurace a oběhnutím nutných pochůzek. Maminkám, které řeší hlavně časovou flexibilitu, práci u MetLife vřele doporučuji.

A vyděláte dost, když máte málo času?

Pojišťovna MetLife je stabilní a nadnárodní společnost a při nástupu jsem měla první rok a půl garanci minimální odměny při splnění daných podmínek. Díky tomu jsem se mohla v klidu vše naučit a zaměřit se na vytváření kontaktů. Dnes už mám své klienty a sami se ozývají noví. Vysvětluji si to i tím, že jsem s lidmi opravdu mluvila, snažila se jim porozumět a vše ohledně pojištění vysvětlit. A spokojení klienti mě dále doporučují. Dnes už významně přispívám do rodinného rozpočtu a mám čas na sebe i rodinu.

Spolupracovat s pojišťovnou MetLife jako pojišťovací poradce má řadu výhod. Sami si organizujete čas, máte zdarma školení, fixní odměnu až 1,5 roku při splnění daných podmínek, zázemí nadnárodní korporace, možnost kariérního růstu a žádná příjmová omezení. Informace o nabídkách spolupráce s pojišťovnou MetLife naleznete na www.metlife.cz/kariera.

Témata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Po císaři dávají lékaři dětem cumlat tampon z vaginy matky. Proč?
Kristýna Leichtová rodila doma! Mezi herečkami nebyla první
Japonská maminka zachycuje život s dvojčaty a trojčaty. To prostě musíte vidět!
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Žena vůbec nevěděla, že je těhotná. Dítě porodila u švagrové na záchodě
Starat se o dítě je mnohem těžší než vrcholově sportovat, tvrdí studie!
Aneta Krejčíková je dvojnásobná máma, má dceru! Jak se jmenuje?
Strií se nezbavíš, už se nevyspíš! Tohle těhotným neříkejte, radí herečka Arichteva
Holčička s rozštěpem má po operaci. Teď je z ní krásná slečna. Jak vypadá?

Horoskopy

Lev Neděle milujete, protože jsou sváteční a hlavně si můžete přispat. Klidně se válejte na gauči,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vavřinec, Lars, Lorenc

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné