Maminka.czKam s dětmi

Pekařská sobota provoní skanzen v Rožnově pod Radhoštěm

Léto přeje výletům. Jestli si chcete zpestřit tento víkend a navíc si pochutnat na výborném chlebu, rozhodně navštivte Pekařskou sobotu ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. V sobotu 20. července provoní malebný skanzen na úpatí Vsetínských vrchů čerstvé pečivo. Proč tedy nespojit poznávání valašské kultury a folkloru s ochutnávkou výborného chleba, rohlíků nebo třeba frgálů? Kromě regionálních dobrot bude na místě také ochutnávka výrobků oceněných národní značkou kvality KLASA, která si pro návštěvníky připravila i zajímavé soutěže.
Komerční článek
16. 7. 2013
Pekařská sobota provoní skanzen v Rožnově pod Radhoštěm

O zábavu nebude od rána nouze: v Dřevěném městečku bude vedle výstavy pečiva probíhat soutěž o vynikající chleba a rohlík, o jejímž výsledku budou moci rozhodnout i návštěvníci skanzenu. Dopoledne spolu pekaři svedou klání v pekařském trojboji – soutěži v netradičních disciplínách. Ve vodním mlýně v Mlýnské dolině se bude péct chleba a k tomu všemu bude hrát dechová hudba Kotáranka z Lužné nebo Laďa Kerndl s orchestrem.

Velký zájem je každoročně o frgály, tradiční místní ovocné koláče. A co ještě stojí za ochutnávku? Určitě to jsou produkty, které se pyšní národní značkou kvality KLASA. Zastavte se třeba u stánku s Hanáckou kyselkou, kde budete moci vyzkoušet mnoho zajímavých příchutí. Na místě také bude Vitaminátor a jeho stoprocentní přírodní ovocné šťávy. A když jsme na Pekařské sobotě, nebude chybět pečivo z pekárny Josef Rýdl. Další trojice oceněných KLASA výrobců, která bude na místě s ochutnávkami a ukázkami, je: POEX Velké Meziříčí s křupkami a kukuřičnými plátky, firma Amylon se svými výrobky a také společnost Orrero se sýrem Gran Moravia.

Přejeme vám mnoho krásných zážitků a dobrou chuť! KLASA

Více informací zde

Témata: Kam s dětmi
Mohlo by vás zajímat
Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců
Maminka vydává pohádkovou knížku plnou krásných ilustrací Pohádky od Maminky
Gelové kapsle na praní do děských rukou nepatří. Děti nevidí rozdíl
Chodí k vašim dětem zoubková víla? Děti milují fantazii a imaginaci

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu