Maminka.czTipy redakce

Peklo na střeše Westfield Chodov rozhýbali Gondíkovi, Vladimír Kratina nebo Patrik Hezucký

redakce 13.  12.  2020
Jak děti i rodiče neochudit o návštěvu Mikuláše ani letos? Způsob našli ve Westfield Chodov. Čtyřicítka rodin na jeho střeše dnes zažila netradiční „drive-in“ mikulášské koledování. V roli pekelnice nejdřív děti postrašila Adéla Gondíková, aby situaci zklidnili andělé Patrik Hezucký a Dalibor Gondík. Coby spravedliví Mikulášové se osvědčili Vladimír Kratina a Ernesto Čekan.

Mikulášské koledování patří mezi tradiční adventní akce pro děti zákazníků centra Westfield Chodov. Protože by aktuálně platná vládní nařízení neumožňovala koledování uskutečnit přímo v centru, rozhodli se ve Westfield Chodov přenést celou akci na střechu. Po průjezdu pekelnou branou tady na návštěvníky čekala interaktivní mikulášská show, kterou si užili bezkontaktně, z bezpečí svého automobilu.

„Nic jako dnešní průjezdné peklo jsem v životě ještě neviděl. V současné době, kdy spolu lidé nemůžou být v úzkém kontaktu, je to super nápad a řešení, jak tuhle tradici zachovat,“ říká k drive-in formátu koledování Dalibor Gondík.

„Obecně jsem spíše odpůrce mikulášského koledování, nechci děti vystavovat zbytečnému strachu. Dnes ale byly děti v autě s rodiči, takže byly stále v bezpečí a pokud se někdo skutečně bál, schoval se za zavřené okýnko,“ vysvětluje další z pozitiv koledování z bezpečí auta Adéla Gondíková a dodává: „Zbyla na mě role čerta, i když se na ni podle mě vůbec nehodím. Minimálně v duši jsem anděl. Dáda ale řekl, že on rozhodně čerta dělat nebude, takže jsem neměla na výběr.“

Kromě sourozenců Gondíkových malé koledníky a jejich rodiče překvapili ještě andělský Patrik Hezucký, Mikulášové Vladimír Kratina a Ernesto Čekan a Martin Kraus v roli satanáše.

„Zákazníkům se snažíme nabídnout co nejlepší zážitek z návštěvy našeho centra. Mikulášská drive-in show kreativně adaptuje naši tradiční předvánoční akci na míru aktuálním bezpečnostním nařízením,“ vysvětluje Petra Valentová, marketingová manažerka Westfield Chodov.

Pětiminutovou interaktivní show v improvizovaném pekle na střeše Westfield Chodov si v sobotu 5. prosince užilo 40 rodin, které určila soutěž na sociálních sítích centra.

Témata: Tipy redakce, Sata, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Střecha, Martin Kraus, Koledování, Vládní nařízení, Dad, Patrik Hezucký, Drive-in
Mohlo by vás zajímat
Veronika Arichteva má syna Luka Christa. Dvě nohy, dvě ruce a boží nos!
kog
Slavné maminky
Porod jste nikdy neviděli tak zblízka! Šokuje vás brácha v porodním bazénku?
wall
Porod
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky