Pět způsobů, jak se zbavit předvánočního stresu

Komerční článek
15. 12. 2014
Pět způsobů, jak se zbavit předvánočního stresu
Nebaví vás stále organizovat čas svých blízkých a nahánět během Vánoc rodinu dohromady? Být stále tou, která všechno organizuje a hroutí se pod tíhou povinností a zařizování? A když už zbudou jen vzpomínky na fotkách, úpravy a sdílení visí opět na vás. Nepropadejte panice, pomoc je na dosah!

1. Plánujte Vánoce společně

Potřebujete v obchodě zjistit, co že si to přál manžel k Vánocům a zda už dárek mezitím nepořídila tchyně? Sdílejte informace. Díky technickým vymoženostem je to dnes snazší než dosud. V rámci Office 365 můžete například v online aplikaci OneNote sledovat aktuální změny v dokumentu, ke kterému má přístup celá rodina. Obzvlášť praktické proti jakýmkoliv výmluvám!

2. Komunikujte bez obav i o Vánocích

Vánoce jsou časem stresu a nestíhání. Měly by ale být obdobím, kdy si na své blízké dokážeme najít dostatek času. Když už skutečně nezvládnete vyšetřit ani chvilku na krátkou návštěvu, potěšte své příbuzné a kamarády alespoň klábosením po telefonu. Office 365 nyní nabízí 60 minut volání měsíčně přes Skype na pevné a mobilní linky zcela zdarma.

3. Sdílejte vánoční zážitky pohodlně

Všichni chtějí vidět fotky a vy se máte zbláznit z posílání linků na webová alba nebo trávit mládí u nekonečného nahrávání na sociální sítě. Proto je nejpohodlnějším řešením sdílení dokumentů v online úložišti. Například OneDrive nyní v rámci Office 365 disponuje až 1024 GB prostoru, který pojme třeba až 70 tisíc fotek. Všechny dokumenty najdete přehledně na jednom místě, a pokud je potřeba, jsou snadno dostupné i pro ostatní. A kdyby nešťastnou náhodou vypověděl zrovna o Vánocích službu váš hlavní domácí počítač, budou data uložena v bezpečí.

Klepněte pro větší obrázek

4. Nenechte se zdržovat od vánočního veselí

S technikou je někdy kříž. Výrobci snad schválně házejí uživatelům svých mašinek všemožné klacky pod nohy, aby jejich propojení napříč značkami bylo co nejtěžší. Darujete tablet, který si však nerozumí s chytrým telefonem, a když chcete ještě pod stromečkem vše propojit s počítačem, prostě se to nedaří. Příjemným překvapením je proto zjištění, že Office 365 od Microsoftu funguje na všech platformách (iOS, Windows i Android) počítačů, telefonů i tabletů.

5.  Usnadněte si práci s vánočními přípravami

Každý rok máte přijít s originálním vánočním pozdravem a rozeslat rodinné PF. Proč znovu vymýšlet to, co je již dávno hotové? Pokud máte na kreativní vyžití čas a energii, směle do toho! Jinak ale stačí jen vybrat si jednu z nabízených šablon a naplnit ji vlastním obsahem. Pokud si pořídíte předplatné Office 365, budete mít díky neustálé aktualizaci jistotu těch nejnovějších aplikací, funkcí a služeb Office.

Více informací zde


Mohlo by vás zajímat
Bezpohlavní výchova: Ani kluk, ani holka. Ať si dítě samo vybere!
Bez andělů nejsou Vánoce. Vyrobte si je ze šišek, špuntů nebo kolíčků
Růstový spurt: období nenasytného kojence vás potká několikrát
Syn se narodil s jinou barvou pleti, než má jeho táta. Podezírali mě z nevěry
Smí rodič líbat dítě na ústa? Mate ho tím a dráždí, tvrdí někteří odborníci
Největší rodičovské chyby při psaní domácích úkolů. Čeho se vyvarovat?
Mé dítě má mongolskou skvrnu! Je to nebezpečné?
Má rozštěp, řekl lékař a navrhl potrat. Dítě si nechala. Jak vypadá teď?
Nikol Štíbrová to schytala od matek! Vyčetly jí, že syn patlá po výloze

Horoskopy

Štír V žádném případě se dnes nepouštějte do víru společenského života, protože byste všem jenom kazili…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Leona, Leontýna, Leontina

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu