Pět způsobů, jak se zbavit předvánočního stresu

Komerční článek
15. 12. 2014
Pět způsobů, jak se zbavit předvánočního stresu
Nebaví vás stále organizovat čas svých blízkých a nahánět během Vánoc rodinu dohromady? Být stále tou, která všechno organizuje a hroutí se pod tíhou povinností a zařizování? A když už zbudou jen vzpomínky na fotkách, úpravy a sdílení visí opět na vás. Nepropadejte panice, pomoc je na dosah!

1. Plánujte Vánoce společně

Potřebujete v obchodě zjistit, co že si to přál manžel k Vánocům a zda už dárek mezitím nepořídila tchyně? Sdílejte informace. Díky technickým vymoženostem je to dnes snazší než dosud. V rámci Office 365 můžete například v online aplikaci OneNote sledovat aktuální změny v dokumentu, ke kterému má přístup celá rodina. Obzvlášť praktické proti jakýmkoliv výmluvám!

2. Komunikujte bez obav i o Vánocích

Vánoce jsou časem stresu a nestíhání. Měly by ale být obdobím, kdy si na své blízké dokážeme najít dostatek času. Když už skutečně nezvládnete vyšetřit ani chvilku na krátkou návštěvu, potěšte své příbuzné a kamarády alespoň klábosením po telefonu. Office 365 nyní nabízí 60 minut volání měsíčně přes Skype na pevné a mobilní linky zcela zdarma.

3. Sdílejte vánoční zážitky pohodlně

Všichni chtějí vidět fotky a vy se máte zbláznit z posílání linků na webová alba nebo trávit mládí u nekonečného nahrávání na sociální sítě. Proto je nejpohodlnějším řešením sdílení dokumentů v online úložišti. Například OneDrive nyní v rámci Office 365 disponuje až 1024 GB prostoru, který pojme třeba až 70 tisíc fotek. Všechny dokumenty najdete přehledně na jednom místě, a pokud je potřeba, jsou snadno dostupné i pro ostatní. A kdyby nešťastnou náhodou vypověděl zrovna o Vánocích službu váš hlavní domácí počítač, budou data uložena v bezpečí.

Klepněte pro větší obrázek

4. Nenechte se zdržovat od vánočního veselí

S technikou je někdy kříž. Výrobci snad schválně házejí uživatelům svých mašinek všemožné klacky pod nohy, aby jejich propojení napříč značkami bylo co nejtěžší. Darujete tablet, který si však nerozumí s chytrým telefonem, a když chcete ještě pod stromečkem vše propojit s počítačem, prostě se to nedaří. Příjemným překvapením je proto zjištění, že Office 365 od Microsoftu funguje na všech platformách (iOS, Windows i Android) počítačů, telefonů i tabletů.

5.  Usnadněte si práci s vánočními přípravami

Každý rok máte přijít s originálním vánočním pozdravem a rozeslat rodinné PF. Proč znovu vymýšlet to, co je již dávno hotové? Pokud máte na kreativní vyžití čas a energii, směle do toho! Jinak ale stačí jen vybrat si jednu z nabízených šablon a naplnit ji vlastním obsahem. Pokud si pořídíte předplatné Office 365, budete mít díky neustálé aktualizaci jistotu těch nejnovějších aplikací, funkcí a služeb Office.

Více informací zde


Mohlo by vás zajímat
V porodnicích se bohužel stále tlačí na povel, říká porodní asistentka
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Nestudoval jsem dvacet let medicínu, abych si k vám klekal! Šup na kozu
Rodičovské vychytávky. Co dospělí nevymyslí, aby měli klid od dětí?
Mámy jsou na sebe zlé, vyslechla jsem si tolik urážek, říká Gabriela Lašková
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Chci už konečně dítě! Ale partner má pořád důvody, proč ještě počkat

Horoskopy

Střelec Úterý je zajímavé ve všech směrech. V práci se poperete s náročným úkolem a dostanete za to pochvalu.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Emil, Emanuela, Emilián

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu