Maminka.czSlavní rodiče

Petra Němcová je maminkou. Porodila ve 34. týdnu těhotenství!

27. 11. 2019
"Je to kluk," pochlubila se radostnou novinkou modelka Petra Němcová, která se tak stala poprvé maminkou. Porod však nebyl vůbec jednoduchý, chlapeček se narodil totiž o šest týdnů dříve a málem přišel na svět v autě.

Se svým zážitkem z porodu se Petra Němcová svěřila na Instagramu. „Sám si zvolil, že přijde na svět nečekaně ve 34. týdnu, uprostřed noci, v odlehlé oblasti, obklopené přírodou. Během této bouře, v níž jsme málem porodili předčasně narozené miminko v autě na cestě do porodnice, jsme cítili, jak nás objímá bezpodmínečná láska a požehnání,“ svěřila se modelka a připsala, že od 15. listopadu prožívali intenzivní cestu po nemocnicích a modlili se za to, aby bylo miminko v pořádku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

It’s a Boy! 💙👶💙 Streams of joy and gratitude poured down our cheeks as, yesterday, we finally welcomed into our nest, our little angel. 👼 He chose to arrive unexpectedly at 34 weeks in the middle of the night in a remote area surrounded by nature. During this storm, in which we almost gave birth to a premature baby in the car, heading towards the nearest hospital, we felt unconditional love and grace embrace us; holding us in its pure light. ✨✨✨ Since November 15th, it has been an intense journey at different hospitals, praying for our babys recovery and wishing him to become stronger and healthier, but we felt divinely guided all along the way and supported by many angels, whom we are infinitely grateful for. 🙏 My hubby and I didn’t share anything as we didn’t want to worry anyone until our baby was safe and out of danger. This experience has been a conviction of the power of transformation of all things into LOVE when our mind, heart, body, and soul are in alignment. Now our beautiful baby boy is with us, safe, protected, loved and in peace✌ We are in Bliss, we are in Gratitude, and we are in LOVE with our sweet angel that is revealing to us unraveling Wisdom and Truth of many life's miracles on our beautiful planet Earth. 🌈 Thank you to God and the Universe for blessing us with this miracle of Life in Divine timing.🙏💜🌎🌈 🦋✨ #Peace #Bliss #UnconditionalLove #Gratitude #Transformative #Journey #Divine #Union #SacredBirth #SacredSpace #NewHumanity #NewWorld #Consciousness

Příspěvek sdílený Petra Nemcova (@pnemcova),

„Náš krásný chlapec je s námi, v bezpečí a míru, ochráněný a milovaný,“ napsala modelka, která zároveň vysvětlila, že s oznámením synova narození nepospíchali, protože chtěli mít jistotu, že je v pořádku.

Otcem chlapečka, jehož jméno rodiče zatím veřejnosti neprozradili, je manžel Benjamin Larretche.

Předčasný porod: Nikdo na světe ho neumí zastavit, říká porodník
Chci si rodit po svém!
Témata: Porod, Slavní rodiče, Instagram, Maminka, Chlapeček

Mohlo by vás zajímat
Žádost o rodičovský příspěvek: Návod, jak a kde rodičák jednoduše vyřídit
Herečky, které otěhotněly během natáčení! Podařilo se to zamaskovat?
Obyčejný den očima mámy a dítěte. Tohle video vás dojme
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
Holčička se narodila s jizvou na tváři. Zranili ji lékaři při císaři
Muž píše o porodu: Bolest byla cítit po celém sále, zatínal jsem zuby s ženou
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat

Horoskopy

Váhy Ode dneška se toho dost změní, což je pro vás velká překážka. Pomalu přicházíte na to, že se vztahy na…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Gizela, Gisela, Kora

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné