Maminka.czSlavné maminky

Petra Nesvačilová porodila! Jaké jméno dostalo miminko?

redakce 25.  10.  2022
Herečka Petra Nesvačilová se stala maminkou. I když své soukromí bedlivě střeží, dnes se na sociálních sítích podělila o krásnou novinku.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Je tu! Jsme zdraví & šťastní," napsala Petra prostě, ale v té větě je všechno. Růžový náramek na ručce miminka dává jasně poznat, že je to holčička. Na Facebooku se Petra pochlubila i jménem své dcerky: Jasmína Rikka.

​O Petřině těhotenství se začalo šuškat letos v létě během její návštěvy filmového festivalu v Karlových Varech. Tady rostoucí bříško odhalily volné žluté šaty. Petra ale byla na informace skoupá a o těhotenské pocity se nedělila.

Až před porodem se na tohle téma trochu rozpovídala, rozhovor poskytla například Blesku pro ženy.

"Na porod se už těším, ale jak říkám, přijdu si taková jako vypnutá, takže vlastně vůbec nevím, co mám očekávat, takže uvidíme," komentovala svůj požehnaný stav Petra. V těhotenství byla prý spíš intuitivní, ale něco přece jen nastudovala. 

Petra a její partner si pohlaví miminka nechali jako překvapení. Jména dopředu vybrali, ale předem o nich také nemluvili.

VIDEO: Petra Nesvačilová poprvé na veřejnosti s partnerem

Na Instagramu Petru po porodu v mžiku zaplavily gratulace. Mezi prvními gratulovali třeba David Gránský,  Jitka Schneiderová nebo Petřina velká kamarádka – herečka Hana Vagnerová. Společně nedávno pokřtily svůj první diář. Vtipně narození miminka okomentovala Ester Geislerová. "Malá Sváča," napsala Petře ke gratulaci.

Témata: Těhotenství, Porod, Slavné maminky, Mateřství, Miminko, Sociální sítě, Instagram, herečka, jméno, David Gránský, Petra Nesvačilová, Jitka Schneiderová, Petri, Hana Vágnerová, Maminka, Sváča, Petřina, Dostal, Facebook, Ester Geislerová

Video