Maminka.czSlavné maminky

Pila sperma svého muže, aby se dočkala početí. Televizní hvězdička Kourtney Kardashian udělá pro otěhotnění cokoliv!

Dita Mrázková 7.  6.  2022
Je už trojnásobnou mámou, kvůli třetímu manželovi a společnému potomkovi ale hodlá podstoupit naprosto všechno! Když páru nevyšlo umělé oplodnění, podstoupil celibát, dietu i následnou ajurvédskou očistu. Budou se novomanželé nakonec radovat z početí?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Hvězda reality show a jedna z klanu "Kardashianek", která má z předchozího vztahu dvanáctiletého syna Masona Dashe, devítiletou Penelope a sedmiletého syna Reigna Astona, se nedávno potřetí provdala.

VIDEO: Kim Kardashian šokovala ve Vatikánu

Jejím vyvoleným je bubeník Travis Barker. Sám je dvojnásobným otcem téměř dospělých dětí, oba ale touží po vlastním potomkovi. Jenže ne a ne počít. Nepomohlo IVF, a tak se pár rozhodl pro vskutku netradiční cestu za početím. 

"Náš poslední odběr vajíček nebyl úspěšný, takže teď hodláme podstoupit opravdu hlubokou očistu. Jde o panchakarmu, tři tisíce let starou ajurvédskou metodu detoxikace, která z těla vyplaví všechny toxiny. Moje vajíčka tak budou kvalitnější," prozradila Kourtney svůj záměr.

Zřejmě ví, o čem mluví, sama s ní má už zkušenost – podstoupila ji před deseti lety, když chtěla podruhé otěhotnět. A prý to byla u jinak zarputilého novomanžela jediná možnost, jak početí napomoct.

A tak mají oba za sebou takzvanou detoxikační "předočistu". Ta se nesla v dost asketickém duchu. "Pět dnů jsme neměli žádný kofein, žádný alkohol, žádný sex, žádné cvičení a žádný cukr. Cítíme se úžasně a nyní začínáme týdenní pobyt v lázních, kde budeme denně podstupovat čtyřhodinové procedury," popsala Kourtney. 

Což ovšem bouřlivák Travis na síti okomentoval slovy, že mu chybělo v podstatě všechno zakázané. Kofein mu prý alespoň částečně nahradil čaj matcha, který pár v době detoxu denně popíjel.

Před těhotenstvím to chce detox! Pomůže kořenová zelenina i cvičení

"Jsem velmi vděčná, že to všechno Travis podstupuje se mnou. Nemyslím si, že to dokážu sama. Cítím, že je to něco, co musíme udělat společně. Mít spolu dítě znamená, že musíme být na stejné vlně," nechala se slyšet Kourtney.

A prozradila i další pikantnost ze svého intimního života. Její gynekolog jí ještě před očistou poradil naprosto "zásadní a jedinečný tip, jak otěhotnět a jak nastartovat štítnou žlázu", s jejíž funkcí měla Kourtney problémy. Navrhl jí totiž čtyřikrát denně pít manželovo sperma.

Přestože lékaře jeho mateřství chtivá pacientka poslechla, kýžený výsledek to zjevně nepřineslo. Zda páru pomůže ajurvéda, na to si asi budeme muset ještě počkat.

Témata: Láska a vztahy, Slavné maminky, Instagram, Životy slavných, Neplodnost a IVF, Umělé oplodnění, Otec, Početí, Kim Kardashian, sperma, očista, Štítná žláza, svatba, Hormonální léčba, Reality show, detox, ájurvéda, Koutney Kardashian, Travis Barker, muzikant, Kourtney Kardashian, Hvězdička, Reign, Travis, Vatikán
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
Měla to být památka, a vznikl trapas: 15 těhotenských fotek, které nedojmou, ale spíš rozesmějí
Formánková Simona
Galerie
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Úsměvná realita těhotenství! Pobavte se nad snímky, které sdílely nastávající maminky na sociálních sítích
Formánková Simona
Galerie
5 důvodů, proč miminka doopravdy potřebují zavinovačku
Procházková Simona
Novorozenec
Slavné české topmodelky ukázaly své dospívající syny: Který je kopií své mámy?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Jedna vlastní, druhá adoptovaná: Dcery herce Toma Cruise Suri a Isabella vyrostly jako z vody! V čem našly největší vášeň?
Mrázková Dita
Děti slavných