Maminka.czSlavné maminky

Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?

Dita Mrázková 14.  6.  2022
Tak jako je Pippa trojnásobnou tetou princů George a Louise a princezničky Charlotte, bude jí brzy už i její sestra Kate. S manželem Jamesem, tříletým synem Arthurem a roční dcerkou Grace se totiž těší na další přírůstek. Co vzkazuje všem maminkám a co nejvíc zbožňují její děti?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pippa Middleton Matthews platí za zarytou propagátorku zdravého životního stylu. Nejen po Londýně se pohybuje zásadně pěšky nebo na koloběžce, veškerý volný čas tráví s rodinou v přírodě a není tajemstvím, že miluje cvičení. Ani u jednoho ze svých těhotenství se nepřestala aktivně hýbat.

VIDEO: Svatba Pippy Middleton. Podívejte se, jak to vypadalo na královské veselce

Už když čekala syna Arthura, psala si fitness rozvrh s oblíbenými cviky, který pak zveřejnila, aby inspirovala další těhulky k pohybu. 

"Když jsem se dozvěděla tu šťastnou zprávu, že jsem těhotná, uvědomila jsem si, že musím upravit svou běžnou rutinu cvičení čtyř až pět dní v týdnu a najít způsob, jak bezpečně v něm pokračovat po celé tři trimestry. Naštěstí jsem netrpěla žádnými nevolnostmi, takže cesta těhotenské kondice byla nakonec fajn," svěřila se Pippa.

Už brzy trojnásobná maminka miluje také tenis, který v těhotenství rozhodně na hřebíček nepověsila. "Jsem tenisovou fanynkou už od dětství, jako hráčka i jako divák, a chtěla jsem pokračovat v bezpečném hraní po celé těhotenství."

Po půlroce od porodu Arthura Pippa sdílela, že se se svým synem začala v jeho čtyřech měsících věnovat plavání. "Je to teď jedna z našich nejoblíbenějších aktivit. Cvičení ve vodě pomáhá zaručit zdravý denní spánek a pohyb zlepšil i Arthurovo trávení. Vodní aktivita je skvělá forma cvičení, kterou můžete se svým dítětem absolvovat," sdílela před lety Pippa.

Vévodkyně Kate přiznala, že ji domácí výuka dětí vyčerpává a nezvládá matematiku

Rok po svatbě koupila se svým mužem Jamesem Bucklebury Farm – 70akrový safari park ve West Berkshire, kde si jejich děti přijdou vskutku na své. "Naše rodina miluje veškeré pohybové aktivity. Arthur i Grace zbožňují běhat 'nadivoko' po lesích, parcích i polích, nejlépe za doprovodu našich psů," nechala se slyšet Pippa.

Ze svých pěti vnoučat i toho, které už se brzy narodí, se těší také maminka Kate a Pippy Carole. Nazvala se praktickou babičkou, která se nebojí žádného dobrodružství. "Doufám, že uvidím více svou rodinu, než jsem kvůli covidu mohla v uplynulých letech. Chci běhat z kopců, šplhat po stromech a projít tunelem na hřišti. Vařit s nimi, tančit, jezdit na kole. Dokud budu moct, tak tohle všechno budu s vnoučaty dělat!" vyjádřila svá přání Carole, která se nemůže dočkat, až se stane otcem její syn James.

Témata: Těhotenství, Rodina, Děti, Slavné maminky, Láska a vztahy, Královská rodina, Syn, Porodnice, slavné děti, Životy slavných, Děti a sport, Dětství, monarchie, Sport, Vévodkyně Kate, Cvičení, Princ George, Styl, Grace, Plavání s dětmi, Sestra, Pippa Middleton, Arthur, svatba, Princ William, Sport na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat
I naše malé ratolesti už vnímají svět kolem nás. Co přejí děti planetě Zemi? Budete se divit
Stöckbauerová Vanda
Časopis Maminka
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Rychlá zeleninová polévka s krupičkou. Uvaříte ji za deset minut a děti si ji zamilují
redakce
Recepty
Jak se rodí v Česku? Více ambulantních i vyvolávaných porodů, různé polohy u tlačení a méně přípravy
Víchová Tereza
Průvodce porodnicemi
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy