Maminka.czDěti

Platila za nejvíce nevrlé novorozeně, dnes jsou jí tři a je z ní sebevědomá malá slečna. Seznamte se s Isabelou

Dita Mrázková 5.  9.  2023
Dojemné a nezapomenutelné. Takové jsou první momenty příchodu miminek na svět. Jenže co když na porodem znavenou maminku vykoukne potomek, z jehož pohledu je patrné, že se mu na ten svět zase tolik nechtělo? Podívejte se na fotografie jednoho takového případu přímo z porodního sálu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Isabela Pereira de Jesus se narodila císařským řezem 13. února 2020 v Rio de Janeiru a hned po narození všem vytřela zrak. Nejvíc asi fotografu Rodrigu Kunstmannovi, který měl na přání rodičů zachytit první momenty jejich novorozeného potomka.

VIDEO: PODCAST MAMINKA: JAK POROZUMĚT PLÁČI MIMINEK

Pro magazín Crescer Rodrigo zavzpomínal, jak těsně po vytažení z břicha měla holčička oči dokořán a nevydala ani hlásku. Plakat začala až v okamžiku, kdy lékaři přestřihli pupeční šňůru. Isabelin výraz byl tak výmluvný a zároveň vtipný, že fotky doslova obletěly celý svět. 

Klepněte pro větší obrázek

"Dva roky po úspěchu, který fotografie malé Isabely vyvolaly, jsem měl štěstí, že jsem se znovu setkal s celou její rodinou. Nemohl jsem odolat a nechal se vedle slavné Isy vyfotit," napsal před rokem fotograf na sociální síti k fotce, na které se z legrace oba mračí.

Klepněte pro větší obrázek

Zavzpomínal i na to, jaká lavina se strhla, když fotografie z porodního sálu zveřejnil na Facebooku. Během okamžiku je zhlédlo 100 tisíc lidí, kontaktovali ho novináři téměř z celého světa. Vtipné komentáře nesměly chybět.

"Chuděrka malá. Je na planetě jen pár minut a už toho má dost."

"Podívejte se na ty její oči. Pokud pohled může zabíjet, její oči jsou dvě dýky."

"Tohle je stará duše, ta už tady jednou byla..."

Dnes je z Isabely tříletá slečna, která má svůj vlastní Instagram, na kterém její máma sdílí všední okamžiky ze života své dcerky. Tu nazývá blogerkou, která je všechno, jen ne zamračená a nazlobená.

GALERIE: Naštvaní důchodci, kteří snědli všechnu moudrost světa. Tato miminka vás dostanou!
Témata: Děti, Porod, Novorozenec, Kojenec, Miminko, Instagram, Rodiče, Dětství, Fotografie, Facebook, Isabela, Maminka, Isa, Slečna, Novorozeně, Malá slečna, Potomek, Porodní sál
Mohlo by vás zajímat