Maminka.czSlavní tatínci

Po bolestné ztrátě syna znovu šťastný: Hokejista David Pastrňák se stal tátou. Dcerka dostala dvě jména

Dita Mrázková 9.  6.  2023
Jeden z nejúspěšnějších hokejistů současnosti získal tu nejcennější trofej. Se svou snoubenkou Rebeccou přivítal na svět dceru. Jaké vyznání dojatý tatínek napsal oběma svým princeznám?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

David s Rebeccou tvoří pár od roku 2018. Když Rebecca otěhotněla poprvé, pár nemohl být šťastnější a už se nemohl dočkat dne D. Jenže pouhých šest dnů po porodu syn Viggo náhle zemřel.  

VIDEO: HOKEJISTA DAVID PASTRŇÁK S PARTNERKOU NA FILMOVÉM  FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH

Oba se stáhli do ústraní a byli oporou jeden druhému. Na začátku roku se Rebecca pochlubila snubním prstýnkem, ale jen málokdo věděl, že pod srdcem nosí druhé děťátko. 

Vymodlená dcerka se narodila před pár dny a hrdý novopečený táta se radostnou zprávou pochlubil na svém Instagramu.

"Freya Ivy Pastrnak už je na světě. O tomto okamžiku jsme snili už dlouho a nemůžu být pyšnější na své dvě krásné holčičky. Nemůžu se dočkat, až uvidím, jak budeš nejlepší máma naší malé nugetce," poslal vyznání své partnerce i dcerce.

Davidovi i Rebece k miminku blahopřejeme a přejeme všechno dobré.

Témata: Láska a vztahy, Rodičovství, Mateřství, Rodina a vztahy, Slavní tatínci, Životy slavných, Instagram, Rodiče, Celebrity, Syn, mateřská láska, Dcera, Otcové, Sociální sítě, Otec, Smrt dítěte, hokejista, tragická smrt, David Pastrňák, Děti Nagana, Táta, Rebecca, Vyznání, David, Dcerka
Mohlo by vás zajímat