Maminka.czMaminka roku 2023

Po porodu jsem začala sdílet proměnu svého těla, říká maminka Aneta, která motivuje ostatní

Už jen do zítra máte možnost hlasovat pro svou favoritku v soutěži Maminka roku 2023. Semifinálové hlasování bude ukončeno 20. 7. v 17 hodin. Dnes vám představujeme soutěžící Anetu Kubalovou, která prostřednictvím sociálních sítí pod názvem fitanet.cz předává inspiraci a motivaci v oblasti zdravého životního stylu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Jsem obyčejná žena a aktivní maminka. Ve svém volném čase píši blog a natáčím cvičební videa na YouTube kanál. Moc ráda bych chtěla všem ženám a maminkám dodat potřebnou dávku trpělivosti a ukázat jim, že lze věnovat čas i sobě a začít na sobě pracovat. Zdravému životnímu stylu se věnuji přes 6 let, momentálně jsem na mateřské dovolené a mám 17měsíčního syna. Čas na mateřské dovolené jsem chtěla využít i k osobnímu rozvoji. Začala jsem dálkově studovat vysokou školu a rok studia už je za mnou. Po porodu jsem začala sdílet proměnu svého těla a každý den sdílím na Instagramu motivační stories a příspěvky. Nyní jsem se dostala zpět do formy a získané zkušenosti předávám dále. Začala jsem znovu vést skupinové lekce, které mě neskutečně baví. Mé aktivity na mateřské dovolené mě naučily, že jsem schopná skloubit roli matky, cvičitelky, studentky i inspirátorky," uvedla Aneta Kubalová v soutěžním medailonku. 

VIDEO: Patronky Maminky roku v redakci: Vybrat semifinalistky bylo složité

Klepněte pro větší obrázek

HLASUJTE PRO SVOU FAVORITKU!

Semifinále soutěže Maminka roku 2023 se blíží ke svému konci. Hlasujte na maminka-roku.cz

Hledáme Maminku BLOGERKUHRDINKU PODNIKATELKU. Hlasování běží až do 20. července 2023. Poslat můžete celkem 10 hlasů kterékoli semifinalistce, a to každou hodinu.

O pořadí soutěžících v semifinále rozhodujete hlasováním právě vy! Z každé kategorie postoupí do finále tři soutěžící s největším počtem hlasů.

O vítězkách jednotlivých kategorií a absolutní vítězce rozhodne porota složená z redakce, patronek a partnerů soutěže. Vyhlášení proběhne během slavnostního galavečera 17. října 2023.

Témata: Porod, Maminka roku 2023, Sociální sítě, Maminka roku 2022, Maminka blogerka, patronka, inspirace, proměna, Soutěž, Maminka, YOU, Stories, Hlasování
Mohlo by vás zajímat