Maminka.czSlavné maminky

Po sérii umělých oplodnění konečně těhotná: Která celebrita se těší na své v pořadí čtvrté dítě?

Dita Mrázková 19.  6.  2023
Když žena touží po dítěti a nedaří se jí otěhotnět přirozenou cestou, je ochotná podstoupit cokoliv. A když k tomu má navíc po boku partnera, který se nebojí absolvovat mnohdy strastiplnou cestu za početím s ní, o to větší je pak radost, když se zadaří. Své o tom ví jeden slavný pár.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Hvězda reality show a jedna z klanu "Kardashianek", která má z předchozího vztahu třináctiletého syna Masona Dashe, desetiletou Penelope a osmiletého syna Reigna Astona, má důvod k radosti!

Kourtney Kardashian a její v pořadí třetí manžel, bubeník Travis Barker, toužili po dítěti několik let a pro jeho početí byli ochotni udělat cokoliv. Přirozenou cestou to totiž nešlo, a tak se pár uchýlil k opravdu netradičním způsobům.

VIDEO: JAK VYPADÁ ODBĚR SPERMATU PŘED VYŠETŘENÍM KVALITY

Oba podstoupili kompletní očistu těla, kdy se vzdali alkoholu, cukru, a dokonce sexu!

"Náš poslední odběr vajíček nebyl úspěšný, takže teď hodláme podstoupit opravdu hlubokou očistu. Jde o panchakarmu, tři tisíce let starou ajurvédskou metodu detoxikace, která z těla vyplaví všechny toxiny. Moje vajíčka tak budou kvalitnější. Pět dnů jsme neměli žádný kofein, žádný alkohol, žádný sex, žádné cvičení a žádný cukr. Cítíme se úžasně a nyní začínáme týdenní pobyt v lázních, kde budeme denně podstupovat čtyřhodinové procedury," prozradila Kourtney v době maximálního snažení se o miminko.

Sestry Kardashianovy a jejich extravagantní narozeninové oslavy pro děti: Živý jednorožec i Hello Kitty

A ze své cesty za početím prozradila i jednu pikantnost. Její gynekolog jí ještě před očistou poradil naprosto "zásadní a jedinečný tip, jak otěhotnět a jak nastartovat štítnou žlázu", s jejíž funkcí měla Kourtney problémy. Navrhl jí totiž čtyřikrát denně pít manželovo sperma.

Zda nakonec zabraly netradiční "recepty", nebo prostě jen už nadešel ten správný čas, nevíme. Ale jedno je jisté, Kourtney se nakonec dočkala. Novinku se rozhodla sdělit svému nic netušícímu muži na koncertě všeříkajícím vzkazem.

Travis byl očividně překvapený a z pódia hned seběhl ke své milé, aby ji mohl obejmout a políbit. Pár by tak měl přivítat dlouho očekávaného potomka pravděpodobně na konci roku.

Témata: Těhotenství, Láska a vztahy, Než otěhotníte, Slavné maminky, Životy slavných, Rodina, Rodičovství, Děti slavných, Neplodnost a IVF, Celebrity, Sociální sítě, mateřská láska, Cukr, Sex, Influencerka, ikona, Početí, Umělé oplodnění, Hormonální léčba, muzikant, detox, Alkohol, Travis Barker, Koutney Kardashian, Kourtney Kardashian