Maminka.czPříběhy

Po šesti chlapcích se konečně dočkala dcery. Jenže ji porodila do záchodu! Podívejte se na neuvěřitelné video

len 24.  5.  2024
Jako malá dívka Ariel Tyson snila o tom, že až vyroste, bude mít velkou rodinu. Porodila šest synů a nepřestala doufat, že jednou bude mít holčičku. Posedmé to konečně vyšlo, i plánovaný porod do vody proběhl, jen se jaksi nevydařil tak úplně, jak si představovala… Tak to zkusila ještě jednou a dnes je osminásobnou maminkou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Influencerka Ariel Tyson je na velkou rodinu zvyklá, sama pochází ze čtyř dětí: „Bylo to pro mě normální, a tak jsem si říkala, že pět by mohlo být tak akorát.“ Její manžel Michael je pastorem a pochází dokonce z pěti dětí, a tak si představoval o jedno víc, šest. K těm také skutečně dospěli. O tom, jak je vychovávají, jsme psali v článku Superžena, nebo jen skvělá máma? Má šest dětí a domácí výuka jí nedělá problémy!

Jenže Ariel si pořád říkala, že by přece jen ještě ráda tu holčičku. Což se podařilo, i když sedmý porod měl poněkud nečekaný scénář…

VIDEO: Zázrak zrození v přímém přenosu: Chlapeček přišel na svět "přírodním" císařským řezem

Myslela si, že půjde na velkou, ale porodila do záchodu

Víte, jak se říká, že si máme přát přesně? Sedmý porod Ariel plánovala do vody. To se jí skutečně povedlo – tedy svým způsobem…

Když Ariel v půl třetí v noci praskla voda, zavolala to své porodní asistentce. Manžela Michaela, který spal ve vedlejší místnosti, se rozhodla nevzbudit, počítala totiž s dlouhou nocí plnou kontrakcí, tak jak to znala z předešlých šesti porodů. „Říkala jsem si: Jaký by to mělo smysl? Vždyť teprve začínáme. A v první části porodu jsem stejně raději sama. Ale věci dostaly rychlý spád...“ vzpomíná Ariel.

Naštěstí Michael uslyšel Ariel sténat a spěchal, aby jí pomohl. Začal napouštět porodní bazének, jak si spolu dopředu plánovali. V tu chvíli uběhlo od začátku kontrakcí pouhých padesát minut.

Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!

„Posadila jsem se na záchod, protože jsem si myslela, že musím na velkou. Až pak jsem si uvědomila, že to se tlačí ven dítě. Jen jsem natáhla ruce a chytla ho,“ říká ještě dnes překvapeně Ariel. Na videu, které se rozhodli sdílet, tak mají navždy zachycený Arielin šokující pohled, když najednou drží v rukou čtyřkilového novorozence.

Konečně holčička!

„Potřebovala jsem pět minut, abych jen držela dítě a dívala se na jeho tvář bez tlaku na to, abych zjišťovala pohlaví,“ říká Ariel. „Rozhodně jsem si myslela, že je to kluk, protože miminko vypadalo jako všichni moji chlapci. Takže to byl šok, když jsem viděla, že není.“ Dcerka Mila se tak připojila ke svým „velkým“ bratrům Michaelovi zvanému „Cale“, Gabrielovi, Judahovi, Levimu, Sionovi a Arimu.

„Jsem tak šťastná, že jsme zachytili moji reakci na kameru,“ řekla pro Today.com Ariel. Její manžel Michael prý byl taky překvapený, i on očekával sedmého syna. „Ale byl bych stejně nadšený, kdyby to byl další kluk,“ dušuje se.

Ariel s Michaelem na svém kanále na YouTube zveřejnili svoji nadšenou reakci na zjištění, že mají (konečně) holčičku:

A ještě jedna!

Protože Ariel jako influencerka otevřeně sdílí svůj život na sociálních sítích, dostalo se jí kritiky ve smyslu: „Nemáte už těch dětí nějak moc? Vždyť se jim musíte úplně obětovat!“ „Dřív jsem si taky myslela, že třeba pět dětí je hodně. Ale teď mám sedmé. A víte co? Nemohla bych být šťastná, kdybych se kvůli jejich výchově vzdala svého života. Takže nevzdala.“

A její fanoušci ji podpořili:

„Tento týden dávám výpověď v práci. Zrovna v lednu se mi narodilo dítě číslo šest a nemám pocit, že se vzdávám svého života. To ony JSOU můj život,“ napsala jí jedna maminka.

„Neztratila jsem nikoho zvláštního kvůli tomu, že mám šest dětí. Naopak, získala jsem do svého života skvělé lidi,“ pochvaluje si další.

Přijde vám sedm dětí taky moc? Tak to pro vás máme novinku – Ariel a Michaelovi se letos narodilo osmé! Opět je to holčička a je skutečně rozkošná. Posuďte sama.

Osminásobní rodiče dali v pořadí druhé dcerce jméno Mikiah. Ariel k příspěvku napsala: „Pojmenovat osm dětí je dar a výzva zároveň a dívčí jména pro nás byla těžší. Během několika vteřin, kdy jsem ji po narození držela v náručí, přišlo Michaelovi na mysl jméno Mikiah. Ani jeden z nás ho předtím neslyšel, takže samozřejmě nebylo na našem seznamu. Znamená to Ta, která mluví pravdu. Chvíli jsme zjišťovali, jestli je to pro ni to pravé jméno, a pak jsme se ještě chvíli rozhodovali pro její druhé jméno Grace Raelle. Raelle znamená Vítězí u Boha nebo Voják Páně.“

Takže teď můžou natáčet třeba takto nápaditá videa:

Manžela kojím už roky a odmítám se za to stydět!
Témata: Porod, Galerie, Příběhy, Rodina, Kuriozita, Zajímavosti, Rodiče, Životní příběh, Chlapec, Ariel, Záchod, Děti, YouTube, Holčička, Levi, ARI, Superžena