Maminka.czJen pro maminku

Podzim na Nově: Co nového přinesou vaše oblíbené seriály?

20. 8. 2013
Podzim na Nově: Co nového přinesou vaše oblíbené seriály?
Pokud jste seriáloví nadšenci, jistě už nedočkavě vyhlížíte konec letních prázdnin. Právě od konce srpna a začátku září se totiž na televizní obrazovky vrací řada úspěšných seriálů. Na co se můžete těšit v seriálu Gympl, Ordinace v růžové zahradě či Ulice? A co dalšího a nového chystá pro své diváky televize Nova?

Doktoři z Počátků – start dalších dílů neděle 25. srpna ve 20:20

Doktoři z Počátků si u diváků během prázdnin získali velkou popularitu a zařadili se mezi nejoblíbenější seriály současnosti. I během podzimu se diváci mohou těšit na Otu Kováře, MUDr. Jana Panenku, Josefku Sukovou, Milenu Petrů a mnoho dalších postav, které si během prázdnin zamilovali. Některé dožene minulost, u jiných se bude dramaticky vyvíjet budoucnost a dějem zamíchá i několik nových postav. Doktory z Počátků budete moct sledovat každou neděli ve 20:20.

NENECHTE SI UJÍT: Děti budou mít na konci prázdnin vlastní televizní program: D

Gympl s (r)učením omezeným – pondělí 26. srpna

Dramatické momenty, herecké legendy i jedinečná hudba! To vše čeká diváky v premiérových dílech seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Ve třetí řadě seriálu posílí pedagogický tým Královky nový učitel hudební výchovy a cizích jazyků Vojta Nesnídal, který vstoupí i do života Adama a Denisy. Komické duo Kulich & Marcel doplní nová školní uklízečka Bohunka Štambachová a na gymnáziu vznikne škola pro seniory. Na nové příběhy hrdinů seriálu Gympl s (r)učením omezeným se můžete těšit každé pondělí a středu ve 20:20.

PanMáma - pondělí 26. srpna

Populární český herec Milan Šteindler v unikátní roli svérázné matróny - to je nový sitcom PanMáma plný svérázného humoru, který se prakticky bez přestání pohybuje na hraně. Sitcom poběží každé pondělí po seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Ordinace v růžové zahradě 2 - úterý 27. srpna

Podzim na Nově s sebou přinese také novou řadu nejúspěšnějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2, jehož devátá sezóna chystá na televizní diváky mnoho nečekaných zvratů. A to jak u Mázlových a Kalinových, tak u Zdeny a Davida Suchých. Rozehrají se ale také životní příběhy nových hrdinů, kteří ovlivní kolotoč osudů ve staré známé Kamenici. Ordinace v růžové zahradě 2 bude pokračovat každé úterý a čtvrtek od 20:20.
Výměna manželek - pátek 30. srpna

Oblíbená reality show Výměna manželek přichází s premiérovými díly! Diváci zažijí emoce, které ještě nezažili, uvidí situace, které ještě neviděli! V nových epizodách se objeví první rvačka v historii, kamery se přestěhují k rodině do Řecka, diváci uvidí i výměnu gay páru a mnoho dalšího! Premiérová řada Výměny manželek – každý pátek od 20:20.

Ulice - pondělí 2. září

I oblíbený seriál Ulice bude ve své deváté sezóně pokračovat. Vracejí se staří známí hrdinové, jejichž seriálové osudy procházejí dalším vývojem a nabírají zcela nový směr. A to mnohdy ne takový, jaký by očekávali. Uliční tým také s příchodem nové sezóny posílí nové postavy, které děním v Ulici ještě pořádně zamíchají. Ulici budete moct sledovat každý všední den od 18:35.

A kdy startují další oblíbené pořady?

Střepiny - neděle 25. srpna

Okresní přebor - pondělí 26. srpna

Víkend - úterý 27. srpna

Na vlastní oči - středa 28. srpna

Koření - sobota 31. srpna

Prásk - neděle 1. září

Rady ptáka Loskutáka - sobota 7. září

Babicovy dobroty - sobota 7. září

Témata: Jen pro maminku, Nový směr, Seriál, Denim, Nečekaný zvrat, Televizní divák

Mohlo by vás zajímat
Tahle máma má pět dětí a jejich focení si užívá. Je to vidět!
Sedm nepříjemných věcí, které vás mohou v těhotenství překvapit!
Pitný režim je základ. Zabránit dehydrataci pomohou i některá jídla
Kolik kroužků je pro batolata a děti ve školce tak akorát?

Horoskopy

Váhy Bohyně lásky Venuše vám slibuje den, jenž bude patřit mezi ty nezapomenutelné. Jeho bonusem bude…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zita, Nico, KonstancieRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu