Maminka.czČasopis Maminka

Pokaždé, když se narodí dítě, dozvídáme se něco nového...

Když vám život připraví tisíc nových překvapení, je dobré vědět o někom, kdo už je tisíckrát zažil.
Komerční článek, Časopis Maminka
29. 7. 2013
Pokaždé, když se narodí dítě, dozvídáme se něco nového...

Když v roce 1956 představil NUK první ortodontický dudlík vyvinutý profesorem doktorem Baltersem a zubním lékařem Müllerem, byl položen základní kámen značky, jejímž jediným cílem bylo a stále je, uspokojovat zvláštní potřeby maminek a jejich dětí. V průběhu uplynulých pěti desítek let přerostly znalosti, které NUK nashromáždil, do jedinečné pokladnice zkušeností. A právě to Vám chce představit značka NUK na českém trhu. Jelikož je právě miminko tím nejlepším, co Vás může v životě potkat, dopřejte mu kvalitu, která je právě na počátku života dítěte, tak důležitou. Dopřejete tak svému děťátku to nejlepší a sobě potřebný klid.

Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Proto jsou všechny výrobky NUK označené značkou „NUK zkušenost PLUS".
Tato znalost, odvozená z pochopení všedního života maminek a porodních asistentek, odlišuje výrobky NUK od konkurence a zároveň přispívá k tomu, aby každý náš výrobek učinil mateřství nejkrásnějším obdobím v životě ženy.

NUK Vám nabízí rozmanitou škálu produktů pro Vaše dítě. Sortiment zahrnuje nejen dětské lahvičky a dudlíky, ale také hygienické výrobky či věci pro jednotlivé fáze kojení nebo učení se pít.

Úplnou novinkou značky NUK je také eshop www.nukshop.cz, kde najdete nejen kompletní sortiment značky, ale také potřebnou podporu a rady, které plynou z mnohaletých zkušeností NUK odborníků.


Témata: Děti, Časopis Maminka

Mohlo by vás zajímat
Hledáte zdravý olej? Vyzkoušejte kanolový
Na festivalu Restart s Dietou to žije. Přijďte jej navštívit i v neděli
Co vařit o víkendu? Potěšte své tělo odlehčeným jídelníčkem
Bylinná napářka vám pomůže před porodem uvolnit porodní cesty

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu