Maminka.czromantika

Ponořte se do romantiky: Máme tipy na nejlepší seriály pro milovnice lásky i reality show

Aneta Mrazilová 30.  4.  2023
Víme, že i když jste neuvěřitelně zaneprázdněna a obvykle nemáte příliš času na sledování televize, tak romantikou nepohrdnete. Ostatně která z nás by se ráda nepodívala na příběh plný lásky, který pomůže uniknout z každodenního stresu a starostí? Proto pro vás máme tipy na svatební speciály a další romantické reality show na Disney+.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Dokud nás smrt nerozdělí

Ohromná láska členky známého rodinného klanu Kardashianů Kourtney a bubeníka kapely Blink 182 Travise Bakera vyvrcholila rovnou třemi svatbami. Tu poslední, která trvala celý víkend v italském Porfotinu, můžete sledovat exkluzivně na streamovací platformě. Soukromé záběry odhalují tuto komorní událost v rodinném kruhu plnou krásných okamžiků.

Třetí řada seriálu Kardashians

Vedle svatebního speciálu se dočkáte i celé rodinné sestavy, která se vrací na obrazovky. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall a Kylie opět pouštějí do svého života kamery a zvou diváky k jeho sledování. Řešit budou mateřství, společnou výchovu a budování obchodního impéria. Jejich pouto bude podrobeno zkoušce i stupňujícímu se napětí, ale jako rodina budou dál držet přes všechno pohromadě.

Oblíbená reality show bude mít premiéru 25. května a nové díly budou k dispozici každý čtvrtek.

Broke-ass Bride

Svatební expertka a bohyně DIY Dana La Rue a její tým Broke-ass Bride pomáhají párům na mizině uskutečnit jejich svatbu snů. V každé epizodě Dana a její tým pomohou jednomu páru vytvořit svatbu jejich snů. Během toho se nevěsty naučí, že nezáleží na tom, kolik peněz utratíte, ale jak je utratíte.

Klepněte pro větší obrázek

Arranged

Tři páry z různých kulturních prostředí mají jedno společné – věří v domluvené sňatky. Můžete tak sledovat vztah každého páru od svatebních příprav až po měsíce po svatbě.

Klepněte pro větší obrázek

Best In Bridal

Dvě bývalé kamarádky vedou konkurenční svatební salony v Illinois a snaží se přelstít jedna druhou a uspět ve vzrušujícím a někdy i okouzlujícím světě svatebního byznysu.

Klepněte pro větší obrázek

Svatební sezona

Beznadějně romantický Stefan se setkává s charismatickou Katie a i přes její zasnoubení se synem bohatého realitního magnáta začíná v průběhu léta plného svateb bouřlivý románek. Zanedlouho jsou na útěku před zákonem, když se Katie stane hlavní podezřelou ze šokujícího zločinu. Dokážou obstát před policií, organizovaným zločinem a svými vzájemnými komplikovanými city na cestě za očištěním svých jmen?

Pohádkové svatby

Ocitnete se v moderním pohádkovém příběhu a prostřednictvím reality show nahlédnete do zákulisí kouzelných svateb a jedinečných zásnub v Disney Destinations po celém světě, včetně Walt Disney Worldu, Disneylandu a Disney Cruise Lines.

Témata: Naše tipy, zábava, Volný čas, romantika, Televize, svatba, Disney, seriály, policie, Disneyland, Milovnice, Tip, Stres, Realita show, Khloé, Kendall, Kris, Baker, Disney +, Láska, Beznaděj, Televize na Heureka.cz