Maminka.czČasopis Maminka

Porod doma je pro mě tabu, říká v srpnové Mamince herečka Veronika Arichteva

redakceČasopis Maminka 16.  7.  2020
Už ho máte, už ho čtete? Řeč je o novém čísle časopisu Maminka – srpnové vydání najdete na stáncích ode dneška. Hvězdou jeho titulky je těhotná herečka Veronika Arichteva. A hlavní téma? Sociální sítě v dobrém i zlém. Jděte do toho, je to spousta dobrého čtení.

„Domácí porod pro mě není varianta.  A může mi tisíckrát někdo říkat, že má tu nejlepší porodní asistentku a bezproblémové těhotenství, ale když se něco pos..., ani to, že je ta nemocnice dvě minuty od baráku, nemusí pomoct," je herečka Veronika Arichteva nekompromisní v otázce místa, kde se narodí její dítě. 

Podle ní se už v systému českého porodnictví dá docela vybírat – sama by chtěla svého prvního potomka na svět přivést přirozeně, žádné podrobné plány ale nemá.  

Velký rozhovor s herečkou najdete v aktuálním vydání časopisu Maminka, které bude na stáncích ve čtvrtek. A  chcete si tohle číslo už už číst? Není nic snadnějšího, než si ho pár kliky objednat až domů, zaplatit kartou a čekat na obálku s časopisem. Poštovné platíme my. OBJEDNÁVEJTE TADY

Doležalová: Občas jsme tak na dně, že ani necítíme lásku ke svému dítěti

V galerii u tohoto článku najdete malou ochutnávku ze stránek aktuální Maminky. Zaměřili jsme se v něm zejména na mateřství na sociálních sítích – poradíme, koho se vyplatí sledovat, jak to se sociálními sítěmi nepřehnat a jak do jejich světa uvést vlastní děti. 

Nechybí samozřejmě tipy na to, co si přečíst či poslechnout, kam vyrazit, co uvařit, nebo stránky s dětskou módou. 

Poslechněte si podcast o novém čísle časopisu Maminka! V čem je úplně jiné?
Aneta Krejčíková: Antonii jsem rodila doma, ale není to pro každou ženu
Témata: Časopis Maminka, herečka, Herec, Veronika Arichteva, Porodnictví, Stánek, Pór, Vydání, Tabu, Číslo časopisu, Srpnové vydání, Maminka, Barák, Časopis, Sociální síť
Mohlo by vás zajímat
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod
Za tři dny bez plenek! Snadná a rychlá metoda, která stojí za vyzkoušení
Batole
Historie kočárků: S takovými "žihadly" pro miminka se chlubily naše prababičky
Zenklová Veronika
Retro