Maminka.czMaminka roku

Porotkyně Maminky roku Tereza Majerová: Rozhodnu se srdcem

redakce 16.  10.  2021
Obdivuju maminky, které se v rámci mateřství pustí i do svého podnikání, založení blogu a ještě k tomu inspirují ostatní kolem sebe, říká marketingová ředitelka Dr. Max Tereza Majerová. Co dalšího prozradila, uvidíte ve videu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]Všechny příběhy, které jsou součástí soutěže Maminky roku, jsou inspirující a zaslouží si ocenění. Bude tedy velmi těžké se rozhodnout, ke které mamince ocenění nakonec poputuje. Já zastávám názor, že ocenění si zaslouží úplně každá maminka. 
Finální rozhodnutí tak v mém případě bude vycházet z osobního setkání s finalistkami, budu se zkrátka rozhodovat srdcem. 

Jaká je vaše nejranější vzpomínka na maminku? 

Jak spolu bobujeme a sáňkujeme, chodíme na procházky a pečeme cukroví. Mám ráda zimu, tak asi proto taková zimní vzpomínka. 

V čem měla vaše maminka pravdu a vy jste tomu jako dítě nevěřila? 

V tom, že některé věci beru až moc vážně a dělám si z nich těžkou hlavu. Až v dospělosti jsem si na to přišla sama a začala s tímto svým nešvarem aktivně pracovat. 

Porotkyně Maminky roku Lenka Koenigsmark: Jsem pyšná, že se takového skvělého projektu mohu účastnit!


Jaké nejkrásnější vyznání jste dostala od svých dětí? 

Já sama ještě maminkou nejsem, ale od mých nevlastních dcer (8 a 11), o které se starám společně s partnerem už více než pět let, mě dostává, když mě chtějí přivítat doma z práce a připraví mi nějaké milé překvapení jako večeři, kytičku, obrázek apod. 

Co byste napsala malé Tereze dnešníma očima? 

Aby si bezstarostné dětství užívala, co nejdéle to jen jde, a že nemusí vždy být vše 100% perfektní. 

Míša Tomešová o projektu Maminka roku: Bude to obrovský, dojemný a silný. Na finále se musím emočně obrnit


Co vám udělá největší radost od vašich dětí? 

Haha, asi to, že jsem dobrá maceška (myšleno zdrobněle macecha), těší mě jejich dětská radost a spontánnost. A aktuálně mně dělá radost jejich nadšení a zápal do svatebních příprav, budou to ty nejlepší družičky! 

Jaké ingredience musí obsahovat recept na spokojenou rodinu? 

Je to koktejl dobré nálady, domácí pohody, vzájemné otevřenosti a důvěry. 

Témata: Video, Časopis Maminka, Mateřství, Maminka blogerka, Maminka hrdinka, Maminka roku 2021, Maminka podnikatelka, srdce, Podnikání, Maminka, Blog, Porotkyně, Tereza Majerová, Dětská radost