Maminka.czZdraví

Poslední možnost vylepšit své nohy na léto!

Komerční článek
26. 4. 2010
Poslední možnost vylepšit své nohy na léto!
Milé dámy, jak dobře víme, boj s celulitidou není vůbec snadný. Abychom Vám v tomto boji pomohli, přinášíme tip, jak s tímto ošklivým pomerančovým strašákem pořádně zatočit!

Zdravě žít nestačí

Celulitida neboli pomerančová kůže patří mezi velké strašáky takřka všech bytostí něžného pohlaví. Vždyť tato civilizační nemoc v současné době postihuje více než osmdesát procent žen!

Je sice pravda, že baculky trpí celulitidou mnohem častěji, bohužel se tento kosmetický problém (který může přerůst v problém zdravotní) týká také těch, které jsou velmi štíhlé.

Rozvoj celulitidy totiž nepodporuje pouze nadváha, ale i proces stárnutí, stres, nedostatek pohybu, nedodržování pitného režimu, špatné stravní návyky, hormonální antikoncepce a do značné míry genetické dispozice.

Jak vidíte, některé z uvedených rizikových faktorů lze ovlivnit jen do určité míry, jiné v podstatě vůbec. Co tedy s tím? Zkušenosti ukazují, že nestačí pouze zdravě jíst, hodně pít a pravidelně se hýbat. Pokud toužíte po krásném těle bez nevzhledných dolíčků a hrbolků, musíte dělat ještě něco navíc.

Odborníci doporučují absolvovat v rámci péče o tělo lymfatické masáže, případně lipomasáže, doplněné aplikací krémů, my však známe ještě jeden fígl. Nošení speciálních legín proti celulitidě!

Legíny proti celulitidě

Speciální legíny proti celulitidě jsme objevili na stránkách internetového obchodu www.sanacell.cz. Legíny Sanacell kromě toho, že představují velmi účinné preventivní řešení, jsou spolehlivým pomocníkem žen ve všech stádiích celulitidy. Pomáhají redukovat již první viditelné projevy pomerančové kůže, zajišťují aktivní lymfo-drenážní a odtučňovací mikromasáž a modelují všechny rizikové partie, tedy stehna, hýždě a břicho. Účinek nošení tohoto oblečení je patrný již po 4 týdnech.

Pro krásu nemusíte trpět!

Mezi neocenitelné výhody legín Sanacell patří skutečnost, že jsou velmi příjemné na dotyk. A to je velmi dobrá zpráva, milé dámy! Protože trápit se celé dny v kousavých punčocháčích, to by nás asi příliš netěšilo. Pro krásu se naštěstí nemusí vždy trpět!
A ještě jedna dobrá zpráva. Pokud začnete nosit legíny Sanacell, nebudete jim muset přizpůsobovat svůj styl oblékání. Ani pod moderním a velmi přiléhavým oblečením totiž nejsou vidět. Díky tomu je můžete nosit při běžných aktivitách po celý den, noční spánek nevyjímaje!

Komplikovaná není ani údržba. Legíny lze prát podobně jako ostatní části oděvu podobného charakteru, jako jsou například punčocháče s lycrou nebo spodní prádlo.

Vyberte si ty své!

Při nákupu si můžete vybrat celkem z pěti vkusných modelů, Dafne, Diana, Athena, Minerva a Venere. Všechny mají bílou barvu. Legíny Dafne jsou dlouhé kalhoty s nízkým pasem určené pro celkové tvarování postavy. Nadkolenní kalhoty s nízkým pasem Diana působí na oblast hýždí a stehen.

Nadkolenní model Athena s vysokým pasem působí jak na hýždě a stehna, tak i na břicho. Řadu uzavírají dva podkolenní modely, Minerva a Venere. První ze jmenovaných s nízkým, druhá s vysokým pasem. Záleží tedy jen na Vás, který typ legín Vám bude nejvíce sympatický, a který maximálně uplatníte ve svém šatníku.

Jakmile kliknete na produkt, zobrazí se Vám veškeré informace o detailu produktu včetně tabulky s velikostmi a ceny. Naše rada proti celulitidě tedy zní: Na nic nečekejte a navštivte internetový obchod www.sanacell.cz ! Kromě možnosti pohodlného nákupu jistě oceníte možnost využití poradny, kde Vám odpoví na všechny dotazy týkající se těchto jedinečných legín a celulitidy!

Témata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Dcera ve školce pořád pláče. Rodina mi to vyčítá
Takhle vypadá život s batoletem! Vtipná kreslířka skvěle zachytila mateřství
9 faktů o plodných dnech: Víte, které dny cyklu jsou plodné?
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
To je ale bříško! Takhle vypadá těhotenství s trojčaty týden po týdnu
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová
Od narození do puberty. Táta točil své děti každý týden. Výsledek je skvělý
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu
Bez andělů nejsou Vánoce. Vyrobte si je ze šišek, špuntů nebo kolíčků

Horoskopy

Střelec Začátek pracovního týdne se obejde bez větších potíží. Máte dostatek energie a vaše mentální schopnosti…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Daniel, Radek, Dan

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu