Maminka.czSlavní tatínci

Postelový dýchánek, přebalování kdekoliv, párty ve vaně... Kteří slavní tátové dokážou bez problému zastat mámu?

Dita Mrázková 5.  3.  2023
Ve světě platí za superstar, největší prioritou však pro ně není kariéra, ale jejich děti. Nezkazí jim žádnou srandu, hrdě se hlásí k přebalování a rádi se o děti starají. Zkrátka a dobře, boří veškeré stereotypy z dřívějších dob, kdy se o děti staraly převážně jen ženy. Jak definovali otcovskou roli fotbalista, zpěvák a známí hollywoodští herci?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Cristiano Ronaldo: "Rodina je všechno!"

Fotbalová ikona Cristiano Ronaldo je hrdým tátou pěti dětí a na svou rodinu nedá dopustit. Prvorozený Cristiano Junior – stejně jako dvojčata Eva Maria a Mateo – se narodil náhradní matce. S partnerkou Georginou má dceru Alanu Martinu. Pár čekal dvojčata, ale jedno z nich po porodu zemřelo. Zůstala tak jen holčička Bella Esmeralda, která zanedlouho oslaví 1. narozeniny. Slavný sportovec rád sdílí rodinné momentky, říká, že rodina je pro něj největší priorita, a nepatří mezi táty, kteří by své děti někam tlačili. "Rozhodně netrvám na tom, aby byl některý z mých synů fotbalistou. Ať jsou tím, čím chtějí být," nechal se slyšet.

Klepněte pro větší obrázek

Dwayne Johnson: "Jsem táta činu!"

Hollywoodský svalovec je otcem dospělé dcery Simone, se svou druhou ženou pak vychovává dcery Jasmine a Tianu Giu. Dwayne je proslulý tím, že se svými malými dcerkami tráví veškerý volný čas, nebojí se hrát s nimi všemožné holčičí hry a už vůbec nemá strach z noční můry mnoha čerstvých tatínků – přebalování. Tuto "maminkovskou" úlohu zvládl i na místech, která nejsou úplně všední. "Když se TO stane, nic neuděláš. Já a moje holčička v akci. Jsem její muž č. 1!," sdílel herec na síti momentku z letadla.

Klepněte pro větší obrázek

John Legend: "Chci to ženě co nejvíc ulehčit!"

Oblíbený zpěvák a trojnásobný táta přišel se svou ženou o dítě, to když modelka Chrissy potratila v půlce těhotenství. Dnes už se ale rodina, do které patří dcera Luna a syn Miles, raduje z nového přírůstku – dcerky Esti Maxine, která se narodila letos v lednu. "Naše rodina nemůže být šťastnější. Táta John roní každou noc slzy radosti, když vidí Lunu a Milese, kteří tak milují svou sestřičku," dojímala se v šestinedělí Chrissy. John své ženě vzdal hold a řekl, že jí chce být maximálně nablízku a v případě potřeby ji rád zastoupí, aby jí po porodu ulevil.

Klepněte pro větší obrázek

Chris Hemsworth: "Žádný pracovní úspěch se nevyrovná dětem!"

Americký idol se potýká se zdravotními komplikacemi, má totiž genetickou predispozici k Alzheimerově chorobě, ale o to víc se snaží trávit volný čas se svými třemi dětmi: dcerou Indiou a dvojčaty Tristanem a Sashou. "I když jsem mohl vložit do některých rolí víc energie, nelituji. Nejradši jsem stejně se svými dětmi." A aby svá slova potvrdil, klidně se nechá zvěčnit třeba při vodních radovánkách ve vaně. A když je potřeba, nastaví i své ztepilé rameno, jen aby měly děti pohodlí...

Klepněte pro větší obrázek


Jeff Goldblum: "Děti mě a ženu hodně sblížily!"

Dlouho se myšlence stát se otcem vyhýbal, ale dnes je hrdý táta synů Charlieho a Rivera. "Občas je to s nimi náročné, až šílené, ale pak přijdou chvíle, které jsou tak sladké... Třeba když k nám ráno kluci vtrhnou do postele," přiznal herec. A od doby, co je tátou, si navíc pochvaluje, že právě děti "revitalizovaly jeho vztah se ženou". 

Klepněte pro větší obrázek

Další rodinné momentky všech pěti tatínků najdete ve fotogalerii.

Témata: Děti, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Slavní tatínci, Rodina, Mateřství, Životy slavných, Rodina a vztahy, Výchova, Rodiče, Celebrity, Dětství, tatínek, Herec, Otcové, Hollywood, filmová role, idol, Nejen pro tatínky, ikona, Cristiano Ronaldo, zpěvák, přebalování, party, Chris Hemsworth

Video