Maminka.czzábava

Potřebujete zabavit děti? Máme pro vás tipy na kvalitní dětské seriály

Aneta Mrazilová 20.  4.  2023
Aprílové počasí často zkazí plánovaný výlet a vy pak nevíte, čím děti rychle doma zabavit? Zkuste streamovací platformu Disney+, která nabízí nekonečné množství dětské tvorby, včetně animovaných klasik a moderních akčních seriálů. Pokud máte problém najít ten správný seriál pro vaše děti, následující tipy pro malé i větší diváky vám pomůžou. Díky absenci reklam, rodičovského zámku a možnosti stahování a sledování offline máte navíc vše pod kontrolou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Mickeyho klubík

Pro předškoláky je tady Mickeyho klubík, který děti vítá spolu se svými kamarády – Minnie, Donaldem, Daisy, Goofym a Plutem. Pomocí základní matematiky a řešení problémů vede děti na interaktivní a dobrodružné cestě plné učení a zábavy.

Klepněte pro větší obrázek

Prasátko Peppa

Příběhy kreslené postavičky Peppy jsou opravdu u dětí oblíbené a tak mají už šest řad. O čem to je? Malé roztomilé prasátko v červené sukni se rádo baví s přáteli, je zvědavé, má rádo čokoládové zákusky a narozeninové oslavy i výlety, na kterých se něco dobrého jí. Nejvíc ale miluje, když je pořádné bláto. Protože, co může být na světě lepší zábava, než je skákání v blátivých kalužích?

Klepněte pro větší obrázek

Spidey a jeho úžasní přátelé

Oblíbený pavoučí hrdina Peter Parker je zvyklý pracovat sám. Teď ale zjistí, co musí udělat, aby se stal skutečně superhrdinou. Společně se svými přáteli Milesem Moralesem a Gwen alias Ghost-Spiderem vytvoří Spidey tým, aby bojovali proti zlým nepřátelům. V nouzi jim na pomoc přispěchá třeba Hulk, Black Panther a slečna Marvel, které znáte určitě i vy jako členy Avangers. Tito superhrdinové spojí síly, aby zachránili den.

Klepněte pro větší obrázek

Mira: Královský detektiv

Ve vzdálené zemi Jalpur inspirované indickou kulturou pomáhá královská detektivka, odvážná a vynalézavá Mira, šlechtě i měšťanům. Mira v doprovodu svého kamaráda prince Neela, sestřenice Priyi a dvou mangustích parťáků Mikkua a Chikkua pátrá po stopách a řeší všechny záhady.

Klepněte pro větší obrázek

Kačeří příběhy

Kdo by neznal dobrodružství Dulíka, Kulíka, Bubíka, jejich strýčka Skrblíka a nechvalně proslulých Rafanů, kteří touží po Skrblíkově bohatství. Na cestách za dobrodružstvím pomáhá kačerům hospodyně paní Čvachtová, její vnučka Kačka a Skrblíkův pilot a řidič Rampa McKvák. Zajímavostí je, že u nás se seriál poprvé vysílal už v roce 1991. Původní seriál z roku 1987 měl celkem tři řady a dohromady 101 dílů. Kačeři se dočkali také celovečerního filmu Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy, sequelu v roce 1996 a remaku v roce 2017.

Klepněte pro větší obrázek

Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů

První pořad ze světa Star Wars určený předškolním dětem je zatím na Disney+ v podobně krátkých filmů, ale už od května bude k vidění jako seriál. Premiéra 4. května není náhodná, všichni fandové totiž vědí, že to je Den Star Wars (May The Fourth Be With You). Děj animovaného seriálu se odehrává v éře Nejvyšší republiky a sleduje mladé Jedie, kteří studují způsoby Síly, zkoumají galaxii, pomáhají občanům a tvorům v nouzi a cestou se učí cenným dovednostem potřebným k tomu, aby se stali velkými Jedi. A necvičí je nikdo jiný než sám Mistr Yoda.

Klepněte pro větší obrázek

Kromě této inspirace na streamovací platformě najdete kompletní kolekce pod hlavičkou Disney, Pixar, Star Wars a Marvel i pro menší, ale taky třeba klasiku v podobě nekonečného animáku o rodině Simpsonových.

Témata: Děti, Reklama, zábava, Disney, Seriál, Daisy, Televize, filmy, seriály, kino, animák, zámek, záhady, Bubík, Donald, Prasátko Peppa, Pluto, Pixar, Minnie, Mickey, Výlet, Miro, Star Wars, Gwen, Hulk, Televize na Heureka.cz