Maminka.czRodina

Povedená reakce šestinásobného táty na pozitivní těhotenský test jeho ženy: Sedmé dítě na cestě je na 5 týdnů po porodu?!

Dita Mrázková 4.  3.  2024
Uznejte sami. Jste tátou pěti dcer a jednoho novorozeného chlapce a vaše drahá polovička před vás jen tak pohodí pozitivní těhotenský test. Sedmé dítě na cestě, jen pár týdnů od posledního porodu? Tohle zjištění může přivodit šok i otrlému rodiči!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Joshua Jones je sympatický táta pěti dcer a novorozeného syna, které vychovává se svou ženou Aubree. Se svými dcerami je pro každou legrácku. Klidně se od nich nechá namalovat, provádí všemožné taneční kreace, které pak jeho žena sdílí na síti. 

VIDEO: ŠESTINÁSOBNÁ MÁMA MICHAELA SALÁK: KONEC S ROZENÍM!

A protože tahle rodina humor miluje, napadl Aubree jeden vskutku vyvedený žertík. Na svého muže nastražila past v podobě pozitivního těhotenského testu, který mu přinesla jedno ráno jen tak ukázat. 

Joshova reakce? Zcela upřímně, nebyla zase až tak výjimečná a asi by se moc nelišila od reakce každého šestinásobného táty, který se jen pár týdnů po narození nejmladšího potomka dozví, že je na cestě sedmý.

„S Joshem máme bezstarostný a zábavný vztah. Rádi spolu vtipkujeme a snažíme se rozesmát nejen jeden druhého, ale i ostatní. Josh bývá někdy až přehnaně dramatický, ale jeho reakce mě opravdu dostala,“ svěřila své dojmy jeho žena on-line magazínu Newsweek.

Aubree přiznala, že si na šesté dítě ještě pořád zvykají, a i když je doma pořádně rušno, malého benjamínka si užívají nejen rodiče, ale jejich pět dcer.

Klepněte pro větší obrázek

Video s Joshovou reakcí nasbíralo jen na TikToku téměř 10 milionů zhlédnutí a reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Někteří psali, že Joshua prošel všemi pastmi jako hrdina Kevin ve filmu Sám doma, další ironicky poznamenal, že je dobře, že tatínek nereagoval moc přehnaně. 

I když byl pozitivní těhotenský test jen vtípkem, pár nevylučuje, že by se sedmý potomek mohl stát realitou. Tak třeba skutečně překvapí!

Sedminásobná máma Markéta Šichtařová o dětech: 5 trsů banánů, 6 kilo jablek, 40 balíčků šunky týdně. A žádné zlobení
Témata: Děti, Video, Porod, Láska a vztahy, Mateřství, Rodičovství, Rodina, Rodina a vztahy, Instagram, Kuriozita, Zajímavosti, Rodiče, Dcera, Těhotenský test, tatínek, zábava, Otec, Sociální sítě, Odvaha, TikTok, Vtip, Joshua, Sám doma, Kevin, ŠESTINÁSOBNÁ MÁMA, Těhotenské testy na Heureka.cz