Maminka.czGalerie

Tady hlídám já! 40 momentek, na kterých převzali mateřské povinnosti kočičí parťáci

Dita Mrázková 27.  6.  2024
Kočky nikdy nezaujmou pózu, která není fotogenická, praví jedno přísloví. Něco na tom bude a naše čtyřicítka fotografií je toho důkazem. Nejenže jsou na nich rodiči zachyceni jejich dvounozí mazlíčci, ale jsou tam i čtyřnozí ochránci, kteří dokážou o nejmladšího člena smečky pečovat se stejnou láskou (i grácií).

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kočky prokazatelně snižují úzkosti a stres, dokonce i riziko srdečních onemocnění, celkově zlepšují domácí pohodu a páníčkům dokážou obohatit život stejně jako jejich psí rivalové. Jsou sice povahově o něco nespoutanější a nikdy si je nelze úplně ochočit, ale svou náklonnost a lásku ke své rodině umí dát najevo. Po svém, ale umí.

VIDEO: KOČKOLÁSKY PŘINÁŠÍ 50 PŘÍBĚHŮ KOČIČÍCH ZÁCHRANÁŘŮ

Čtyřicet rodičů sdílelo fotografie, na kterých kočičí mazlové pózují v těsném objetí s jejich potomky, slouží jako "usínáček" i jako "podpůrná pomůcka". 

Klepněte pro větší obrázek

Mazlí se s nimi, hlídají těhotenská bříška svých paniček, trpělivě čekají, až dítko vyleze z vany, protože voda je pro ně zakázané slovo.

Klepněte pro větší obrázek

Jsou ideálním parťákem pro sledování venkovního "kina" a některé z nich jdou jako pejsci poslušně u nohy na procházku. 

Klepněte pro větší obrázek

Odborníci sice apelují, že by děti a zvířata měly být pod dozorem dospělých, někteří rodiče ale přísahají, že to není třeba. Na psí uši, na kočičí svědomí...

Klepněte pro větší obrázek

Ve fotogalerii najdete další láskyplné momentky, které dojmou i pobaví.

Témata: Děti, Galerie, Rodina, Rodičovství, Rodiče, zábava, Fotografie, kočky, zvíře, kočka, přísloví, Domácí mazlíčci, Nejmladší člen, Grácie, Mateřská povinnost, Láska, Gal, Part, Páníček, Tlapka, Momentka, Parťák