Maminka.czMateřídouška

Právě vychází listopadová Mateřídouška

Simona Procházková 9.  11.  2021
Přemýšlíte, jaký udělat svému malému školákovi program, když je na běhání venku už brzy tma? Pořiďte mu listopadové vydání Mateřídoušky, oblíbeného časopisu pro děti ve věku 7 až 10 let. Nejen, že se u něj zabaví, ale ještě se něco nového dozví a naučí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

A na co se děti mohou v listopadové Mateřídoušce těšit?  Povíme si, proč jsou pro nás důležité vitaminy, a chybět nebude ani chytré vitaminové luštění.

Ohřát se zaletíme na Madagaskar – největší ostrov Afriky a dokonce čtvrtý největší ostrov světa. Odtamtud si mimo jiné přivezeme pár banánů a uvaříme si opravdu jednoduchý snídaňový hit – mugcake.

Také se vypravíme za dinosaury. Věděli jste, že v Praze je od začátku října k vidění opravdová kostra dinosaura? Zapojte se s dětmi do soutěže a můžete do Dinosauria vyhrát rodinné vstupné.

Nechybí ani oblíbené pokusy na doma, napínavá úniková hra, zvířátka, s Malým designérem navrhneme pokojíček superhrdinů a vyrobíme si ozdobu ve stylu Supermana. Ve třetím pokračování krásně ilustrovaného komiksu Kuba a bubáci si představíme nové strašidlo a i tentokrát nás nemine detektivní zápletka.

Znovu do akce vyrážejí také naši průzkumníci. Čeká na ně výzkum lidského jazyka. Podíváme se do zákulisí natáčení nového českého animáku Myši patří do nebe a pro šikovné luštitele máme jako odměnu připravené vstupenky do kina. 

A protože se už pomalu blíží vánoční svátky, najdou děti v Mateřídoušce plakát s interaktivním adventním kalendářem a spoustu vtípků o nadpřirozených bytostech.

Je toho ale mnohem víc. Mateřídouška s myškou Šupito na titulní straně je právě v prodeji.  

Kupujte na stáncích nebo s dopravou ZDARMA na www.ikiosek.cz/materidouska.

Témata: Mateřídouška, Školák, Hry pro děti, Tvoření, animák, natáčení, ostrov, úniková hra, Madagaskar, Vitamín a, Praha, Dinosaurus, Pokračování, Afrika, Tma, Běhání, Časopis, Banán, Listopadové vydání, Superman, Malý školák
Mohlo by vás zajímat
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Markéta a porod miminka koncem pánevním: V hlavě jsem měla nastaveno, že se Anežka narodí přirozeně!
Víchová Tereza
Maminka v porodnici
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Maminka roku 2022: Má handicapovanou dceru a sama bojuje s rakovinou prsu. Jak to maminka Magda zvládá?
Peluhová Adéla
Maminka roku 2022