Přebytečná kila po porodu? Řekněte jim navždy sbohem!

Každá alespoň jednu takovou známe. Maminku, která se už z porodnice vrátí s bříškem ještě menším, než měla před otěhotněním. „Jak to dokázala?“ vzdycháme všechny, „A proč já jsem se z porodnice vrátila jako velryba a ani teď se přebytečného tuku na bříšku nedokážu zbavit!“ S malými dětmi navíc není čas se ani pořádně v klidu najíst a to už vůbec nemluvíme o pravidelném cvičení. Jak to řešit, když chybí čas i energie na změnu životního stylu?
Komerční článek
3. 7. 2015
Přebytečná kila po porodu? Řekněte jim navždy sbohem!

Elegantním, rychlým a hlavně okamžitě viditelným řešením může být metoda laserové liposukce. Hlavně díky přístroji SlimLipo představuje zákrok moderní způsob odstraňování přebytečných tukových buněk, který neznamená dlouhý pobyt v nemocnici, obrovské modřiny a povislou kůži. Laserová liposukce nejen redukuje podkožní tukovou vrstvu, ale zároveň vytvaruje hezké kontury pasu a boků a podporuje tvorbu kolagenu, díky kterému se volná pokožka stáhne a vypne. Také redukuje celulitidu a kožní nerovnosti, proto se nemusíte bát povadlého bříška.

Klepněte pro větší obrázek

Sám zákrok je rychlý a šetrný k tělu, protože nezasahuje do okolních tkání, a proto způsobuje jen minimální následné otoky a podlitiny. Výhodou je, že se ženy více méně hned po provedení mohou vrátit k péči o děti, práci, případně obojímu. Navíc není nutné podstupovat celkovou anestezii, čímž si ušetříte následný pobyt v nemocnici, takže celou liposukci můžete zvládnout během jednoho hlídání u babičky. „Laserovou liposukci lze provádět v lokální anestezii. Stihnout se tak dá během jediného dne. To je výhoda pro časově vytížené klienty nebo pro ty, kteří bojují s pár kily v oblasti břicha a nechtějí, aby jejich okolí vědělo o tom, že byli na liposukci,“ vysvětluje přednosti lokální anestezie Anna Brandejs, spoluzakladatelka pražské kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic.

Pokud se chcete konečně zbavit přebytečných tukových polštářků, které vám zůstaly i po porodu, laserová liposukce je ideální volba. Celkový efekt navíc vydrží, protože jsou při zákroku odstraněny buňky, ve kterých by se tuk jinak hromadil. Proto není potřeba se bát, že si hezkou postavu neudržíte kvůli stresu, nedostatku času na jídlo a nepravidelnému rytmu přizpůsobenému hlavně dětem.

Více informací o laserové liposukci najdete také na Univerzitě krásy.

Mohlo by vás zajímat
Chodí k vašim dětem zoubková víla? Děti milují fantazii a imaginaci
Víme, proč kluci obvykle komunikují hůře než holčičky
Jak přežít zimní chmury? Tipy, které vás z toho dostanou
Syn má jinou barvu kůže než táta. Podezírali mě z nevěry

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu