Maminka.czslavné děti

Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?

Dita Mrázková 22.  10.  2022
Je nejmladší modelkou, která se objevila v prestižním francouzském módním magazínu. Její okouzlující tmavě modré oči, dlouhé hnědé vlasy a andělská tvář z ní před sedmi lety udělaly světovou senzaci. Nafrněnou modelku v ní ale nehledejte, tahle dívka sní o úplně jiném světě!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Anastasiya Knazyeva začala modelingovou kariéru, když jí bylo pouhých 2,5 roku. Ve 4 letech už byla celosvětově známou a slavnou. Do jejího vzhledu se zamilovalo hned několik módních značek, malá Ana se totiž na svůj věk chovala víc než profesionálně, byla přirozená a pozornost objektivů si užívala. Před sedmi lety jí její matka vytvořila oficiální instagramový účet a dívenka brzo získala přes milion sledujících.

VIDEO: Jak učit děti vnímat své tělo zdravě?

O dva roky později deník Daily Mail nazval tehdy šestiletou Anu novou "nejkrásnější dívkou na světě". Tento titul patřil také francouzské modelce Thylane Blondeau. Veřejnost byla ohromena jejími panenkovskými rysy a nádhernýma modrýma očima.

Jenže pozlátko sociálních sítí si vybralo daň v podobě nesouhlasných komentářů na adresu dívčiny matky. "Zvete do jejího života on-line predátory a připravujete ji na to, aby byl vzhled její jedinou hodnotou. Mám taky krásnou dceru, ale nikdy bych ji takhle nepředváděla po internetu. Musíte přemýšlet o tom, co děláte. V dnešní době musíme děti chránit!" vzkázala jedna z rozhořčených maminek.

Navzdory veškeré pozornosti a negativním komentářům žije dnes už jedenáctiletá slečna podle rodičů život "normálního" dítěte. Navštěvuje veřejnou školu a ve skutečnosti prý pořád nechápe, jak moc je populární. Její rodiče, kteří ji maximálně podporují, se usilovně snaží, aby z ní neudělali nafoukanou primadonu, která žije mimo realitu.

Osud dětské hvězdičky Honey Boo Boo: Z roztomilé Miss, která plnila ambice matky, obézní a nešťastná puberťačka

Anastasiya se snaží najít zdravou rovnováhu mezi modelingem a školním životem. Miluje svého o sedm let staršího bratra Artemia, chodí na hodiny angličtiny a tance a jednou z jejích největších vášní je zpěv. V současné době prý touží stát se cukrářkou nebo veterinářkou. Ve šlépějích své předchůdkyně Thylane tak evidentně jít netouží. Uvidíme, jakou cestou se nakonec vydá.

Témata: Rodina a vztahy, Rodina, slavné děti, Instagram, Kariéra, Životy slavných, Dcera, Dospívání, Sociální sítě, Děti a sport, Dětská móda, Dívka, internet, modelka, Anastasiya Knyazeva, Ana, Magazín, Vzhled, Hnědé vlasy
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy