Maminka.czMaminka roku 2021

Představujeme finalistky Maminky roku 2021: Toto jsou Maminky blogerky

Simona Procházková 30.  7.  2021
Do finále soutěže Maminka roku 2021 postoupilo devět statečných a inspirativních žen (z každé kategorie vždy po třech), které vám postupně blíže představíme. Tady jsou příběhy, které vás nejvíce zaujaly v kategorii Maminka blogerka. Co nám řekly samy finalistky a jaké jsou jejich první pocity?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Anna Ružičková

Příběh:

Jako maminka jsem si prošla všemi možnými těžkými fázemi rodičovství v začátcích i později. Už dávno před narozením syna jsem se zajímala o spánek. V těhotenství zejména o spánek dětí. Při mateřské dovolené jsem založila Instagram, kde nyní pomáhám deseti tisícům rodičů se spánkem jejich dětiček. Snažím se poskytovat spoustu informací zdarma a zároveň si mé poradenství mohou maminky zakoupit. Během mateřské jsem studovala a dělala certifikace v zahraničí, které právě nyní s rodinami dokončuji. Snažím se rodičům poskytovat hlavně podporu a uklidnění, zbavit je stresu a pomoci jim s poznáním jejich dětí a spánkových potřeb, které jsou v dnešní době velmi nadhodnocované. Nesouhlasím s metodami vyplakávání a opouštění dítěte, ale naopak podporuji kontaktní rodičovství, sdílení postele a podobně (spanekmiminek.com).

Co říká na to, že se dostala do finále?

Z postupu do finálové devítky jsem nadšená. Boj o místo ve finále byl zrovna v mém případě do poslední chvíle neskutečně napínavý. I když mě mrzelo, že o třetí příčku soupeřím zrovna s projektem Tělo s příběhem, nevzdávala jsem to do poslední chvíle. Mám kolem sebe úžasné lidi, ať už je to moje rodina a známí, moji sledující, ale také Klára a Lenka z naší finálové trojky. I proto se na říjnové osobní setkání moc těším, věřím, že si užijeme super večer. Bude to pro mě velká společenská událost, kterých na rodičovské moc nezažívám. Možnost potkat se se skvělými lidmi, s úžasnými příběhy a projekty a ještě se k tomu krásně obléknout, namalovat a učesat, to je pro mě za odměnu.

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Těhotenství, Rodičovství, Instagram, Spánek, Rodiče, Inspirativní ženy, Maminka roku 2021, Maminka blogerka, Oliver, Tělo s příběhem, Lenka M, Olive, Lenka Matušková, Bloger, Finále, Důležitost, Anna Ružičková, Jižní Morava, Finalistka, Blogerka, Martino, Příběh, Brno, Lenka, Maminka