Maminka.czMaminka roku 2021

Představujeme finalistky Maminky roku 2021: Toto jsou Maminky blogerky

Simona Procházková 30.  7.  2021
Představujeme finalistky Maminky roku 2021: Toto jsou Maminky blogerky
Do finále soutěže Maminka roku 2021 postoupilo devět statečných a inspirativních žen (z každé kategorie vždy po třech), které vám postupně blíže představíme. Tady jsou příběhy, které vás nejvíce zaujaly v kategorii Maminka blogerka. Co nám řekly samy finalistky a jaké jsou jejich první pocity?

Anna Ružičková

Příběh:

Jako maminka jsem si prošla všemi možnými těžkými fázemi rodičovství v začátcích i později. Už dávno před narozením syna jsem se zajímala o spánek. V těhotenství zejména o spánek dětí. Při mateřské dovolené jsem založila Instagram, kde nyní pomáhám deseti tisícům rodičů se spánkem jejich dětiček. Snažím se poskytovat spoustu informací zdarma a zároveň si mé poradenství mohou maminky zakoupit. Během mateřské jsem studovala a dělala certifikace v zahraničí, které právě nyní s rodinami dokončuji. Snažím se rodičům poskytovat hlavně podporu a uklidnění, zbavit je stresu a pomoci jim s poznáním jejich dětí a spánkových potřeb, které jsou v dnešní době velmi nadhodnocované. Nesouhlasím s metodami vyplakávání a opouštění dítěte, ale naopak podporuji kontaktní rodičovství, sdílení postele a podobně (spanekmiminek.com).

Co říká na to, že se dostala do finále?

Z postupu do finálové devítky jsem nadšená. Boj o místo ve finále byl zrovna v mém případě do poslední chvíle neskutečně napínavý. I když mě mrzelo, že o třetí příčku soupeřím zrovna s projektem Tělo s příběhem, nevzdávala jsem to do poslední chvíle. Mám kolem sebe úžasné lidi, ať už je to moje rodina a známí, moji sledující, ale také Klára a Lenka z naší finálové trojky. I proto se na říjnové osobní setkání moc těším, věřím, že si užijeme super večer. Bude to pro mě velká společenská událost, kterých na rodičovské moc nezažívám. Možnost potkat se se skvělými lidmi, s úžasnými příběhy a projekty a ještě se k tomu krásně obléknout, namalovat a učesat, to je pro mě za odměnu.

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Těhotenství, Instagram, Rodičovství, Rodiče, Maminka roku 2021, Spánek, Inspirativní ženy, Maminka blogerka, Jižní Morava, Maminka, Finalistka, Blogerka, Brno, Lenka M, Finále, Příběh, Lenka
Mohlo by vás zajímat
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Pásový opar u dětí: Proč vzniká, podle čeho ho poznáte a jak se léčí?
Procházková Simona
Zdraví
Kojila na špinavé podlaze vlaku. Nikdo z cestujících ji nepustil sednout
redakce kog
Vaše příběhy
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Machová MartinaProcházková Simona
Autismus
Cítí se být mužem, ale porodil dítě. Transgender pár ukázal odvážné porodní fotky!
redakce
Porod
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
GALERIE: Dojemné, intimní a plné emocí. Fotky, které ukazují bez příkras drsnou realitu zázraku zrození
Procházková Simona
Galerie