Maminka.czMaminka roku 2021

Představujeme finalistky Maminky roku 2021: Toto jsou Maminky hrdinky

Simona Procházková 26.  7.  2021
Představujeme finalistky Maminky roku 2021: Toto jsou Maminky hrdinky
Do finále soutěže Maminka roku 2021 postoupilo devět statečných a inspirativních žen (z každé kategorie vždy po třech), které vám postupně blíže představíme. Tady jsou příběhy, které vás nejvíce zaujaly v kategorii Maminka hrdinka. Co nám řekly samy finalistky a jaké jsou jejich první pocity?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Nikola Poláchová 

Příběh:

Dne 18. ledna 2020 se nám obrátil život naruby. Měla jsem těžkou autonehodu. V nemocnici zjistili, že mám zlomenou celou pánev a sedm obratlů, nalomenou lopatku. Čekala mě operace, dlouhá rehabilitace, měli mě pouštět domů v dubnu, učili mě znovu chodit, sáhla jsem si na úplné dno. Velké díky patří mému manželovi, který přerušil svoji práci a postaral se o naše dvě malé dcery (Eliška 4 roky a Amálka 1 rok). Ale já to nevzdala, bojovala jsem, rehabilitovala víc, než jsem měla, cvičila a díky tomu mě 20. února 2020 pustili o berlích z nemocnice domů. A o dva dny později si mě můj muž vzal. Byl to nejkrásnější den v mém životě, i když o berlích. Doktoři nám řekli, že už nejspíš nebudeme mít další dítě. No ale stal se zázrak a já nedávno porodila třetí holčičku. Chci jen říct, že děkuji mému anděli strážnému, že mi nedovolil to vzdát.

Na co se nejvíc těší a jaké jsou její aktuální pocity?

Samozřejmě jsem za postup do finále moc ráda. Hlasovala celá rodina, přátelé, kamarádi a hodně mě potěšilo, že se ozývali i cizí lidé a vyjadřovali mi svými slovy obdiv a podporu. Zejména po situaci, kdy vůči mně byla vznesena nepravdivá obvinění. Chtěla bych tímto všem poděkovat. Celé je to pro mě velkou neznámou a doufám, že vše zvládneme. Těším se na nové lidi, které potkám, na rozhovory s nimi, na nové prostředí, ve kterém se budeme pohybovat. A doufám, že si to užijeme všechny soutěžící. Děkuji všem, kteří pro mě hlasovali a dovolili mi tímto prožít krásné okamžiky.

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Časopis Maminka, Maminka roku 2021, Maminka hrdinka, Inspirativní ženy, Finalistka, Neznámo, Elinka, Maminka, Finále, Příběh, Finále soutěže, Dita Szymanská, Tomáška, Manžel, Jaroslava Hadžiosmanovič, Děčín, Nikola Poláchová, Nemocnice, Jaroslav Hadžiosmanovič
Mohlo by vás zajímat
I naše malé ratolesti už vnímají svět kolem nás. Co přejí děti planetě Zemi? Budete se divit
Stöckbauerová Vanda
Časopis Maminka
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie