Maminka.czSlavní tatínci

Překvapení nejen v Ulici: Herec Ondřej Havel se stal tatínkem dvojčat! Jsme to asi nějak "přefoukli", sdílel na síti

Dita Mrázková 29.  4.  2024
V seriálu Ulice prožívá milostné rošády s kuchařkou Martinou, v soukromí tomu ale není jinak! Dnes světu oznámil vskutku překvapivou, a především dvojnásobně šťastnou novinku!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Že je Ondřej šprýmař, to už vědí nejen diváci novácké Snídaně, kterou moderuje, ale i jeho fanoušci na sociálních sítích. "Na rok 2024 jsem dostal novou roli. Akorát mi chybí scénář. Ale už se těším na režii!" sdílel na Instagramu oznámení o tom, že se stane tátou.

VIDEO: PŘEKVAPENÍ V ULICI: KDO SI PŘÍMO NA PLACE VYSTŘELIL Z ONDŘEJE HAVLA?Jenže málokdo tušil, že se stane na jeden "zátah" tátou hned dvojnásobným! Dnes totiž porodila jeho žena Bára dvojčata - holčičky. Jejich jména pár zatím nezveřejnil.

"Jsme to asi nějak přefoukli... Vítejte na světě, holky naše!", sdílel pár na Instagramu s dovětkem: "Ondra chtěl napsat: Máme dvě dcery, ty voleee!"

Ke dvojnásobnému štěstí mu poblahopřáli mimo jiné také ostřílení rodiče z řad hereckých kolegů. Herec a dvojnásobný otec Aleš Háma vysekl novopečenému tatínkovi poklonu větou: "Slušná hemživost! Moc gratuluju, ať jsou holky zdravé..."

Herečka Michaela Tomešová zase napsala: "Kotě naše! Gratuluju. Když tak máme dva kluky, nějak pak můžeme spojit klany!" A reakci na momentku z porodnice poslala manželům i nastávající maminka Berenika Kohoutová: "Takovejch ručiček a nožiček. Tak nejvíc štěstí přeju!"

A se stejným přáním se přidáváme i my!

Herečka Bára Mudrová z Ulice: Další dítě u nás doma. K synovi Kristiánovi přibyl další chlapec!
 
Témata: Slavní tatínci, Instagram, tatínek, Seriál Ulice, Herec, Ulice, Berenika Kohoutová, Ondřej Havel, Bára, překvapení, Aleš Háma, Háma, Michaela Tomešová, Dvojče