Maminka.czKam s dětmi

Přijďte oslavit Dětský den s Nadací Terezy Maxové dětem a řadou hvězd

28. 5. 2013
Přijďte oslavit Dětský den s Nadací Terezy Maxové dětem a řadou hvězd
První červen je každoročně příležitostí pro pořádání dětských oslav a ani letos tomu není jinak. 1. června 2013 máte možnost oslavit Mezinárodní den dětí s takovými osobnostmi jako je Tereza Maxová, Jan Koller, Jakub Kohák a mnoho dalších. Na koupališti Petynka v Praze 6 vás bude na akci s názvem TERIBEAR DĚTEM od deseti hodin dopoledne čekat nabitý hudebně zábavní program s cirkusem La Putyka, kouzelníkem Richardem Nedvědem, kapelou Eddie Stoilow a dalšími umělci.

Děti budou mít také možnost zajezdit si na autodráze, účastnit se řady soutěží nebo na vlastní oči vidět živou panenku Barbie, postavičky z Monster High či medvídka TERIBEARa. Oslava mezinárodního dne dětí probíhá ve spolupráci s Magistrátem hl. města Prahy zastoupeným radními – Aleksandrou Udženija a JUDr. Helenou Chudomelovou.

Hlavním programem akce vás bude provázet moderátor Daniel Čech, kterého znáte z pořadu Na stojáka. Na pódiu přivítá známý cirkus La Putyka, který se postará o výbornou show plnou napětí. Z úžasu vás nenechá vyvést ani další host, kterým je kouzelník a komik Richard Nedvěd známý svými stand-up comedy výstupy. Následovat bude Myš Maš hudební revue a program DJ Michala Palcáta s jeho dětskou diskotékou doplněnou o karaoke. V tanečním duchu bude pokračovat vystoupení lektorů ze studia Dance Academy Prague by Yemi A.D., kteří Vás naučí populární styl s názvem Gangnam style. Závěr hlavního programu bude patřit kapele Eddie Stoilow.

Doprovodný program zahrnuje tvůrčí koutek s výtvarnou a kreativní dílnou a nebudou chybět ani soutěže, trampolína, mobilní horolezecká stěna a další atrakce. Jedním z prezentovaných bude i projekt magistrátu hlavního města Prahy „Bezpečnostní průprava dětí předškolního věku,“ který se setkal s velkým úspěchem v mateřských školkách a na 1. stupních ZŠ, a který i zde dětem ukáže, jak předcházet úrazům doma i venku.

„Každá pomoc dětem bez rodinného zázemí je smysluplná. Jsem ráda, že jsem mohla podpořit dětský den, který pořádá Nadace Terezy Maxové, neboť tato nadace patří v České republice mezi nejkvalitnější a tento den si všechny děti náležitě užijí,“ řekla radní Aleksandra Udženija.

Pozvání na akci přijal i bývalý český reprezentant v kopané Jan Koller, se kterým budete mít příležitost si zahrát živý stolní fotbal. Dalším sportovním nadšencem, který na akci přijde, je Jakub Koháka svou účast přislíbila také herečka Jitka Schneiderová.

„Pevně věřím, že vtiskneme akci TERIBEAR DĚTEM punc tradice a moc se těším – 1.6 - na viděnou na Petynce“, uvedla závěrem Tereza Maxová.
Nadace Terezy Maxové se dlouhodobě věnuje dětem v dětských domovech a pěstounských rodinách. Jejím základním posláním je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině a součástí její činnosti je pak i prevence nežádoucího odebrání dítěte z jeho rodinného prostředí. Spektrum její činnosti je široké a zahrnuje zejména podporu vzdělávacích programů pro děti v ústavech, , finanční pomoc konkrétním pěstounským rodinám, podporu mladých lidí v profesním sebeuplatnění a celkově šíření osvěty v oblasti náhradní rodinné péče.

Od roku 2008 realizuje projekt TERIBEAR, což je unikátní projekt cause-related marketingu v České republice. TERIBEAR je „méďa hrdina“ a současně hlavní symbol stejnojmenného projektu Nadace Terezy Maxové dětem. Symbol méďi v sobě vhodně spojuje dětskou tématiku se současným módním trendem. Koupí některého produktu z kolekce TERIBEAR má veřejnost možnost přispět na konto nadace a učinit z charity nedílnou na součást dennodenního života. Výtěžek projektu TERIBEAR je poukázán na podporu náhradní rodinné péče, zejména pěstounské péče. Více na www.teribear.cz

Témata: Kam s dětmi, Barbie, Jitka Schneiderová, JUDr, Řád, Hlavní program, Horolezecká stěna, Nedvěd, Schneiderová, Den života, Den, Unikátní projekt, Rodinné zázemí, Vzdělávací program

Mohlo by vás zajímat
Kojila na špinavé podlaze vlaku. Nikdo z cestujících ji nepustil sednout
Babička upřednostňuje jedno vnouče. Podle vědců za to mohou i geny
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Marta Jandová: Dcera chodí do státní školy, na úkoly jsme připraveni
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu

Horoskopy

Střelec Závěr směny bude bez komplikací stejně jako celý pracovní proces. U kolegů jste oblíbení a nadřízený si…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Milena, Timotej, Tim

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné