Maminka.czKrálovská rodina

Přiletí nebo nepřiletí těhotná Meghan na pohřeb prince Philipa? Obojí je riziko!

15. 4. 2021
Nejen britská veřejnost napjatě sleduje, jestli Harry a Meghan budou na pohřbu prince Philipa. Ten se má konat v sobotu 17. 4. Podle posledních informací je princ Harry už ve Velké Británii. Přiletěl ale sám, bez své ženy. Jedním z důvodů může být i její blížící se porod.

Novinové titulky se okamžitě začaly plnit spekulacemi o tom, zda za Meghaninu nepřítomnost náhodou nemohou vyhrocené rodinné vztahy. O Meghan Markle a princi Harrym bylo v posledních měsících slyšet opravdu hodně. Poté, co si proti sobě poštvali královskou rodinu po rozhovoru s Oprah Winfrey, přišla z paláce velmi smutná zpráva. Harryho dědeček, princ Philip, zemřel. 

Zemřel princ Philip, manžel britské královny Alžběty II. Modrá krev dál koluje v jeho pravnoučatech

Přes všechny neshody se ale nepřítomnost Meghan dá vyložit mnohem pragmatičtěji. Je v závěrečné fázi těhotenství a stejně jako ostatní maminky před porodem se může obávat létání. Loni v červenci si navíc prožila traumatizující potrat svého druhého potomka. 

„Pocítila jsem náhle ostrou křeč. Klesla jsem na zem, s Archiem v náručí, a broukala ukolébavku, abychom se oba uklidnili. Veselá melodie byla v ostrém kontrastu s mým pocitem, že něco není v pořádku. Věděla jsem, jak jsem tak svírala v náručí své prvorozené dítě, že ztrácím to druhé…“ napsal tenkrát New York Times.

Meghan Markle v létě potratila. Upřímnost, s jakou o tom mluví, vás možná zaskočí

Doporučení zůstat doma dostala navíc i od svého lékaře. „Vévoda ze Sussexu se pohřbu zúčastní,“ řekl královský mluvčí Buckinghamského paláce. „Vévodkyni ze Sussexu bylo jejím lékařem doporučeno necestovat. Proto se této události nezúčastní.“

Harry a Meghan se v minulém roce rozhodli být finančně nezávislými a vzdali se svých rolí v královské rodině. Následně se přestěhovali do Spojených států, kde se chtějí i se svým synem Archiem a dalším potomkem, který je na cestě, usadit. V otevřeném rozhovoru prozradili, že miminko, které se má páru v létě narodit, bude s největší pravděpodobností holčička. 

Před úmrtím Harryho dědečka, prince Philipa, pustila média do éteru už zmíněný rozhovor s Oprah Winfrey. V něm pár také odhalil důvody svého odchodu z královského paláce, což rodinné vztahy ještě více ochladilo.  

Foto: profimedia.cz

Novinka! Harry a Meghan čekají druhé dítě. Archie bude mít sourozence
To je cvalík! Harry a Meghan ukázali čtyřměsíčního Archieho
Témata: Porod, Instagram, královna Alžběta, Královská rodina, Archie Harrison Mountbatten - Windsor, slavné děti, Meghan, Oprah Winfreyová, New York Times, Pohřeb, Oprah Winfrey, Princ Philip, Vztah, Harry, Princ, USA, ENTER, Sussex, Velká Británie, Buckinghamský palác, Meghan Markl

Mohlo by vás zajímat
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Sedmé dítě jen tak do počtu? Ekonomka Markéta Šichtařová trhá rekordy!
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Čtvrté dítě? Princ William už další nechce, prozradila vévodkyně Kate. Proč?
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Cítí se být mužem, ale porodil dítě. Transgender pár ukázal odvážné porodní fotky!

Horoskopy

Váhy V rodině vládne skvělá nálada a všechny kolem inspirujete. Konečně jste dokázali mnohé a jste na sebe…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sofie, Žofie, Sophie

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné