Princ Harry: Zkrocený rebel stále překvapuje a šokuje! Podívejte se na video!

Simona Procházková 29.  4.  2021
Tak trochu černá ovce britské královské rodiny, lidem zbožňovaný princ Harry připravoval svým blízkým nepříjemné šoky už od svého dětství. Jeho výsost si nikdy příliš nebrala servítky a o skandály v jeho životě nebyla nouze. Podívejte se na video, které vám o sympatickém zrzkovi leccos prozradí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Druhorozený syn prince Charlese a Lady Diany Spencer se narodil v roce 1984, v době, kdy manželství jeho rodičů procházelo ostře sledovanou a vleklou krizí. Jeho otec se nijak netajil tím, že toužil po dceři, a po Harryho narození údajně pronesl: „Ach bože, je to kluk.“ Po celý život navíc Harryho pronásledují spekulace, že princ Charles není jeho biologickým otcem.

Malý Harry měl v raném dětství potíže najít si kamarády a dokonce už ve školce zažil šikanu, velmi blízký si byl se svou maminkou. Když Diana tragicky zemřela, bylo mu pouhých 12 let. Později vystudoval prestižní střední školu v Eatonu, kde vynikal v týmu rugby a póla. S jeho studijními úspěchy už to ale tak valné nebylo.

Později v sobě objevil vášeň pro armádu a nastoupil do vojenské služby. Dvakrát byl nasazen jako voják ve válečném konfliktu v Afganistánu.

Královské rodině ale způsoboval řadu bezesných nocí, legendární byly opilecké večírky, rvačky a konflikty s novináři, střídání přítelkyň nebo páska s nacistickým hákovým křížem na rukávu košile na maturitním večírku… Na rozdíl od svého vzorného staršího bratra, prince Williama, byl prostě pěkné kvítko.

Kate Middleton: Psychické problémy dětí nesmí být tabu

Zlobivý princ se nakonec zklidnil a usadil po seznámení s rozvedenou americkou herečkou Meghan Markle, kterou si vzal v květnu 2018 za manželku. K nepříliš velké radosti královny a celé královské rodiny. V květnu 2019 se jim narodil syn Archie.

Další šok na sebe nenechal dlouho čekat. Začátkem roku 2020 manželský pár oznámil, že se oba rozhodli odstoupit ze svých královských povinností. Harry s Meghan a synem přesídlili do amerického Los Angeles, kde chtějí začít nový život, bez přísných omezení a povinností, které jim diktoval královský protokol.

Nedávno oznámil šťastný pár další novinku – Meghan je podruhé těhotná, a letos tak dostane téměř dvouletý Archie brášku nebo sestřičku.

Podobná videa najdete na internetové televizi Mall.tv.

Táta podle horoskopu: Raci se svým dětem věnují naplno, Ryby ve výchově trochu pokulhávají
Další těhotenský pozdrav z Malediv. Tentokrát se pochlubila Veronika Kopřivová
Témata: Slavní rodiče, Video, Královská rodina, Dětství, Mall.tv, šok, William, Afghánistán, Harry, Skandál, Zrzek, Psychické problémy, Černá, Rebel, Lady, Spekulace, Los Angeles, Charles, Princ, Meghan Markl, Ovce, Archie, Meghan
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Mateřské výčitky svědomí: Jak se jimi nenechat zničit?
Novák Matějková Markéta
Časopis Maminka
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Maminka roku 2022: Má handicapovanou dceru a sama bojuje s rakovinou prsu. Jak to maminka Magda zvládá?
Peluhová Adéla
Maminka roku 2022
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci