Maminka.czNejlepší video

Princ Harry: Zkrocený rebel stále překvapuje a šokuje! Podívejte se na video!

25. 2. 2021
Tak trochu černá ovce britské královské rodiny, lidem zbožňovaný princ Harry připravoval svým blízkým nepříjemné šoky už od svého dětství. Jeho výsost si nikdy příliš nebrala servítky a o skandály v jeho životě nebyla nouze. Podívejte se na video, které vám o sympatickém zrzkovi leccos prozradí.

Druhorozený syn prince Charlese a Lady Diany Spencerové se narodil v roce 1984, v době, kdy manželství jeho rodičů procházelo ostře sledovanou a vleklou krizí. Jeho otec se nijak netajil tím, že toužil po dceři, a po Harryho narození údajně pronesl: „Ach bože, je to kluk.“ Po celý život navíc Harryho pronásledují spekulace, že princ Charles není jeho biologickým otcem.

Malý Harry měl v raném dětství potíže najít si kamarády a dokonce už ve školce zažil šikanu, velmi blízký si byl se svou maminkou. Když Diana tragicky zemřela, bylo mu pouhých 12 let. Později vystudoval prestižní střední školu v Eatonu, kde vynikal v týmu rugby a póla. S jeho studijními úspěchy už to ale tak valné nebylo.

Později v sobě objevil vášeň pro armádu a nastoupil do vojenské služby. Dvakrát byl nasazen jak voják ve válečném konfliktu v Afganistánu.

Královské rodině ale způsoboval řadu bezesných nocí, legendární byly opilecké večírky, rvačky a konflikty s novináři, střídání přítelkyň nebo páska s nacistickým hákovým křížem na rukávu košile na maturitním večírku… Na rozdíl od svého vzorného staršího bratra, prince Williama, byl prostě pěkné kvítko.

Kate Middleton: Psychické problémy dětí nesmí být tabu

Zlobivý princ se nakonec zklidnil a usadil po seznámení s rozvedenou americkou herečkou Meghan Markle, kterou si vzal v květnu 2018 za manželku. K nepříliš velké radosti královny a celé královské rodiny. V květnu 2019 se jim narodil syn Archie.

Další šok na sebe nenechal dlouho čekat. Začátkem roku 2020 manželský pár oznámil, že se oba rozhodli odstoupit ze svých královských povinností. Harry s Meghan a synem přesídlili do amerického Los Angeles, kde chtějí začít nový život, bez přísných omezení a povinností, které jim diktoval královský protokol.

Nedávno oznámil šťastný pár další novinku – Meghan je podruhé těhotná a letos tak dostane téměř dvouletý Archie brášku nebo sestřičku.

Podobná videa najdete na internetové televizi Mall.tv.

Tátové podle zvěrokruhu. Raci jsou úžasně vnímaví, Býci děti uplácejí. Lvi se jimi chlubí
Další těhotenský pozdrav z Malediv. Tentokrát se pochlubila Veronika Kopřivová
Témata: Video, Slavní rodiče, Nejlepší video, mall.tv, Královská rodina, Dětství, Šok, Charles, Princ, Ovce, Afghánistán, Los Angeles, Harry, Archie, Skandál, Meghan, William, Meghan Markl, Zrzek

Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
11 věcí, které by vaše děti měly zvládnout dřív, než jim bude deset!
Kojící matky jako bohyně! Kontroverzní fotky nafotila jako reakci na kritiku
Největší galerie porodních fotek, jakou jste viděli. Pozor, je to dojímavé a občas syrové
Porodila čtyřčata, přežilo jen jedno z nich. Zázračná holčička slaví tři roky
Jak rychle utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který zabere hned!

Horoskopy

Rak Den před novoluním v Beranu jste v negativní náladě a stále nad něčím dumáte. Připusťte k sobě vlnu…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Julius, Július, Julian

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné