Maminka.czKrálovská rodina

Princ Louis dnes slaví šesté narozeniny. Tohle je jeho zbrusu nový portrét!

Vanda Stöckbauerová 23.  4.  2024
Princ Louis, nejmladší potomek královského páru princezny Kate a prince Williama, slaví právě dnes šesté narozeniny. Vyrostl z něj chlapeček s okouzlujícím úsměvem, jak dokazuje nový portrét, který na počest narozenin zveřejnili jeho rodiče.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Princ Louis je třetím dítětem prince Williama a princezny Kate a mladším bratrem prince George a princezny Charlotte. Narodil se 23. dubna 2018 v londýnské nemocnici St Mary's Hospital a od té doby okouzluje svět svým neodolatelným rošťáctvím.

Princ a princezna z Walesu tradičně zveřejňují fotky svých dětí u příležitosti narozenin. Portrét k šestým narozeninám zobrazuje nejmladšího prince ležícího na dece v trávě se širokým úsměvem na tváři. Fotku pořídila princezna z Walesu v minulých dnech ve Windsoru. Královský pár ji sdílel s popiskem: „Šťastné šesté narozeniny, princi Louisi! Děkujeme za všechna dnešní milá přání.“

Je zřejmé, že William a Kate zveřejnili tento snímek jako poděkování těm, kteří jim poslali přání všeho dobrého a zároveň ctili jejich soukromí. Poslední měsíce byly pro celou rodinu velmi náročné. Kate v březnu v emotivním videu oznámila, že podstupuje chemoterapii poté, co jí byla diagnostikována rakovina.

VIDEO:  Princezna Kate promluvila o boji s rakovinou.

Navzdory tomu, že je celá rodina pod drobnohledem médií, poslední měsíce se z pochopitelných důvodů stáhla do soukromí. Přesto se snaží svým dětem dopřát co nejnormálnější dětství. V roce 2020 v podcastu Happy Mum, Happy Baby Kate řekla, že je nejšťastnější, „když jsme s mou rodinou venku v přírodě a všichni jsme špinaví“.

Narozeninová oslava proběhne pravděpodobně jen v rodinném kruhu. Kate je však známá tím, že dlouho do noci peče narozeninové dorty pro své ratolesti. A zanedlouho čekají královskou rodinu další oslavy. Začátkem května oslaví deváté narozeniny princezna Charlotte a v červenci bude jedenáct nejstaršímu Georgeovi.

Královna Alžběta, milovaná babička a prababička. Podívejte se na fotky s vnoučaty plné emocí
Témata: Královská rodina, Princ William, narozeniny, Princ George, princezna, Vévodkyně Kate, Pravnoučata, Princ Louis, Happy Mum, St Mary's Hospitál, Windsor, Kate, Úsměv, Princezna Charlotte, Drobnohled médií, Portrét