Maminka.czKrálovská rodina

Princ Louis slavil čtvrté narozeniny: Královská rodina ukázala zbrusu nové snímky

Simona Procházková 23.  4.  2022
Nejpopulárnější královský rodičovský pár Kate a William zůstává i letos věrný hezké tradici, kdy každoročně zveřejňuje narozeninové fotografie svých ratolestí. Za fotoaparátem stojí většinou sama maminka, která je vášnivou fotografkou. Podívejte se, jak to sluší nejmladšímu princi Louisovi.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Princ Louis Arthur Charles, nejmladší potomek slavného královského rodičovského páru vévodkyně Kate a prince Williama, slaví právě dnes své čtvrté narozeniny. Narodil se jen dva dny po narozeninách královny Alžběty II. Loňské královské oslavy se nesly v hodně skromném duchu kvůli pandemii covidu, letos proběhne narozeninová párty v Kensingtonském paláci za účasti širší rodiny, chybět samozřejmě nebudou především dědeček princ Charles a jeho manželka vévodkyně Camilla.

VIDEO: Tři královské nevěsty a jejich róby. Která byla nejdražší?

Roztomilý malý princ se šibalským kukučem je navzdory svému urozenému původu obyčejný kluk se vším všudy. Umí pěkně dovádět a vymýšlet lumpárny společně se svými staršími sourozenci – princem Georgem (8) a princeznou Charlotte (6).

Klepněte pro větší obrázek

"Zítra už čtyři roky," připsala ke zveřejněnému snímku malého prince, jak zvesela utíká po pláži , krátký vzkaz jeho maminka vévodkyně Kate. O vlastní fotografie svých ratolestí se občas ráda podělí na sociálních sítích a její oficiální narozeninové portréty, vtipné momentky i kouzelné a unikátní záběry královského potomstva slaví obrovský úspěch.

GALERIE: Královské děti umí zlobit i pořádně dovádět. Takhle je fotí vévodkyně Kate

Královskou rodinu čekají během jara a léta i další narozeninové oslavy, začátkem května oslaví sedmé narozeniny princezna Charlotte a v červenci bude už devět let nejstaršímu Georgeovi.

Témata: Galerie, Sourozenci, Děti, slavné děti, Královská rodina, Slavní tatínci, Tradice, Princ George, královna Alžběta, Pravnoučata, princ Charles, Arthur, narozeniny, Luis, Fotografka, Fotoaparát, Princ William, Camilla, Čtvrt, Lumpárna, Alžběta II., Princezna Charlotte, Kukuč, Louis Arthur Charles, Kensingtonský palác
Mohlo by vás zajímat
Nedaří se vám shodit kila po porodu a slyšela jste o zázračných injekcích na hubnutí? Pojďme si na ně posvítit s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou
Brožová Lenka
Jak zhubnout
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
GALERIE: Život s dětmi je někdy těžký. Na tohle vás nepřipraví žádné příručky o rodičovství
kog sim
Galerie
Z nafouklého bříška rakovina: Pětiletého Martínka poslali z nemocnice domů, rodiče se ale nenechali odbýt
Láchová Michaela
Vaše příběhy