Maminka.czKrálovská rodina

Princ Louis slavil čtvrté narozeniny: Královská rodina ukázala zbrusu nové snímky

Simona Procházková 23.  4.  2022
Nejpopulárnější královský rodičovský pár Kate a William zůstává i letos věrný hezké tradici, kdy každoročně zveřejňuje narozeninové fotografie svých ratolestí. Za fotoaparátem stojí většinou sama maminka, která je vášnivou fotografkou. Podívejte se, jak to sluší nejmladšímu princi Louisovi.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Princ Louis Arthur Charles, nejmladší potomek slavného královského rodičovského páru vévodkyně Kate a prince Williama, slaví právě dnes své čtvrté narozeniny. Narodil se jen dva dny po narozeninách královny Alžběty II. Loňské královské oslavy se nesly v hodně skromném duchu kvůli pandemii covidu, letos proběhne narozeninová párty v Kensingtonském paláci za účasti širší rodiny, chybět samozřejmě nebudou především dědeček princ Charles a jeho manželka vévodkyně Camilla.

VIDEO: Tři královské nevěsty a jejich róby. Která byla nejdražší?

Roztomilý malý princ se šibalským kukučem je navzdory svému urozenému původu obyčejný kluk se vším všudy. Umí pěkně dovádět a vymýšlet lumpárny společně se svými staršími sourozenci – princem Georgem (8) a princeznou Charlotte (6).

Klepněte pro větší obrázek

"Zítra už čtyři roky," připsala ke zveřejněnému snímku malého prince, jak zvesela utíká po pláži , krátký vzkaz jeho maminka vévodkyně Kate. O vlastní fotografie svých ratolestí se občas ráda podělí na sociálních sítích a její oficiální narozeninové portréty, vtipné momentky i kouzelné a unikátní záběry královského potomstva slaví obrovský úspěch.

GALERIE: Královské děti umí zlobit i pořádně dovádět. Takhle je fotí vévodkyně Kate

Královskou rodinu čekají během jara a léta i další narozeninové oslavy, začátkem května oslaví sedmé narozeniny princezna Charlotte a v červenci bude už devět let nejstaršímu Georgeovi.

Témata: Galerie, Sourozenci, Děti, Královská rodina, Slavní tatínci, slavné děti, Tradice, královna Alžběta, narozeniny, Pravnoučata, Princ George, Fotografka, Princ Louis, Princezna Charlotte, Louis Arthur Charles, Kensingtonský palác, Lumpárna, Princ William, Princ Charles, Camilla, Alžběta II., Kukuč, Fotoaparát, Vévodkyně Kate
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Bára Poláková a Pavel Liška mají dcery v neobvyklé střídavé péči. „Pro děti je to lepší varianta,” míní psycholog
Víchová Tereza
Slavní rodiče
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Procházková Simona
Rodina
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova