Připravit ke startu, vyrážíme s Römer King II LS

Komerční článek
29. 9. 2014
Autosedačka Römer King II LS, která je určena dětem od 9 do 18 kg, je novinkou od společnosti Britax Römer. Její jedinečnost spočívá v tom, že je vybavena novým světelným a akustickým indikátorem pásů.

Experti této společnosti vybavili autosedačku veškerými bezpečnostními funkcemi, které zaručují dětem i rodičům bezstarostnou a pohodlnou jízdu. RÖMER KING II LS úspěšně prošla testem převrácení vozidla, který je nařízen dle nového předpisu ECE R44/04. Tyto předpisy mají za úkol testovat, zda v případě převrácení, bočního nárazu či bočního nárazu s otočením vozidla, nebude cestující vyhozen ze zádržného systému.

Pěti bodové pásy, kterými je autosedačka vybavena, tomuto riziku předchází a udrží dítě usazené v ochranné autosedačce. Kromě dalších bezpečnostních prvků, které jsou již u této značky standardem, poskytuje malým pasažérům pohodlnou jízdu a rodiče mohou autosedačku hravě uzpůsobit vzrůstu i potřebám dítěte.

Klepněte pro větší obrázek 
Zdroj: BRITAX RÖMER

Česká rodinná společnost Baby Direkt, specializující se na prodej kompletního sortimentu pro děti, nabízí tuto novinku v několika barevných variacích. Společnost BRITAX RÖMER je výrobcem jedněch z nejkvalitnějších autosedaček na celém trhu a své výrobky má promyšleny do posledního detailu. Zaměřuje se nejen na kvalitu, ale i na design výrobků, který se líbí rodičům i samotným uživatelům. Měkce polstrované potahy jsou lehce a rychle odnímatelné a tím poskytují snadnou údržbu. V nabídce společnosti Baby Direkt zákazníci naleznou desítku barevných variací pro holky i kluky. Potahy Smart Zebra či Taupe Grey jsou velmi originální, vtipné a hodí se pro každé dítě.

Příprava před startem

Jak správně usadit a připoutat malého závodníka do autosedačky? Posaďte svého potomka do sedačky a upravte opěrku hlavy do správné výšky. Ramenní popruhy musí být umístěny ve stejné úrovni jako ramena dítěte. Spojte obě poloviny přezky od pásu autosedačky a zacvakněte do zámku. Ramenní popruhy přitáhněte a ujistěte se, že jsou v oblasti pánve dobře utaženy.

Polstrování popruhů na hrudníku musí být ve správné poloze a pásy nesmějí být překroucené. Až pak zatáhněte směrem dopředu za dotahovací popruh. Až uslyšíte dvojité cvaknutí a rozsvítí se kontrolka, je dítě bezpečně a správně připoutáno. Pro ujištění můžete zkontrolovat mezeru mezi polstrováním hrudníku a hrudníkem dítěte. Mezera nesmí být větší než na  dva prsty.

Další informace o produktu a u jakých autorizovaných prodejců jej lze zakoupit, naleznete na webových stránkách www.babydirekt.eu.

Další fotografie ve fotogalerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Zdroj: BRITAX RÖMER

Mohlo by vás zajímat
Už pěkně kope! Fanoušci zachytili pohyby miminka Meghan a Harryho
Meghan má naše sympatie: Feministka, která hájí klid své rodiny
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Mateřská? Navenek se flinkáme, ale potají měníme svět, píše Marie Doležalová
V porodnicích se bohužel stále tlačí na povel, říká porodní asistentka
Nikol Štíbrová to schytala od matek! Vyčetly jí, že syn patlá po výloze
Syn se narodil s jinou barvou pleti, než má jeho táta. Podezírali mě z nevěry
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Nechcete mít rozmazleného sobce? Přestaňte mu sloužit a vše kupovat!

Horoskopy

Blíženci Nedělní rodinná idylka vám pomůže zapomenout na náročnost posledních dní. Zkrátka a dobře - zklidněte…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ivo, Gertruda, Gerda

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu