Připravit, pozor, jedem! Tomáš vyráží na Velký závod

Komerční článek
7. 11. 2016
Připravit, pozor, jedem! Tomáš vyráží na Velký závod
Mašinka Tomáš se vrací s novým dobrodružstvím, ve kterém se utká v závodě s lokomotivami z celého světa.

Nový šedesátiminutový film Tomáš a jeho přátelé - Velký závod uvidíte na DVD v lednu 2017. Ve snímku plnému hudby nechybí poučení, jak moc je důležitá týmová spolupráce, odhodlanost a ochota se zapojit. Kromě toho film představí nové mašinky z celého světa. Mezinárodní dobrodružství, ve kterém vždy zvítězí přátelství, slibuje zábavu nejen pro děti, ale i jejich rodiče.

Děj filmu „Velký závod“ nás zavede k mašince Tomášovi, který se snaží vymyslet plán a sebrat odvahu na to, aby  mohl reprezentovat ostrov Sodor na Velké železniční slavnosti, ale velké lokomotivy se mu smějí, protože není dost velký ani rychlý, aby závodil s nejlepšími lokomotivami světa. Tomáš nastupuje proti mezinárodní konkurenci, kterou tvoří nové mašinky, například Raul z Brazílie, Yong Bao z Číny, Ivan z Ruska, zářivě ozdobená Ashima z Indie, a další. Tomáš se ale nevzdává a je odhodlaný závodit a  vymyslet způsob, jak vyhrát. A to, i když mu nic nevychází podle plánu, a zákeřný Diesel ohrožuje jeho šance v závodu nastoupit. Toto mezinárodní dobrodružství plné hudby, ve kterém vždy zvítězí přátelství, slibuje zábavu pro děti a jejich rodiče ze všech koutů světa.

K filmu představila firma Mattel dvě novinky - vlakové sety TrackMaster™ Tomáš a obrovský skok TrackMaster™ Tomáš a Percy závodní set

Obě hračky jsou inspirované DVD filmem Tomáš a jeho přátelé -Velký závod a probouzí k životu filmové scény plné rychlých a letajích okamžiků.

Klepněte pro větší obrázek

V setu Tomáš a obrovský skok od Fisher-Price uvidí děti vrcholný akrobatický kousek, při kterém se zatají dech. Potom, co Tomáš vystoupá za pomocí helikoptéry Harolda do výšky, rychle sjede dolů po obrovské rampě, která ho vymrští do vzduchu až do výšky přes 60 cm. Bezpečně pak přistane na druhé straně, kde pokračuje dál ve své cestě. Vlakový set obsahuje motorizovanou mašinku, helikoptéru Harolda, celou kolejovou soupravu i s rampou a mostem, dále nákladní násypku, vlající vlajky a sud jako náklad.

Klepněte pro větší obrázek

Druhý závodní set od Fisher-Price Tomáš a Percy přináší zábavné a rychlé akce na kolejích. Jakmile mašinky dokončí celou smyčku a projedou cílem, první mašinka vztyčí vlajku a spustí ohňostroj. Vlakový set obsahuje mašinku Percy s jedinečným designem a speciálně aerodynamicky upraveného závodníka Tomáše. Kolejová dráha je dlouhá více než 180 cm a má dvě oddělené závodní tratě. Souprava je složena ze zatočených kolejí s vlajkami, které se při průjezdu mašinky vztyčí. Díky dvěma odděleným tratím mohou oba vláčky vyrazit ve stejnou chvíli. Pokaždé vyhraje jiná mašinka – úžasná sada pro všechny kluky, kteří rádi závodí.

Klepněte pro větší obrázek

Mohlo by vás zajímat
Jakub dceru rozmazluje, tak jsem to zakázala, říká Agáta Prachařová
Starat se o dítě je mnohem těžší než vrcholově sportovat, tvrdí nová studie!
Největší rodičovské chyby při psaní domácích úkolů. Čeho se vyvarovat?
Syndrom náhlého úmrtí kojenců má zřejmě i biologickou příčinu
Rodičovská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět
V autosedačce sedí špatně polovina dětí. Vadí zimní oblečení i sklopené madlo
Tak dlouho jsem omlouvala manželovy nevěry, až jsem se zhroutila
Nikol Štíbrová to schytala od matek! Vyčetly jí, že syn patlá po výloze
Otce svého dítěte neprozradím, říká Míša Maurerová

Horoskopy

Štír Pomalu vás opouští špatná nálada, která vás delší dobu obtěžovala. Všechno se dává do normálu, ale vy…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Oldřich, Otokar, Žitomír

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu