Připravit, pozor, jedem! Tomáš vyráží na Velký závod

Mašinka Tomáš se vrací s novým dobrodružstvím, ve kterém se utká v závodě s lokomotivami z celého světa.
Komerční článek
7. 11. 2016
Připravit, pozor, jedem! Tomáš vyráží na Velký závod

Nový šedesátiminutový film Tomáš a jeho přátelé - Velký závod uvidíte na DVD v lednu 2017. Ve snímku plnému hudby nechybí poučení, jak moc je důležitá týmová spolupráce, odhodlanost a ochota se zapojit. Kromě toho film představí nové mašinky z celého světa. Mezinárodní dobrodružství, ve kterém vždy zvítězí přátelství, slibuje zábavu nejen pro děti, ale i jejich rodiče.

Děj filmu „Velký závod“ nás zavede k mašince Tomášovi, který se snaží vymyslet plán a sebrat odvahu na to, aby  mohl reprezentovat ostrov Sodor na Velké železniční slavnosti, ale velké lokomotivy se mu smějí, protože není dost velký ani rychlý, aby závodil s nejlepšími lokomotivami světa. Tomáš nastupuje proti mezinárodní konkurenci, kterou tvoří nové mašinky, například Raul z Brazílie, Yong Bao z Číny, Ivan z Ruska, zářivě ozdobená Ashima z Indie, a další. Tomáš se ale nevzdává a je odhodlaný závodit a  vymyslet způsob, jak vyhrát. A to, i když mu nic nevychází podle plánu, a zákeřný Diesel ohrožuje jeho šance v závodu nastoupit. Toto mezinárodní dobrodružství plné hudby, ve kterém vždy zvítězí přátelství, slibuje zábavu pro děti a jejich rodiče ze všech koutů světa.

K filmu představila firma Mattel dvě novinky - vlakové sety TrackMaster™ Tomáš a obrovský skok TrackMaster™ Tomáš a Percy závodní set

Obě hračky jsou inspirované DVD filmem Tomáš a jeho přátelé -Velký závod a probouzí k životu filmové scény plné rychlých a letajích okamžiků.

Klepněte pro větší obrázek

V setu Tomáš a obrovský skok od Fisher-Price uvidí děti vrcholný akrobatický kousek, při kterém se zatají dech. Potom, co Tomáš vystoupá za pomocí helikoptéry Harolda do výšky, rychle sjede dolů po obrovské rampě, která ho vymrští do vzduchu až do výšky přes 60 cm. Bezpečně pak přistane na druhé straně, kde pokračuje dál ve své cestě. Vlakový set obsahuje motorizovanou mašinku, helikoptéru Harolda, celou kolejovou soupravu i s rampou a mostem, dále nákladní násypku, vlající vlajky a sud jako náklad.

Klepněte pro větší obrázek

Druhý závodní set od Fisher-Price Tomáš a Percy přináší zábavné a rychlé akce na kolejích. Jakmile mašinky dokončí celou smyčku a projedou cílem, první mašinka vztyčí vlajku a spustí ohňostroj. Vlakový set obsahuje mašinku Percy s jedinečným designem a speciálně aerodynamicky upraveného závodníka Tomáše. Kolejová dráha je dlouhá více než 180 cm a má dvě oddělené závodní tratě. Souprava je složena ze zatočených kolejí s vlajkami, které se při průjezdu mašinky vztyčí. Díky dvěma odděleným tratím mohou oba vláčky vyrazit ve stejnou chvíli. Pokaždé vyhraje jiná mašinka – úžasná sada pro všechny kluky, kteří rádi závodí.

Klepněte pro větší obrázek
Mohlo by vás zajímat
Masky jen pro děti? Omyl! Tyhle rodiny se umí odvázat
Chcete spokojené miminko? Zabalte ho do klasické načechrané peřinky
Pojďte s časopisem Maminka na Podzimní nákupy se značkou Lindex
Nová autosedačka Maxi-Cosi s vestavěnými airbagy je až o 55 % bezpečnější

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu