Maminka.czKariéra

Přivýdělek při mateřské? Máme pro vás tip!

Komerční článek
7. 3. 2016
Přivýdělek při mateřské? Máme pro vás tip!
Sehnat v dnešní době práci, která by šla skloubit s vaším rozvrhem a přizpůsobit vlastnímu tempu, bývá poněkud těžší, než by se mohlo zdát. Zvlášť ženy na mateřské často hledají nějakou flexibilní a časově nenáročnou formu přivýdělku.

Se zajímavou nabídkou přichází česká společnost Fair Credit International, SE, která se zabývá poskytováním drobných nebankovních půjček. Fair Credit do svých týmů napříč republikou hledá obchodní zástupce, kteří mají za úkol především sjednávání půjček s klienty společnosti a všeobecný servis pro klienty stávající.

Nejedná se přitom o žádnou formu nechvalně proslulého podomního prodeje – práce spočívá spíše v probírání a uzavírání smluv s klienty, kteří o půjčku sami předem požádali. Společnost samozřejmě poskytuje kompletní proškolení, které budoucího zástupce připraví na klientovy všetečné dotazy. Zástupce vyráží domů za lidmi, kteří si z rozličných důvodů potřebují půjčit peníze, a prochází s nimi jednotlivé detaily jejich smlouvy.

Férově a bez vstupních poplatků

Společnost navíc má a dodržuje poměrně přísný etický kodex, který vysloveně zapovídá jakékoliv nekalé praktiky. Liší se tak od nabídek mnoha podobných „přivýdělků“, kdy jde prospěch klienta zcela stranou.

„V porovnání s jinými společnostmi, které podobnou spolupráci nabízí, má Fair Credit několik výhod,“ podotýká Tomáš Konvička, obchodní ředitel společnosti. „U nás neplatíte žádné vstupní poplatky, zdarma je i veškeré zaškolení. Zástupce je odměněný provizí, kterou dostává pravidelně jednou za týden a lze s ní tak počítat jako s pravidelným příjmem domácnosti,“ vypočítává Konvička. Samozřejmostí je fixní odměna za každou uzavřenou smlouvu.

Časovou náročnost si ve výsledku může každý určit sám podle svých možností a potřeb (a samozřejmě po dohodě s příslušným manažerem). Pro slušný přivýdělek stačí práci obětovat několik hodin týdně. Samozřejmě závisí na tom, kde se ten který obchodní zástupce nachází, jestli tedy například ve velkoměstě nebo na vesnici, a jak dalece aktivně se práci věnuje.

Témata: Kariéra

Mohlo by vás zajímat
V autosedačce sedí špatně polovina dětí. Vadí zimní oblečení i sklopené madlo
Mateřská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské
Rodičovská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět
Problémy se spánkem má třetina dětí. Chce to režim, říká odborník
Jak by vypadal svět podle dětských kresbiček? Takhle! Pobavte se s námi
Syndrom náhlého úmrtí kojenců má zřejmě i biologickou příčinu
11 symptomů, které prozradí, že jste těhotná

Horoskopy

Býk Býci vstoupí do nového týdne trochu s obavami. Mají pocit, že nejsou dostatečně milováni a v práci se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Julie, Juliana, Julia

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu