Maminka.czKariéra

Přivýdělek při mateřské? Máme pro vás tip!

Komerční článek
7. 3. 2016
Přivýdělek při mateřské? Máme pro vás tip!
Sehnat v dnešní době práci, která by šla skloubit s vaším rozvrhem a přizpůsobit vlastnímu tempu, bývá poněkud těžší, než by se mohlo zdát. Zvlášť ženy na mateřské často hledají nějakou flexibilní a časově nenáročnou formu přivýdělku.

Se zajímavou nabídkou přichází česká společnost Fair Credit International, SE, která se zabývá poskytováním drobných nebankovních půjček. Fair Credit do svých týmů napříč republikou hledá obchodní zástupce, kteří mají za úkol především sjednávání půjček s klienty společnosti a všeobecný servis pro klienty stávající.

Nejedná se přitom o žádnou formu nechvalně proslulého podomního prodeje – práce spočívá spíše v probírání a uzavírání smluv s klienty, kteří o půjčku sami předem požádali. Společnost samozřejmě poskytuje kompletní proškolení, které budoucího zástupce připraví na klientovy všetečné dotazy. Zástupce vyráží domů za lidmi, kteří si z rozličných důvodů potřebují půjčit peníze, a prochází s nimi jednotlivé detaily jejich smlouvy.

Férově a bez vstupních poplatků

Společnost navíc má a dodržuje poměrně přísný etický kodex, který vysloveně zapovídá jakékoliv nekalé praktiky. Liší se tak od nabídek mnoha podobných „přivýdělků“, kdy jde prospěch klienta zcela stranou.

„V porovnání s jinými společnostmi, které podobnou spolupráci nabízí, má Fair Credit několik výhod,“ podotýká Tomáš Konvička, obchodní ředitel společnosti. „U nás neplatíte žádné vstupní poplatky, zdarma je i veškeré zaškolení. Zástupce je odměněný provizí, kterou dostává pravidelně jednou za týden a lze s ní tak počítat jako s pravidelným příjmem domácnosti,“ vypočítává Konvička. Samozřejmostí je fixní odměna za každou uzavřenou smlouvu.

Časovou náročnost si ve výsledku může každý určit sám podle svých možností a potřeb (a samozřejmě po dohodě s příslušným manažerem). Pro slušný přivýdělek stačí práci obětovat několik hodin týdně. Samozřejmě závisí na tom, kde se ten který obchodní zástupce nachází, jestli tedy například ve velkoměstě nebo na vesnici, a jak dalece aktivně se práci věnuje.

Témata: Kariéra

Mohlo by vás zajímat
Mateřská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět
Rodičovská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Má rozštěp, řekl lékař a navrhl potrat. Dítě si nechala. Jak vypadá teď?
Tak dlouho jsem omlouvala manželovy nevěry, až jsem se zhroutila
Klasické fotky mimin jsou nuda. Tenhle táta proto fotí děti jinak
Ester Geislerová: Seznamka? Použila jsem fotku s těhotenským břichem a čekala!
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová

Horoskopy

Lev Minulé březnové týdny byly pracovně náročné a daly vám docela zabrat. To vše díky negativní náladě a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Emanuel, Lara, Manuela

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu