Maminka.czŽivoty slavných

Přiznání zpěvačky Seleny Gomez (31): Než jsem poznala Bennyho, uvažovala jsem o adopci. Co na to potenciální táta?

Dita Mrázková 9.  6.  2024
Úspěšná popová zpěvačka, herečka a módní návrhářka, kterou na sociálních sítích sleduje přes 300 milionů lidí, bojovala za svůj relativně krátký život s velkými démony. Kvůli čemu se nejvíc trápila? A co bylo důvodem úvah o adopci?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Než Seleně diagnostikovali bipolární poruchu – duševní onemocnění, které způsobuje neobvyklé změny nálad, energie, úrovně aktivity, koncentrace a schopnosti vykonávat každodenní úkoly – střídaly se u ní deprese a manické stavy. V těch prý zažívala větší peklo než v období depresí. Celé dny nespala, začala slýchat hlasy a totálně ztratila kontrolu nad svými emocemi.

VIDEO: BIPOLÁRNÍ AFEKTIVNÍ PORUCHA

Kromě psychických obtíží Selena bojuje i s lupusem, autoimunitním onemocněním, při kterém imunitní systém napadá zdravé buňky. Selena přiznala, že byla trochu paranoidní, pokud šlo o lékaře a léčbu. V dokumentu My Mind and Me vysvětlila, že léky na ni měly negativní vliv. Pak ale našla psychiatra, který ji vedl a pomohl jí zotavit se. "Dalo mi hodně práce přijmout, že mám bipolární poruchu, a především naučit se s ní zacházet, protože jen tak nezmizí." 

Klepněte pro větší obrázek

Zpěvačka užívala na bipolární poruchu léky, což by mohlo negativně ovlivnit její schopnost otěhotnět. "To je v mém životě hodně zásadní, současná věc. Ale ať budu mít děti jakkoli, budu je mít," nechala se slyšet.

Po mediálně propíraném rozchodu se zpěvákem Justinem Bieberem byla několik let single. "Spousta lidí se bojí být sama, i já jsem se tím asi dva roky trápila. Ale pak přišlo smíření a plán, který spočíval v tom, že pokud do svých pětatřiceti nepotkám žádného muže, se kterým bych chtěla založit rodinu, adoptuji dítě." 

Klepněte pro větší obrázek

Jenže k tomu nedošlo, protože před dvěma lety potkala Bennyho Blanca, amerického hudebního producenta, herce a autora úspěšné kuchařky. Ten se netají tím, že by o společné dítě stál. "Vždycky, když se na ni podívám, říkám si, že mě nic lepšího nemohlo potkat. Se Selenou jsem to vyhrál," vysekl své milé poklonu v rozhovoru s moderátorem Howardem Sternem potenciální tatínek.

Pár už je dokonce i zasnouben. Na to, zda přijde dřív svatba, nebo miminko, si tak zpěvaččini fanoušci budou muset ještě nějakou chvíli počkat.

Zpěvák a nastávající táta Justin Bieber (30): Budu mít tolik dětí, kolik si jich bude přát má žena "vytlačit". Co na to Hailey?
Témata: Láska a vztahy, Životy slavných, Mateřství, Celebrity, herečka, zpěvačka, Sociální sítě, Adopce, Justin Bieber, ikona, Hollywood, Benny Blanco, Selena Gomez, módní návrhářka, Bipolární porucha, Táta, Přiznání, Howard Stern, Selena