Maminka.czPrezentace klienta

Pro děti to nejlepší. S produkty značky Nuna budete vždy a všude za hvězdy

Reklama 15.  11.  2022
Malé radosti všedního dne a rodinná pohoda patří mezi priority každého rodiče. Tvoří i základ filozofie holandské značky Nuna, jejíž výrobky dělají radost rodičům a dětem po celém světě. Ačkoli jsou za každých okolností do posledního puntíku designově dotažené, praktičnost přitom nejde v závěsu za krásou. V Nuně vědí, že rodiče potřebují pro své děti odolné a funkční vybavení.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Mezi produkty, které Nuna svým zákazníkům nabízí a které jsou vždy o krok napřed, patří autosedačky pro děti. Dokonalý Nuna NEXT SYSTÉM řeší večný rodičovský problém se sháněním dětských autosedaček. Disponuje unikátní základnou BASE NEXT, díky které si autosedačku při usazování dítěte snadno natočíte čelem k sobě. Báze je otočná o 360 stupňů a je kompatibilní s autosedačkami Nuna Pipa Next, Nuna Arra Next, Nuna Todl Next a s korbičkou/sedačkou Cari Next.

Klepněte pro větší obrázek

Vajíčko Nuna Pipa Next vám usnadní přesun ratolesti, ať už se vydáte kamkoliv, vždyť váží jen 2.8 kg. Pro nejmenší miminka je určena i druhá sedačka Nuna Arra Next s možností polohování opěrky zad až do úhlu 157°. Lze ji polohovat na kočárku i ve vozidle. Nejmenší miminka, ale i větší děti do 4 let můžete několik let vozit v jediné autosedačce Nuna Todl Next. Je schválena pro děti do 105 cm a 19 kg. Nabízí dokonalý komfort díky velmi hluboké poloze do lehu, která je nejlepší ze všech sedaček na trhu. Korba a autosedačka v jednom, to je Nuna CARI Next. Představuje unikátní kombinaci, díky které můžete přestat řešit otázku, zda brát na výlet korbičku, nebo autosedačku. Malý cestovatel se v ní bude cítit pohodlně a bezpečně, protože nabízí zcela plochou pozici zad, která je pro dítě nejideálnější z hlediska vývoje páteře.

Klepněte pro větší obrázek

Vedle autosedaček nabízí Nuna také krásné jídelní židličky s neuvěřitelnou nosností 100 kg. Je kompaktnější než většina jídelních židliček na trhu, takže ji můžete postavit téměř u každého stolu a využijí ji jak začínající jedlíci, tak větší děti. Výšku židličky nastavíte do několika pozic a její součástí jsou také praktický a snadno odmítatelný jídelní pultík, područky či opěrka nohou. Výrobci z Nuny mají s dětmi velké zkušenosti, takže i židličku ZAAZ vytvořili z materiálů, jež snadno udržíte v čistotě. Můžete je otřít a některé části umyjete v myčce na nádobí. Méně času na uklízení, více času na hraní, zní jejich krédo.

Klepněte pro větší obrázek

Pro nejmenší novorozence, ale i jejich starší sourozence či drobnější rodiče navrhla Nuna designové lehátko Leaf Grow. Má nosnost 60 kg a lze jej tak využít pro širokou škálu aktivit. Dítě v něm můžete posadit (položit) ve třech pozicích a zároveň se v něm může volně pohupovat jako lístek ve větru ze strany na stranu.

Klepněte pro větší obrázek

Tichého “levitujícího” pohybu docílíte lehkým postrčením do lehátka, které se následně bude samo kolébat ze strany na stranu po dobu až dvou minut. Lehátko Nuna Leaf využijete i na další aktivity - krmení, hraní a následně u větších dětí jako křesílko třeba pro sledování pohádek či čtení. Eleganci a praktičnost lehátka podtrhuje měkoučká vnitřní vložka z vysoce kvalitního materiálu, kterou můžete v horkých dnech vyjmout a nahradí ji prodyšná síťovaná opěrka.

Mezi nezbytný produkt pro každé dítko patří také kvalitní kočárek, který bude vyhovovat jak malému cestovateli, tak všem rodinným příslušníkům. S kočárkem Nuna Demi Grow nešlápnete vedle. S hlubokou korbičkou ho využijete pro miminko od narození do 9 kg, se sportovní sedačkou pak pro batolata od 6 měsíců do 15 kg.

Klepněte pro větší obrázek

Naprosto ojedinělá je funkce kočárku, která umožní z kočárku pro jedno dítě vytvořit kočár pro sourozence nebo pro dvojčata. Ve všech případech si výlety s kočárkem Nuna Demi Grow užijete díky nastavitelnému odpružení, pořádným kolečkům, které odolají každému terénu, a dalším funkčním i designovým výdobytkům, jimiž kočárek disponuje.

Témata: Prezentace klienta, Kočárek, Reklama, Autosedačky, Autosedačky na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat