Maminka.czPorod

Proč porod bolí? Jaké jsou jednotlivé fáze porodních bolestí?

Erika Pilátová 18.  6.  2018
Proč porod bolí? Jaké jsou jednotlivé fáze porodních bolestí?
Zkušenosti s porodem má každá z nás jiné. A každá jinak vnímáme i bolest. Taky pátráte po tom, jak kontrakce bolí? Na rozdíl od jiných tělesných strastí a muk jsou spojené s novým životem a tím získávají zcela jiný rozměr.

Porod je nezapomenutelný a více či méně bolestný zážitek. Tak to prostě je. A po roce bychom do toho klidně šly znova, bolest nebolest. I když víme, jaké to bylo, jak jsme trpěly. Jenže ten výsledek stojí za všechny bolesti světa.

Proto vám prozradíme, jaké druhy porodních bolestí existují, abyste byla připravená. Připadá vám, že je to vlastně jedno? Je to zkrátka bolest a žádné rozdíly nejsou? Věřte, že ano. Pokusili jsme se vám je pomocí zkušeností maminek rozlišit.

Proč rodíme vleže? Může za to i král Ludvík XIV., chtěl mít lepší výhled
Témata: Zdraví, Porod, Časopis Maminka, Miminko, Od těhotenství k porodu, Bolest, Mírná bolest, Zánik, Délka, Míša Tomešová, Předčasný porod, Silný tlak, Menstruační bolest, Zasloužený odpočinek, Ludvík XIV, Anestezie, Nový život, Porodnice, Pór, Budoucí maminka, Lotosový porod, Jake, Mechanické dráždění, Celé břicho, Porodní branka
Mohlo by vás zajímat
12 věcí, které vám nikdo neřekne, když čekáte druhé dítě
Prachařová Kateřina
Dítě je na světě
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod