Maminka.czPrezentace klienta

PROŽIJTE PODZIM VE ZDRAVÍ

Reklama 9.  11.  2023
Během podzimu číhají viry a bakterie na každém kroku, a proto je potřeba vzít zdraví své rodiny pevně do svých rukou. Stačí totiž málo a vy i vaši nejmenší ležíte nahromadě s kašlem. Inspirujte se těmito tipy, co dělat, abychom co nejvíce posílili naši obranyschopnost.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Každá maminka ví, že kašel často bývá také doprovázen bolestí a škrábáním v krku, a tak dokáže pěkně potrápit. A hlavně pokud postihne vaše dítko, je zapotřebí být na tyto situace připraven.

Babky kořenářky věděly, jak vyzrát na kašel

Radami od babiček bychom se měli řídit dodnes, právě v přírodě se skrývá mnoho zázračných bylin, které pomáhají na různé potíže. Některé bylinky mají antivirové a antibakteriální účinky. Tyto zázračné bylinky mohou zamezit tomu, aby se viry a bakterie usadily tam, kde neměly, a rychle vás dostanou opět do formy.

Co na kašel?

Ať už suchý nebo vlhký, každý kašel je nepříjemný, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Kašel většinou přichází společně s nachlazením. I když už se cítíme relativně v pořádku, kašel, jako nevítaný host, přetrvává s různou intenzitou. STOPKAŠEL Medical sirup Dr. Weiss je zdravotnický prostředek, který obsahuje unikátní kombinaci účinných bylinných extraktů s násobným efektem 5 bylin, které zklidňují podrážděný krk, ulevují při kašli a omezují tvorbu hlenu. Klepněte pro větší obrázek

Speciálně pro děti zase vyzkoušejte zdravotnický prostředek STOPKAŠEL Medical sirup OD 1 ROKU s extrakty z jitrocele, bazalky, mateřídoušky, šípku a slézu. Obsahuje také betaglukany a selen pro podporu imunitního systému dětí, takže působí rychleji a účinněji. Oba sirupy mají velmi příjemnou chuť, která nejen dětem usnadňuje užívání. Zároveň jsou vhodné pro diabetiky i těhotné a kojící ženy.

Klepněte pro větší obrázek

Kašel většinou doprovází škrábání v krku

Na škrábání nebo pálení v krku a pocit nežádoucího knedlíku, který vás neustále nutí odkašlávat, je nejlepší sáhnout po přípravku, který poskytne rychlou úlevu. StopKašel ANGIN-EX sprej na bolest v krku obsahuje kombinace bylinek boswellie, silymarinu a bazalky, které pomáhají při bolesti v krku, infekcích a zánětech horních cest dýchacích. Navíc tento zdravotnický prostředek díky obsahu panthenolu a hyaluronanu navíc vytváří speciální biofilm, který sliznici krku hydratuje, regeneruje a chrání. Díky tomuto šetrnému složení mohou přípravek používat také těhotné a kojící ženy.

Klepněte pro větší obrázek

Před nachlazením se obraňte!

Abyste prožili celé podzimní období bez potíží, je zapotřebí pořádně nakopnout organizmus a nedat virům ani bakteriím žádnou šanci. STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss obsahuje jedinečnou kombinaci rostlinných extraktů, které vytváří na sliznici ochrannou antivirovou a antibakteriální bariéru, omezují vstup virů a bakterií do buněk těla a působí proti rozvoji virové a bakteriální infekce. Tento zdravotnický prostředek je založen na těch nejúčinnějších a zároveň k organizmu šetrných rostlinných extraktech, takže jej mohou bezpečně užívat těhotné i kojící ženy a děti od 3 let.  

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Zdraví, Prezentace klienta, Nemoc, Reklama, Zdraví na Heureka.cz