Maminka.czKam s dětmi

První český Kongres žen si zvolil téma zapojení žen na trhu práce

27. 5. 2013
První český Kongres žen si zvolil téma zapojení žen na trhu práce
Druhou červnovou sobotu - 15. června 2013 – proběhne v Národním domě na Vinohradech vůbec první český Kongres žen. Hlavním tématem akce bude zapojení žen na trhu práce, ale celodenní akce nabídne možnost účastnit se diskusí, přednášek a workshopů na další související témata.

Pozvání na Kongres žen přijalo a tvářemi Kongresu žen se stalo mnoho známých osobností napříč českou společností z oblasti byznysu, politiky, kultury i neziskových organizací. Patří mezi ně například starostka městské části Prahy 2 Jana Černochová, generální ředitelka pojišťovny ING Renata Mrázová, moderátorka Ester Janečková nebo herečka Simona Babčáková. Návštěvnicím Kongresu žen se naskytne možnost zúčastnit se neformálních diskusních kaváren, které budou během celého dne probíhat v Majakovském sálu.

Diskuse se budou věnovat nejrůznějším tématům dotýkajících se žen a jejich role ve společnosti, ale také aktivit, které jim tuto roli mohou usnadnit. Kromě toho bude možné využít ochutnávku koučinku, pracovně právního nebo karierního poradentství, nebo zapřemýšlet (mimo jiné nad sochařskou hlínou) nad tím, zda je vůbec nutné být super ženou. Celou sobotu bude možné využít služby hlídání dětí, ale k účasti na programu jsou vítány také ženy s malými miminky.

Všechny služby budou na Kongresu žen zcela zdarma a to od vstupu, seminářů až po oběd a celodenní občerstvení. Pro účastnice budou připraveny národní pokrmy ze zemí migrantek žijících v ČR jako je Gruzie, Arménie nebo Indie. Registrovat se na první český Kongres žen bude moci kdokoliv a zdarma a to prostřednictvím internetové stránky www.kongreszen.cz. Kdo se zaregistorvat nestihne, je srdečně zván i v den konání Kongresu.

Doprovodný program Kongresu žen bude probíhat také na přilehlém Náměstí Míru. Návštěvníci Kongresu žen, ale také kolemjdoucí se budou moci seznámit s úspěšnými podnikatelkami a jejich produkty, ale také se jich zeptat, jak v podnikání uspět. Na pódiu bude celý den probíhat kulturní program a na plátně bude možné sledovat také zahájení historicky prvního českého Kongresu žen. Nenechte si tuto jedinečnou akci ujít, bude to stát za to!

Témata: Kam s dětmi, Kariéra, Téma, Generální ředitel, Gruzie, Trh, Účastnice, Generální ředitelka, Práce, Starostka, Český

Mohlo by vás zajímat
Žádost o rodičovský příspěvek: Návod, jak a kde rodičák jednoduše vyřídit
Po císaři dávají lékaři dětem cumlat tampon z vaginy matky. Proč?
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?
Jana Bernášková: Špatně jsme odhadli syna, komunitní škola nebyla pro něj
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
To byla ostuda! Účesy, s nimiž už byste dneska mezi lidi nevylezli
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
Táta fotí boží fotky dětí! Jak to dokáže a kam chodí na nápady?
Porod jste nikdy neviděli tak zblízka! Šokuje vás brácha v porodním bazénku?

Horoskopy

Lev Jste na cestě úspěchu. Nyní neděláte chyby a chováte se jako praví profesionálové. Nenechejte nic…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Drahoslava, Leticie

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné