Maminka.czMaminka roku 2023

První dojmy z Maminky roku 2023: Jak si večer užily vítězky a patronky? Podívejte se na video

Tereza Víchová vas 18.  10.  2023
Maminka roku 2023 zná své vítězky. A jaké byly první dojmy? Podívejte se na bezprostřední reakce maminek vítězek i patronek Veroniky Kašákové a Petry Nesvačilové.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Celý večer byl nabitý emocemi, střídaly se slzy dojetí i smíchu. A na vítězkách bylo vidět, že byl pro ně slavnostní večer výjimečný.

„Užila jsem si ho úplně maximálně. Myslím si, že od té doby, co jsem na mateřské, tak je to poprvé, co takhle večer někde s manželem jsme. Je to vlastně první večer, kdy holky spí u babičky, a myslím si, že je to velký zážitek pro nás všechny,“ řekla Eliška Kopicová, vítězka v kategorii Maminka blogerka.

Večer si užila i maminka devíti dětí Ivka Sovadinová, která zvítězila v kategorii Maminka podnikatelka: „Já jsem si ten večer užila. Doufám, že si to užili i sledující za obrazovkami.“

Překvapení a dojetí z vítězství neskrývala ani Simona Rendlová, která ovládla kategorii Maminka hrdinka a stala se i absolutní vítězkou. „Já jsem to vlastně vůbec nečekala, že tady budu stát,“ svěřila se.

Že to byl skutečný „doják“, potvrdily i patronky Veronika Kašáková a Petra Nesvačilová, které samy sebe označily za největší „plačky večera“.

„Já jsem křičela bravo, když pan Brzobohatý hrál ty nádherný songy, když paní Brzobohatá hezky uváděla a když všechny maminky dostaly všechny ty ceny,“ vyprávěla Petra Nesvačilová.

Porotkyni a patronku soutěže Veroniku Kašákovou s vítězkou Simonou Rendlovou spojuje podobný osud. Obě vyrůstaly v dětském domově. „Já, upřímně, jsem se chtěla zdržet hlasování, protože to opravdu bylo z mé strany jednoznačné, ale to je proto, že já jsem  viděla na Simoně, jak je pro ni velmi těžké o tom mluvit. My potřebujeme tohle sdílení čím dál tím víc. A já ten hlas lidu, a zrovna z dětských domovů, potřebuju, aby byl slyšet i z jiných úst než z mých. A Simona je obrovská inspirace nejen pro děti z dětských domovů," uvedla Veronika Kašáková

V čem vidí smysl soutěže Libuše Šmuclerová? Podívejte se na první dojmy z večera a těšte se na další videa a rozhovory, třeba s Ondřejem a Danielou Brzobohatými nebo s herečkou Denisou Pfauserovou.

Na celý finálový večer se můžete podívat zde:

Témata: Maminka roku 2023, Nejlepší video, Denisa Pfauserová, Maminka roku 2022, Veronika Kašáková, patronka, Petra Nesvačilová, Maminka, Simona Rendlová, Večer, Bezprostřední reakce, Brzobohatá, Eliška Kopicová, Libuše Šmuclerová, Dětský domov, Vítězka, Brzobohatý, Ivka Sovadinová, První dojem