První slevový portál, který rozdává kupony na slevy zdarma

Komerční článek
10. 12. 2014
První slevový portál, který rozdává kupony na slevy zdarma
Na český trh přichází revoluce v nakupování přes slevové portály. Nemusíte se registrovat, nemusíte zadávat osobní údaje ani nic platit přes internet. Jednoduše si stáhnete voucher zdarma. Vyzkoušejte slevy bez rizika.

Také se vám někdy stalo, že vám vypršel slevový kupon a přišli jste o peníze? S portálem slevyzdarma.cz se vám to už nikdy nestane. „Jedním z našich cílů bylo využívání slev bez rizika. Peníze přes nás vůbec nejdou, my se jen snažíme s partnery vyjednat ty nejlepší slevy. Stáhnete si kupon zdarma a zaplatíte až přímo na místě,“ mluví o výhodách nového portálu jeden ze zakladatelů Peter Molnár.

Zapomeňte na komplikace

Žádné dlouhé vyplňování registračních formulářů, zadávání osobních údajů nebo čísel platebních karet. Vše je teď mnohem jednodušší. Výhodou portálu pro zákazníky je také to, že nemusí počítat hodiny do ukončení slevy „Počet stažených voucherů může být vyšší než počet voucherů, které budete moci skutečně uplatnit. O volných voucherech k využití a končících termínech akcí zákazníky pravidelně informujeme nejen na stránkách, ale také v emailech a na Facebooku. Nejlepší je využít slevu co nejrychleji. Výhodou ale je, že i když stáhnete 20 voucherů a nakonec využijete jen jeden, o žádné peníze nepřijdete,“ dodává Molnár.

Klepněte pro větší obrázek

Dárky pro děti i manžela

Jako první slevový portál s uvedením na trh nabízíme speciální slevu, a to ve výši 100%. Určitě potěší nejen vašeho manžela nebo partnera. Jen u nás teď můžete získat luxusní péči o interiér auta u dílny UMYEM zcela zdarma. Radost cestou nezapomeňte udělat také dětem. Společně s naším partnerem jsme pro vás připravili slevy do oblíbeného Aqualandu Moravia, nebo do úžasného dětského hracího centra WIKYLAND v Modřicích u Brna. Ani deštivé a chladné dny tak vaším dětem nemusí kazit zábavu.

Další zajímavou nabídkou je určitě bezbolestná laserová operace očí. Oční centrum Praha nabízí na našem portálu kupony na 30% slevu. Neváhejte. Naším heslem je: bezpečně, rychle a bez rizika. Za vyzkoušení naší služby skutečně nic nedáte.


Mohlo by vás zajímat
Dvouměsíční dítě dostalo černý kašel od neočkované sestry. Matku to zaskočilo
Bojujete s opruzeninami a citlivou dětskou pokožkou?
Testujeme s dětmi: Jak se jim líbily školní sešity Oxford?
Jak prožívají dospívající děti rozvod. Mnohdy hůře než batolata!

Horoskopy

Ryby Nemusí se bát, že by vás zradilo zdraví natolik, že byste nemohli dokončit dílo, na kterém vám záleží.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Andrea, Justína, DamirRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu